Şimdi Ara

Xiaomi Powerbank Bütün Modeller ANA KONU-Fiyatlar! (190. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
3.851
Cevap
98
Favori
145.372
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 188189190191192
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam 3. versiyon sipraiş verdim. Siz ne gibi sorunları olduğunu duydunuz, forumlara baktım fakat net bir şey göremedim ?
  • Daha uygun bir konu bulamadim buraya danisim dedim herkesin ilgi alanı gibi konudaki. Ben de bir tane asus zenpower var.cihaz sarj almıyor ışıklari yanip sonuyor internetten baya baktım sonuca ulamasamadim hata demek diyor kitapçıkda da ama telefonu şarj ediyor. Sorun tam olarak nerde olabilir devrede ise pilleri kullanabilir miyim ya da tam tersi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 20.000 mah veya 10.000 mah verisyon 3 almak arasında kaldım. Aralarında fiyat farkının çok düşük olması kafamı karıştırıyor. Sizce hangisini almalıyım. Birde versiyon 3 10.000'likte olan dşük akım (bilekliğimi şarj etmek için) verme özelliği 20.000likte de var mı?
  • Arkadaşlar bu 3. Nesil mi 2 mi anlamadım kutuda ve cihaz da 2 yazıyor ama çift usb portu var.
    Ayrıca orijinallık sorguladım sitesinden orijinal ürün

• PLM09ZM yazıyor yani üçüncü nesil.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr. Jingles

PLM09ZM yazıyor yani üçüncü nesil.
    Çok teşekkür ederim aklıma takılmıştı.

• Xiaomi PLM03ZM modeli aldım. Hızlı şarj oluyor ve hızlı şarj ediyor. Tavsiye ederim çok iyi bir model.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-F95E650A3

Çok teşekkür ederim aklıma takılmıştı.

Alıntıları Göster
    bu modelden benden başka alan varmı acaba cihaz bugün elimne gecti bazı sorularım ola bilir birde başka markanında 30000 binlik modelide var ankerdi herhalde eski sürüm...
    xiaomi mi powerbank 3 pro
  • Versiyon-1 10400'lük olanını 2014 eylülden beridir kullanıyorum ve halen canavar gibi. Yine alsam xiaomi alırım herhalde. Samsung fiyatı da uygun ama. Arada çok fark yok.
  • Arkadaşlar iphone 7 plus için almak istiyorum yurtiçinden hangi model ve nerden almamı önerirsiniz.
  • Yarın Bime gelecek 20.000mah mi Power bank alınır mı sizce
  • hilter H kullanıcısına yanıt
    Ne yaptınız hocam aldınız mı ürünü?
  • Urbanrevolt kullanıcısına yanıt
    kimseden doğru dürüst cevap gelmeyince vazgeçtim,nette 138 TLye var aynısı zaten :(
    Sağlık olsun.
    ben bu ürünü bugün aldım bimden her magazaya 1 adet gelmiş zorla aldım ama bana versiyon 1 lazımdı içindeki pileri kullanacaktım versiyon 2c imiş yani son versiyon
  • quote:

Orijinalden alıntı: uzöz

ben bu ürünü bugün aldım bimden her magazaya 1 adet gelmiş zorla aldım ama bana versiyon 1 lazımdı içindeki pileri kullanacaktım versiyon 2c imiş yani son versiyon
    hantal bir ürün mü?
  • arkadaşlar konu ile alakasız olacak biraz ama teknik servise yolu düşen oldu mu hiç?
    bende Xiaomi 10000 mAh (Versiyon 2) Taşınabilir Şarj Cihazı Gümüş (İnce ve Hafif Kasa) var ve usbde temassızlık var şarj ederken telefonu kablo oynayınca şarj etmeyi kesiyor ve 2 sene olmuş bu ay ben alalı.acaba bunun tamiri nerde ve nasıl yapılabilir? bu konu hakkında bir bilgisi veya benzer bir sorun yaşayan oldu mu hiç?
  • Arkadaşlar 10000 lik alıcam versiyon 2 mi mantıklı 3 mü mantıklı ? Almam için tavsiye ettiğiniz bir yer var mı ?
  • 
Sayfa: önceki 188189190191192
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.