Şimdi Ara

***XİAOMİ REDMİ 4 PRİME - ANA KONU - KULLANICILAR KLUBÜ*** (50. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.282
Cevap
17
Favori
52.204
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4849505152
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yeni Telefon oalrak ne almayı düşünüyorsunuz hocam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ellekem kullanıcısına yanıt
    mi6 aldım.
  • ellekem kullanıcısına yanıt
    Huawei p9 lite 2017 aldım

• merhabalar 2 ay once aldıgım cıhazım satlıktır delta garantilidir 800 tl ciddi alicilar pm
  • 5 aylık redmi4 prime 700 tl
  • quote:

Orijinalden alıntı: sükût

5 aylık redmi4 prime 700 tl

Yerine ne aldınız

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • merhabalar.Telefonla ilgili bi kaç sorum olacak, yardımlarınızı, deneyimlerinizi bekliyorum
    1.mesaj geldiğinde rehberde kayıtlı olmasına rağmen bazı isimler gorunmuyor,ne yapmalıyım?
    2. notlar kısmında bi notu gizledim ama geri nasıl getirecem bulamadım!
    3. Telefonun kendi rehber hafizası yok mu?
    4. yazı fontu ve bildirim ekranındaki yazı büyüklüğü değişiyor mu?
    5. watsapta msj geldiğinde kişilerin fotosu görünmüyor??
    6. Bildirim ışığı yanıpsönüyo, sürekli yanmaz mı?
    7. tarayıcıda video izlerken ekran kilidini dewre dışı nasıl bırakırım?
    8. Çift alan ve ikinci uygulama olayları nedir?
    9. 8.2.40 guncellemesinin artısı varmıdır? ekran fotosu atabilirmisiniz?
    şimdiden tşkkrler

• Mi6

• quote:

Orijinalden alıntı: sükût

Mi6

Süper

Hayırlı olsun

• muallimus kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

1-Cozumu yok, her yazılımda oluyor ama mesajlar bölümünden çıkıp girince rehber ile eşleştirme yapıyor ve mesajın kimden geldiğini görebiliyorsunuz.

2-Tum gizli alanları o alandayken arama çubuğu uzerindeyken aşağı kaydırma ile görebilirsiniz. ( Galeri, mesajlar vb.)

3-Siz sorunca baktim, kaydederken telefon seçeneği çıkmıyor gerçekten. Ama zaten rehberi telefona kaydetmek çok sağlıklı değil :)

4-Temalar bolumunden font degisikligi yapabiliyorsunuz ama bildirim alani için ayrıca bir punto belirleyemezsiniz, tamami büyür ya da küçülür.

5-Bildirim çubuğu için mi soruyorsunuz? Fotoğraf göründüğünü bilmiyordum Whatsapp'da..

6-Bildirim ışığı dikkat çekebilmek ve şarj nedeniyle yanip sönecek şekilde dizayn ediliyor.

7-Bu özellik sanırım yok, ekrandaki hareketleri otomatik algılıyor diye biliyorum ama bazen birşey yaparken uyuyor telefon, bir ayarı varsa yazan olursa ben de sevinirim.

8-Cift alan misafir oturum gibi düşünebilirsiniz. Çocuk modu ya da telefonu vereceğiniz ikinci bir kişi için yeni bir masaüstü imkanı sağlıyor. Klon uygulama ise bir telefondan 2 Facebook vb program kullanabilme imkanı sağlıyor.

9-EU beta rom kullanıyorum, o yüzden söylediğiniz versiyonun artılarını bilmiyorum.

• bolobolo kullanıcısına yanıt
    çook saolasın hocam.. diğer arkadaşların da katkılarını bekliyorum
  • Redmi note 4 prime mı(Sd 625) yoksa mi 5 prime mi? Arada 100 - 150 lira var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi premium3 -- 19 Temmuz 2017; 1:12:47 >
  • muallimus kullanıcısına yanıt
    Birinci maddeyi Number fixer adlı programla çözebilirsiniz uzun zaman önce kullanmıştım nasıl olduğunu hatırlamıyorum ama googleden biraz araştırın nasıl yapıldığı var. numaraların başında +90 olmasıyla alakalı bir durum

• hako7445 H kullanıcısına yanıt
    Eyvallah, tşkler katkin için

• Merhaba arkadaşlar red mi 4 telefonumda son 15 gündür hattan düşme ve kendi kendine arama problemi var..3 ay önce sahibinden.com da "ideal seçim " diye bir satıcıdan aldık...

1= net te "ideal seçim" denen firmadan olumsuz yorumlar var acaba sıkıntı yaşar mıyım ?

2= telefona format atsam düzelir mi ?

• Arkadaslar konuyu bastan sona okumaya calistim ama bir yerden sonra saticilarla ilgili sikayetlere donunce biraktim bu yuzden bir kac sorum olacakti konuyu da cogu kisi birakmis gibi ama yine de cevaplayan olur umarim.

Telefonun uzun kullanimi nasil kamera parmak izi okuyucu batarya performansi ayni mi isinma oldumu islemci vs gibi konularda bor sorun var mi

Garantili satis var mi varsa neresi cunku hepsi burada da satis yapilmiyor artik baska bir yerde de bulamadim

Ikinci el piyasasi nedir.

Bu cihaz mi yoksa 100 tl daha koyup mi5 mi alinmali

• quote:

Orijinalden alıntı: srdlgrr

Arkadaslar konuyu bastan sona okumaya calistim ama bir yerden sonra saticilarla ilgili sikayetlere donunce biraktim bu yuzden bir kac sorum olacakti konuyu da cogu kisi birakmis gibi ama yine de cevaplayan olur umarim.

Telefonun uzun kullanimi nasil kamera parmak izi okuyucu batarya performansi ayni mi isinma oldumu islemci vs gibi konularda bor sorun var mi

Garantili satis var mi varsa neresi cunku hepsi burada da satis yapilmiyor artik baska bir yerde de bulamadim

Ikinci el piyasasi nedir.

Bu cihaz mi yoksa 100 tl daha koyup mi5 mi alinmali

Mi5 al geç

• Miui Globe den 8.5.1.0 rom yükledim. 8.2.1.0 roma göre daha performanslı geldi.
    Özelleştirirken Expert settings - Root access - Magisk root tavsiye ederim. Nette araştırırsanız supersuya göre daha avantajlı görünüyor.
    Ben fabrika ayarlarına dönüp yükledim. Sadece wipe cache de yeterli olabilir.

http://mi-globe.com/index.php/rom-builder/rom-builder-features/?codename=markw&d_version=6.0&d_img=redmi4&realname=RedMi+4+Pro

• quote:

Orijinalden alıntı: Alphace

Miui Globe den 8.5.1.0 rom yükledim. 8.2.1.0 roma göre daha performanslı geldi.
    Özelleştirirken Expert settings - Root access - Magisk root tavsiye ederim. Nette araştırırsanız supersuya göre daha avantajlı görünüyor.
    Ben fabrika ayarlarına dönüp yükledim. Sadece wipe cache de yeterli olabilir.

http://mi-globe.com/index.php/rom-builder/rom-builder-features/?codename=markw&d_version=6.0&d_img=redmi4&realname=RedMi+4+Pro

Expert settings - Root access - Magisk root

bunlardan hangısını netten arastırcaz ?

• sanırım sadece bu ınecek
    https://forum.xda-developers.com/apps/magisk/official-magisk-v7-universal-systemless-t3473445

pekı twrp ılemı kuruyorsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ender -- 2 Ağustos 2017; 16:24:44 >
  • 
Sayfa: önceki 4849505152
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.