Şimdi Ara

Xiaomi, PTT Şubelerinde | TürkMi ile konuştuk (Hediyeli video)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
620
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Xiaomi'nin ülkemizdeki büyüme stratejisi çerçevesinde önemli bir işbirliği başladı ve şirketin ülkemizdeki resmi distribütörlerinden TürkMi, PTT Şubeleri'nde Xiaomi alanları oluşturmaya başladı. Bu uygulama, açılan yeni şube ve indirimli fiyatlarla birlikte bir de video kapsamında sürprizimiz bulunuyor. Bu arada tekrar hatırlatalım indirimli fiyatlar için bugün son gün, ilgili Xiaomi açılışı, Kadiköy'deki PTT Rıhtım Şubesi'nde gerçekleştiriliyor. 

Video kapsamında TürkMi yetkilisi Onur Con'a yeni tanıtılan Mi 10 serisi telefonların geliş tarihi ve Coronavirüs salgının gerek tedarik gerekse de fiyatlar üzerindeki etkisini de sorduk. 

Bu video için başlattığımız telefon hediyeli çekilişe katılmak için;

• Koskoca DH iki telefon vermek için instagramda takip ve etiket istiyor...

İnstagram kullanmıyorum ancak kullansaydım da katılmazdım böyle bir saçmalığa.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Kaç tane distribütör yaptı Mi? Ben 4 saydım. Bu ne arkadaş bu kadar çok distribütör mü olur?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi astegon -- 15 Şubat 2020; 11:41:28 >
  • 4 distribütör 4ündede ayni fiyat hepside indirim diye reklam yapiyor kampanya diyor hepsiburadakiyle ayni fiyat garantisiz imei kayitli almaya degermi diyorlar cidden deger 2 yil garantinin ederi 300 400 tl hadi cift hattlilar icin 600 diyelim 1500 fark nedir ya zaten telefona ne olsa kullanici hatasi diyorlar

• Arka tarafta millet noluyor burda kafasında, ön taraf kurdeleyi kesme havasında

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Portraitclub -- 15 Şubat 2020; 11:57:54 >
  • keşke chinamail gelse ptt yerine :)

• Ula GM yada Vestel ptt şubesinde telefon standı anlaşması yapsa devlet torpilliler diye kötülenirdi.

• Note 10 5500 demişler:) bende 3100 :)

• ptt özel sektör işinemi girdi koca devlet kurumu

• isakoc kullanıcısına yanıt
    Zaten torpilli şirket onlar. Onlar yüzünden yurtdışındaki akıllı telefonlara ekstra vergi veriyoruz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • firmanın instagram gönderisinden bir alıntı;
    Redmi 8A satın alıp, faturasını @kenginar a getiren ilk kişiye Redmi 8A + Mi Band 3 hediye.

hediye diye mi band 3 veriyorlar. birisi şu arkadaşlara 4'ün çıktığını söylesin.

• PTT xiaomi , Turkcell Huawei dedi.. Ne güzel yerli destekçisi firmalar

• Bay Robot kullanıcısına yanıt
    Hocam sizden DH ölücüsü olmaz o anlaşıldı, gerçek bir DH ölücüsü şuan 40 farklı hesap açtı bile
  • tr garantili ne demek servis kvk mı genpa mı bakıyor ? hangisi daha iyi ? xiomi yide herkes getiriyor zaten anlamadım.

bu şimdi ptt mi satıyor yoksa stand açan bir firma mı ? firma ise nasıl izin veriliyor devlet kurumu değil mi ? bende açabilirmiyim stand.

9 lite fiyatı iyiymiş esasında ama güven vermedi firma gerçi diğerleride aynıda.
    https://forum.donanimhaber.com/cache-v2/?t=142010981&width=240&text=1&path=https://store.donanimhaber.com/1c/f9/c7/1cf9c766f4d71bb82ad30feb52ba51c0.jpeg

• Gel vatandaş gel, koronoya özel indirim!

• quote:

Orijinalden alıntı: Cihan

PTT xiaomi , Turkcell Huawei dedi.. Ne güzel yerli destekçisi firmalar
    Hocam ticaret yapıyor hepsi. Yerli üreticilerimizin hali ortada. Ne bir ekran tasarımı var ki vestel panel ve ekran üretmesine rağmen, ne bir anten tasarımı var.

Hadi componenti dışardan alıyorsun bari kasa tasarla. O da yok. Bari yazılım üzerine eğil o hiç yok.

Vestel sağolsun dolar kurunu 12 yaptılar. Yurt dışında çıkan cihazların fiyatlarını ortalama 12 ile çarpıp ülke fiyatlarını elde ediyoruz.
  • 2 GB iş birliği hediyesi geldi hattıma bende diyorum ki ne işbirliği bu :D

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Google uygulamaları çalışacakmı?

• Mankenler ve birkac Cin'li gorurduk. ARTIK YOKLAR :) ...

Reseller cennetine dondu Turkiye . Rezalet ...
    Xiaomi kendisi kuracakti ve kampanyalari da tum dunyadaki gibi es zamanli vs olacakti . Bunlar yok.... Urun cesitliligi yine KISITLI ...

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.