Şimdi Ara

Xiaomi Powerbank Fırsatları (127. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.830
Cevap
113
Favori
217.194
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
46 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 125126127128129
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ayın 7sinde 2 arkadaş için sipariş verdim chinabuyedan bugün trye girdi 2 güne elimde olur..
  • Arkadaslar chinabuye dan siparisi verdim bende bugun.. Kafama takilan kilif ile birlikte 10400 mah lik urun 63 liraya geldi..pahalimi sizce ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: burakkaman

Arkadaslar chinabuye dan siparisi verdim bende bugun.. Kafama takilan kilif ile birlikte 10400 mah lik urun 63 liraya geldi..pahalimi sizce ?

Biraz tuzlu olmuş ama takılmayın olmuş artık. Gelince güle güle kullanın.
  • marikanwap kullanıcısına yanıt
    En uygun kaca gelebilirdiki 22 dolar urun 2.67 dolar kilif 2.30 dolarda kargo gozuktu yalniz yuzde 5 indirim kodu girmeme ragmen paypalda 25.83 kesilen tutar gozukurken kredi kartindan 27.3 dolar kesilmis o neden ki ilk defa paypal kullaniyorumda

• burakkaman kullanıcısına yanıt
    Chinabuye'da indirim kodları çalışmıyor. (SORRY5 ve CHRISTMAS)
    Dolayısıyla 27 küsür olması normal hocam.
    22.09$ + 2.30$ kargo ile Chinabuye biraz tuzlu bence. İndirim ile biraz iyiydi.

Önceden kargo dahil 20$'a alabiliyorduk.
    Silikon kılıf Aliexpress veya eBay'den alınabilirdi. Orjinal 1.5$'a bulunabiliyor. Orjinal olması da sorun değil aslında nihayetinde silikon kılıf.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi marikanwap -- 23 Kasım 2014; 21:00:02 >
    Hadi ya neyse saglik olsun en azindan turkiyeden ucuza geldi diye sevineyim bari

• hureyre1372 H kullanıcısına yanıt
    Sıcak fırsatlarda ikinci el ilan yasak. Konunuz var zaten reklamınızı ordan yapın.

Üstad burası iyi bir portal cepbekçi sistemine destek diyorlar sanal pazar oradan ilanlarınızı paylaşın diyor buraya geliyoruz yetkiniz yok yada giriş yapmadınız diye hata veriyor sıcak fırsatlardan açıyoruz ilanı siliyorlar ama chinbuyer ebay bilmem ne bütün yurtdışı reklamlar niyeyse serbest site yönetiminin bu mantığını bana izah edecek varsa 10 TL de ben idrimin yapıcam xiaomi 10.400'e söz
  • hureyre1372 H kullanıcısına yanıt
    O zaman 10Tl yapın DH'ye özel açın konu DHlilere özel diye PM ile kod veron ya da başka bir şekilde 10Tl indirim sağlayın alacak olanlar alır.

Ama 90Tl yapıp 10Tl indirim olmaz.

• Bir Xiaomi furyası almış başını gidiyor.

Macerayı seven herkes takılmış gidiyor ama burnunun dibindeki güzelliklerden haberleri yok..

Xiaomi ye diyecek sözüm yok, tabiki orijinal olduğu sürece, ama su götürmez gerçek şu ki en çok sahtesi olan ürünlerden birisi..Üzerindeki orijinalliğini ispatlyan ettiği kod , hologram vs ise bana hikaye gibi geliyor.. çinliler neler yapmadılar ki ..
    garantisi bile firma türkiye menşeili olsa dahi tam bir muallak...

Şimdi burnunuzun dibindeki güzelliğe gelelim

TP-LINK PB10400 modeli.. Alet süper ötesi..biri 1A diğer 2 A olmak üzere 2 adet USB , aynı anda 2 adet cihazı şarj edebilme , 6 adet koruma, El feneri olarak kullanabilme %90 ın üzerinde verimlilik..
    ve en önemlisi, sahte olma ihtimali gerçektende çok çok düşük.. getiren TP-LINK türkiye garantisi yine TP-LINK türkiyeden.. garanti başlangıcını dahi kontrol edebileceğiniz sayfalar mevcut...

ve fiyatlar 69TL gibi fiyatlarda... tabiki kuponlardan banka kampanylarından bahsetmiyorum bile.. ben kupon banka puanı vs vs ile 50-60 bandına almak mümkün..

üstelik öyle 3-5 hafta sonra değil en fazla 2 gün sonra elinizde..

buyrun buda incelemesi

http://www.youtube.com/watch?v=g0yJVpfUr1I

maceraya atılmak istemeyenlere fikir versin diye yazayım istedim :-))

• xxlboy kullanıcısına yanıt
    TP-Link'in ürünü de fena değil. Ancak Xiaomi'yi sahte ile orjinal şeklinde ayırt etmek çok kolay. Holograma gerek bile yok.
    Yazdığınız bütün korumalar Xiaomi'de de mevcut. Xiaomi, Texas Instruments chipleri kullanıyor. TP-Link için herhangi bir bilgi mevcut değil.
    Xiaomi gerçekten kaliteli bir ürün. En büyük tercih sebebi de bu.
  • Beyler ilk defa yurtdisindan alisveris yaptigim icin sorumu mazur gorun.. Simdi chinabuye dan aldigim urun turkiyeye giris yaotiktan sonra hangi kargo firmasiyla gelecek ?

• quote:

Orijinalden alıntı: burakkaman

Beyler ilk defa yurtdisindan alisveris yaptigim icin sorumu mazur gorun.. Simdi chinabuye dan aldigim urun turkiyeye giris yaotiktan sonra hangi kargo firmasiyla gelecek ?

PTT Posta
    Eyvallah hocam tesekkur ettim

• Arkadaşlar ilk kullanımdan sonra cihazı 2. defa şarj etmeyi denedim;
    Orijinal iPhone şarj cihazıyla yaklaşık 12 saat şarjda durmasına rağmen ilk ledi dahi geçemedi.
    Daha sonra taktığım yine orijinal Samsung Note 2 şarj cihazıyla (2A) yaklaşık 15 saat sonra şarj oldu. Satıcıya ulaştım ısrarla çok karşılaşılan bir durum olduğunu kesinlikle cihazdan değil şarj cihazlarından olduğunu söylüyor.
    Bu arada çok fark etmeyeceğini düşünüyorum ama bilgi için kullandığım kablo Note 2'nin USB kablosu idi.

Bu durumda sizin yorumunuz nedir? Cihazın değişimini mi gerekiyor, yoksa başka bir şarj cihazı/kablo mu almalıyım? Aliexpress'ten vs denediğiniz şarj cihazı var mı?
  • wakiza W kullanıcısına yanıt
    Gerçek 5V 2 Amp Şarj cihazı böyle bir aleti 7 maksimum 8 saate doldurması lazım
  • wakiza W kullanıcısına yanıt
    Evet hocam tamamen şarj aleti ile alakalı bir durum. İçinize sinmediyse değişim isteyin ama gelen de farklı olmayacak büyük ihtimal. Her şarj aleti yapmıyor bunu. Bazı modeller böyle sıkıntı çıkarıyor malesef.
    Ama ben iPhone şarj aleti ile hiç problem yaşamamıştım. Hangi model şarj aleti acaba?

• xxlboy kullanıcısına yanıt
    Evet hocam ama bazı şarj cihazları sıkıntı çıkarıyor Xiaomi ile. Detaylarını 36. sayfada paylaştım.

• Hocam ben iPad in şarj cihazıyla dolduruyorum 6 saatte 3 Işık doldu 7-8 saat aralığında full oldu aldığınız yer önemli 10 lira fazla için değmez sıkıntı yaşamaya

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Erdem2602

quote:

Orijinalden alıntı: chatin_62

quote:

Orijinalden alıntı: Erdem2602

quote:

Orijinalden alıntı: marikanwap

www.chinabuye.com
    Burayı tavsiye ederim.

Hocam n11'deki semers adlı kullanıcıya yapılan yorumlara baktım. Millet gelen ürünün orijinallığını bir siteden kontrol etmiş. Hepsi orijinal yazmış. Siz eğer bu önerdiğiniz siteden aldıysanız siz de öyle bir orijinallik testi yapma imkanınız oldu mu?

Ekleme: XIAOMI sitesinde yaklaşık 8 dolara denk gelen ürünün Çin'in kendi sitelerinde bile 15 dolardan satılması garip geldi bana? (5200 Mah için 69 Hong Kong doları yazıyordu.)

Orijinallik testinin yapıldığı site Xiaomi'nin kendi sitesi. Herhangi bir site değil.
    Xiaomi, sadece mi.com sitesi üzerinden satış yapıyor. Bir de T-Mall gibi bir yer var. Alışveriş merkezi midir, sitesi midir hiç araştırmadım. Toptan satış ta yapmıyor. Bayileri yok. Sadece son kullanıcıya ve kendisi satıyor.
    Buna göre bakıldığında, Xiaomi'den aldıkları ürünün üzerine kendi karlarını koyarak satmaları gayet doğal.
    Tüm bu sebepler yüzünden diyoruz ki, 20 dolar altında satılan cihazların sahte olma ihtimalleri çok yüksektir. 15 dolar altı zaten mutlaka sahtedir. Acaba sahte olabilir mi diye sormak bile abestir. Çünkü satıcıların sürümden kazanma diye bir durumları olamaz. Çünkü sürüm yapacak kadar ürün temin etmeleri mümkün değildir.

Nezdinizde bir kez daha herkese hatırlatmak istedim.

Hocam dediğinize katılıyorum. Orijinallik testinin yapıldığı siteyi bulamadım ben. Onu bulsak güzel olur. İkinci demek istediğim de Çin'deki satıcılar ve üreticiler bize göre az karla ürün satışı yaparken Xiaomi 8-9 dolardan satarken neden Çin tabanlı siteler nerdeyse %100 kar koyarak sattıklarını anlamadım.

Konu içerisinde vardı:

http://order.mi.com/service/dyscode

• 
Sayfa: önceki 125126127128129
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.