Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
DH Mobil Uygulamasının yeni özelliklerini ilk siz deneyin. Gizle Şimdi Dene

Xiaomi Powerbank Fırsatları

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
4.837
Cevap
141
Favori
205.618
Tıklama
Giriş
      838 Mesaj
      Referanslar: 27

Katılım Zamanı
      16 Ocak 2007

Durum
      Forumda değil

16 Kasım 2014 13:11:52

Orjinaller ediyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |
      musdincer kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Er
      14 Mesaj
      Katılım Zamanı
      22 Kasım 2013

Durum
      Forumda değil

16 Kasım 2014 13:24:18
      ürün şarj olurken aynı zamanda telefonu ürünen şarj etmenin bir mantığı yok aksine mantığa aykırı. Sadece ömrünü yersin o şekilde. ikiside prizin yanındaysa 1 tanesini et yada öncelikli olanı. Öyle durumları tavsiye etmem.

• Yüzbaşı
      838 Mesaj
      Referanslar: 27

Katılım Zamanı
      16 Ocak 2007

Durum
      Forumda değil

16 Kasım 2014 13:34:43
      quote:

Orijinalden alıntı: Purecoder

ürün şarj olurken aynı zamanda telefonu ürünen şarj etmenin bir mantığı yok aksine mantığa aykırı. Sadece ömrünü yersin o şekilde. ikiside prizin yanındaysa 1 tanesini et yada öncelikli olanı. Öyle durumları tavsiye etmem.

Neden mantığı olmasın ki? 2A'lik şarj aleti ile şarj edersin. Telefonu da bağlarsın her ikisi de şarj olur. Kastınız batarya ömrü ise ona hiç bir etkisi yok.

• Teğmen
      185 Mesaj
      Referanslar: 4

Katılım Zamanı
      27 Mart 2007

Durum
      Forumda değil

16 Kasım 2014 14:10:50

Arkadaşın demek istediği şu ki , zaten priz bulabildiğiniz bir ortamdaysanız zaten telefonu powerbanka ihtiyaç duymadan şarj edebilirsiniz. Önemli olan priz bulamadığımız yerlerde görevini başarıyla gerçekleştirmesi. Bende arkadaşla aynı görüşteyim. Nitekim cihaz son derece kullanışlı ve acil durumlarda imdada yetişiyor.
      |
      |
      marikanwap kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Sorunsuz Alışveriş Yaptıklarım megaturk , nirvanaman , memet, NirVaNa,.TaneR. , ersaydin , adige_4ever
    • Çavuş
      87 Mesaj
      Katılım Zamanı
      23 Haziran 2013

10 Not
      16 Kasım 2014 15:11:25
      Hiç DX'ten 5200 lük alan var mı?

• Er
      13 Mesaj

Katılım Zamanı
      08 Şubat 2013

Durum
      Forumda değil

16 Kasım 2014 16:37:02

Sipariş verdim NL üzerinden geleceği için ilk kargo geri döndü, yaklaşık 1,5 aydır bekliyorum sanırım :)
      |
      |
      Automobilista kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Çavuş
      87 Mesaj
      Katılım Zamanı
      23 Haziran 2013

10 Not
      16 Kasım 2014 16:46:59

İyi bende Cuma aldım.

Özellikle uyarı ticketı açtım ama daha ticketa cevap vermediler.

Bakalım yarın ya da salı cevap gelir.Bakalım ben uyardım derim en azından geri döndü derlerse.
      |
      |
      sudo kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Çavuş
      92 Mesaj
      Referanslar: 2

Katılım Zamanı
      01 Ağustos 2010

Durum
      Forumda değil

16 Kasım 2014 17:12:54
      quote:

Orijinalden alıntı: PyRRhiC

Arkadaşın demek istediği şu ki , zaten priz bulabildiğiniz bir ortamdaysanız zaten telefonu powerbanka ihtiyaç duymadan şarj edebilirsiniz. Önemli olan priz bulamadığımız yerlerde görevini başarıyla gerçekleştirmesi. Bende arkadaşla aynı görüşteyim. Nitekim cihaz son derece kullanışlı ve acil durumlarda imdada yetişiyor.

dostum sürekli kullanımda ne sıkıntı çıkarır cuma günü chinabuye'den siparişi verdim ışığı yanmiyor falan demişler yukarda size güvenip aldım banada sahte mal gelmesin?

|
      |

• Çavuş
      40 Mesaj
      Referanslar: 1

Katılım Zamanı
      17 Mart 2002

Durum
      Forumda değil

1 Not
      16 Kasım 2014 17:44:11
      quote:

Evden çıkacaksınız cihaz da telefonda batarya bitik durumda. Tek şarj cihazı var. Nasıl dolduracaksınız?

• Çavuş
      48 Mesaj
      Katılım Zamanı
      04 Eylül 2001

Durum
      Forumda değil

1 Not
      16 Kasım 2014 17:48:24
      5200mah için yazıyorum
      yurtdışından 36 tl ye geliyor
      sanalpazardan 52- 10 = 42 tl ye geliyor
      sanalpazardaki 10 tl indirim için ürünü sepetinize ekleyin ve bir gün bekleyin sanalpazar mail atıyor 10 tl sanal para kazandınız diye benim gibi beklemek istemeyen olursa diye yazdım
      6tl fark ama 10-15 gün beklemekten kurtulursunuz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cingibi -- 16 Kasım 2014; 17:50:27 >
      |
      |

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
      19 Not
      16 Kasım 2014 18:14:25
      quote:

Orijinalden alıntı: dejavu

quote:

Evden çıkacaksınız cihaz da telefonda batarya bitik durumda. Tek şarj cihazı var. Nasıl dolduracaksınız?

o durumda 3a şarj cihazı kullanıp power bankı şarj et... dark tablet pc şarjı 3a modeli güzel şarj eder...

[B][CENTER]Galaksinin en saçma imza kuralları olan forumu... saçmalamada rekor kırın...[/B][/CENTER]

• Çavuş
      40 Mesaj
      Referanslar: 1

Katılım Zamanı
      17 Mart 2002

Durum
      Forumda değil

1 Not
      16 Kasım 2014 18:21:54
      quote:

Orijinalden alıntı: grezimonk

quote:

quote:

o durumda 3a şarj cihazı kullanıp power bankı şarj et... dark tablet pc şarjı 3a modeli güzel şarj eder...

Adamlar bir özellik koymuşlar farklı bir cihaza gerek kalmadan şarj yapılabiliyor bunun eleştirilcek tarafı ne anlayamadım

• Yüzbaşı
      341 Mesaj
      Referanslar: 19

Katılım Zamanı
      05 Mart 2011

Durum
      Forumda değil

16 Kasım 2014 18:25:34

eleştiri babında değilde zaten o durumda tenik olarak tek cihazı doldurmuş oluyorsunuz yine.siz power bankı powerbankta cihazı dolduruyor powerbank yine boş kalıyor.bu sistem o şekilde durumlar için değil 3-4-5 powerbankı birbirine bağlayarak kesintisiz 50-60 bin mah güç sağlamak için yapılmış bir durum.
      |
      |
      dejavu kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

alışveriş yaptıklarım
      baltacifatih@chatlaxs@çaylaq@arthurexcalibur@hacikemal@avrelex1@messi93@jovanovic@adnnoky@radyomadyo@inexo@doktorx10@tenahiz@iyi-peki@bennuarda@
    • Teğmen
      185 Mesaj

Katılım Zamanı
      27 Mart 2007

Durum
      Forumda değil

16 Kasım 2014 18:49:45

Amacım tartışma yaratmak değil. Böyle bir özelliğin olması,olmamasından tabiki daha iyidir fakat bence olmazsa olmaz bir özellik değildir.
      Evden çıkmadan tabiki telefonu dolduracağım, powerbankı da yanıma alacağım.Haçlı seferine çıkmıyoruz sonuçta değil mi ? Zaten powerbankın şarjı olmadan kenarda durması gibi bir mantık hatası olamaz bence.Bu cihaz acil durumlarda kullanılacak zaten eğer son dakikada evden çıkmadan şarj edecekseniz powerbank yerine ikinci bir şarj aleti almak daha akıllıca olur. Verdiğiniz örnek biraz abest olmuş.
      |
      |
      dejavu kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Sorunsuz Alışveriş Yaptıklarım megaturk , nirvanaman , memet, NirVaNa,.TaneR. , ersaydin , adige_4ever
    • Çavuş
      87 Mesaj
      Katılım Zamanı
      23 Haziran 2013

10 Not
      16 Kasım 2014 19:03:44

Şöyle düşünün 2.000-3.000Tllik telefonlarımız var değil mi?

Her yerde rahatça şarja bırakamayız mesela bir kafede,restorantta,okulda ya da başka bir yerde.

Ama 50Tllik poerbanki rahatça prizde bırakırız bu da önemli.

İçinin dolu olması gerekli ama dolu değilkende kullanım kolaylığı sağlayan ürünler.
      |
      |
      PyRRhiC kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Teğmen
      185 Mesaj

Katılım Zamanı
      27 Mart 2007

Durum
      Forumda değil

16 Kasım 2014 19:09:02

Anlaşılan kullanım alanlarımız farklı. Ben iş icabı sık seyahat eden ve mesleğim gereği arazide fazlaca zaman geçiren biriyim. Acil durumlar zaman zaman yaşanıyor. Bu gibi durumlarda cihazı kullanmak için satın aldım.Yoksa evde yada kafede vs uğraşamam.
      Bence bu gereksiz tartışmalar yerine cihaza uygun bir aparat ile laptop cihazlarını şarj edip edemeyeceğimizi tartışmamız daha yararlı olur.
      |
      |

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
      19 Not
      16 Kasım 2014 19:15:26
      quote:

quote:

Orijinalden alıntı: grezimonk

quote:

quote:

Adamlar bir özellik koymuşlar farklı bir cihaza gerek kalmadan şarj yapılabiliyor bunun eleştirilcek tarafı ne anlayamadım

gomax 5600mah için denedim şarj etti ama şarj cihazı 700mah olunca şarj çok uzun sürdü şarj olanda sadece 2500mah bataryalı tablet pc...

|
      |

[B][CENTER]Galaksinin en saçma imza kuralları olan forumu... saçmalamada rekor kırın...[/B][/CENTER]

• Er
      1 Mesaj
      Katılım Zamanı
      19 Aralık 2010

Durum
      Forumda değil

16 Kasım 2014 19:22:24
      sanalapazar da hangi satıcının ürünü güvenli arkadaşlar 10400 için?

• Çavuş
      87 Mesaj
      Katılım Zamanı
      23 Haziran 2013

10 Not
      16 Kasım 2014 19:47:20
      Hocam Laptop cihazlarını şarj etmek derken?

Bence zor onlar için şayet arazi de vs. kullanacaksanız bence araç çakmaklığını deneyin derim.

http://www.vatanbilgisayar.com/15834-arac-cakmak-cevirici-ve-usb-230v.html

• Teğmen
      185 Mesaj

Katılım Zamanı
      27 Mart 2007

Durum
      Forumda değil

16 Kasım 2014 19:54:03

hocam bir ucu laptopa uygun diğer ucu usb olacak şekilde bir ara kablosu bulabilirsem laptopu şarj edip edemeyeceğini denemek niyetindeyim. Olacağı kasınındayım.
      |
      |

Hızlı Cevap

Reklamlar
paykasa
nice türkiye
SEO
Yeni Abonelik d-smart
Paykasa
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
1,188
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.