Şimdi Ara

Xiaomi Powerbank Bütün Modeller ANA KONU-Fiyatlar! (119. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
3.851
Cevap
98
Favori
145.379
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 117118119120121
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: drkayzer

Benim cihaz samsung galaxy note 3 ve sadece 1 kere şarj edebiliyor anlamadım gitti

Hocam ben çok rahat 3 kere şarj edebiliyorum nasıl 1 defa ediyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: freefalcon

quote:

Orijinalden alıntı: krokodil06

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: babapars

quote:

Orijinalden alıntı: Fatih

18$'a çıktı fiyatı hey gidi günler.

Bi de konu basligi duzenlense hala 11.99

Bir de mesajları okusanız 11,5 dolara alınabildigini gorursunuz

Milleti yorma bence bi sürü konuyu boş yere okutma puanın varsa alırsın yoksa bu dediğin 11.50 $ almak mümkün değil aşabiliyosan sen oku al bizede haber ver şaun için böyle bir fiyat yok milleti yanlış yönlendirmeyelim

Ne puanı arkadasım puanla 8 dolara geliyor Butun konuyu takip ediyorsun ama halen daha 11,60 a nasıl alınabilecegini idrak edememissin tebrikler

bu konuyu açıldıgından bu yana neredenyse hergün takip ederim, ama şuan 11,50 dolara hele hele kuponla 8 dolara alınabileceğinin biryerde yazdığını hiç okumadım, fiyat 11,99 dolar iken evet 8 dolara alabildik, ama şuan 17,99 dolar iken nasıl 11,50 ye alınabiliyor anlatırsan bize de faydan olur, hem de alınabilme yöntemini ilk mesajına eklersen gerekiz sorulardan kurtulursun

• Başlıktaki fiyat ve ürün linklerindeki fiyat farklı, lütfen düzeltin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: -K@-

quote:

Orijinalden alıntı: drkayzer

Benim cihaz samsung galaxy note 3 ve sadece 1 kere şarj edebiliyor anlamadım gitti

Hocam ben çok rahat 3 kere şarj edebiliyorum nasıl 1 defa ediyor.

Valla hocam 1 kere ediyor. Cihazı samsungun adaptörü ile prizden şarj ediyorum acaba onunla ilişkili olabilir mi usb ile mi şarj ediyorsunuz siz acaba powerbankı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben de note 3 orjinal şarj aleti ile ediyorum hocam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: çaylaq

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Milleti yorma bence bi sürü konuyu boş yere okutma puanın varsa alırsın yoksa bu dediğin 11.50 $ almak mümkün değil aşabiliyosan sen oku al bizede haber ver şaun için böyle bir fiyat yok milleti yanlış yönlendirmeyelim

Ne puanı arkadasım puanla 8 dolara geliyor Butun konuyu takip ediyorsun ama halen daha 11,60 a nasıl alınabilecegini idrak edememissin tebrikler

bu konuyu açıldıgından bu yana neredenyse hergün takip ederim, ama şuan 11,50 dolara hele hele kuponla 8 dolara alınabileceğinin biryerde yazdığını hiç okumadım, fiyat 11,99 dolar iken evet 8 dolara alabildik, ama şuan 17,99 dolar iken nasıl 11,50 ye alınabiliyor anlatırsan bize de faydan olur, hem de alınabilme yöntemini ilk mesajına eklersen gerekiz sorulardan kurtulursun

Bakmakla gormek arasinda fark var tabi...

http://forum.donanimhaber.com/fb.asp?m=114564194

http://forum.donanimhaber.com/fb.asp?m=114589693

http://forum.donanimhaber.com/fb.asp?m=114608640

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

baktım ve gördüm!

1) ilk mesaj banggood firmasına ait ve fiyat orada 17,99 dolar, bu linki ve alınma şeklini güncelle, bu bir
    2) verdiğin linkteki ürünler toplamda 12,73 dolar, 11,50 dolar yapmaz, bu iki
    3) kuponla 8 dolara almayı bir anlat, onu atlama

bu da sana yöneticinin mesajı

quote:

Orijinalden alıntı: Lacrymatoire

Başlıktaki fiyat ve ürün linklerindeki fiyat farklı, lütfen düzeltin.

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

baktım ve gördüm!

1) ilk mesaj banggood firmasına ait ve fiyat orada 17,99 dolar, bu linki ve alınma şeklini güncelle, bu bir
    2) verdiğin linkteki ürünler toplamda 12,73 dolar, 11,50 dolar yapmaz, bu iki
    3) kuponla 8 dolara almayı bir anlat, onu atlama

bu da sana yöneticinin mesajı

quote:

Orijinalden alıntı: Lacrymatoire

Başlıktaki fiyat ve ürün linklerindeki fiyat farklı, lütfen düzeltin.

Kardesim bos konusmayi birakin Allah askina. Bu konuyu takip eden herkes biliyor bu urundeki fiyatlarin surkekli degistigini. Her gun fiyat guncelleyecek halim yok, cok merakliysan linkleri bookmark yapip saatlik olarak yenilersin Bana yoneticiden oyle bir mesaj gelmedi sen mesajlasmaya devam et, hatta kapattir konuyu sonra bakkaldan kina al kendine. 11,60 a nasil alinacagini ilk mesaja da ekledim, 12,73 dolar kilifla beraber toplami, 1,10 dolara gelen orjinal kilif icin de tavata etme bir zahmet. Kuponla 8 dolara alinir demedim puanla dedim, onu da kendin arastir bir zahmet...

• quote:

bu kadar tantana yapacağına ilk mesajı değiştir, konu kapanmasın, boş gevezelik yapan sensin, geleni azarlıyorsun, kimsin sen!

Degistirdim degistirmem gerekeni terbiyesizlik yapma sen kimsin ki akil veriyorsun! Bu forumdaki en F/P powerbank konularini ben actim. Sizin gibi niyeti uzum yemek degil bagciyi dovmek olan tipler yuzunden kimse konu acmak istemiyor artik ben de dahil...

• Nerede yanlış yapıyorum ? 11,60$ inmiyor ? :)
    Bu mesaja eklenen görseller:

Xiaomi Powerbank Bütün Modeller ANA KONU-Fiyatlar!
  • freefalcon kullanıcısına yanıt
    yav he he...
    hocam biz biliyoruz niyetini boşver. senin sayende aldık powerbanklari. sen iyilik yapmaya devam et, bir gün elbet karşılığını alırsın.
  • kardeşim sayende 2 ürünü en uygun fiyata aldık konudan haberimiz olmasa türkiyede kazıklanacaktık. sen o gereksiz insanlara bakma 11-12 dolara hala alınabiliyor. bazıları herkesi kast etmiyorum türkiyede 65-70 tl ye satabilmek iiçin konu baslıgını değiştirmeye calısıyor. bence yararlı konu açıtıgın için sonsuz teşekkürler.
  • TurkishCoder kullanıcısına yanıt
    Rica ederim,desteginiz icin tesekkurler. Sizler icin powerbank konulari acmaya devam edecegim.

• quote:

Rica ederim,desteginiz icin tesekkurler. Sizler icin powerbank konulari acmaya devam edecegim.
    quote:

Orijinalden alynty: freefalcon

Merhaba, Romoss ile Xiaomi'yi kar?yla?tyrma ?ansynyz olabilir mi?

Romoss daha kaliteli diye okumu?tum biryerlerde ama 20bin lik bir Romoss Polymoss (Po-li piller kullanyyormu?, o neyse i?te, daha kaliteliymi? Sense 6 plus'a göre felan) 20,80 dolarken 16binlik bir Xiaomi 28 dolar civary. Arada çok ciddi fark var. YAni Xiaomi 10binlikte olmasa da yüksek olan modellerde açyk ara çok pahaly Romoss'a göre. Acaba hangisi daha kalitelidir bunlaryn.

20000 mAh Romoss Polymoss veya Sense Plus 6 my alsam yoksa 10000 mAh Xiaomi mi alsam bilemedim. YArdymcy olabilirseniz sevinirim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Rhodora

quote:

Orijinalden alynty: freefalcon

Merhaba, Romoss ile Xiaomi'yi kar?yla?tyrma ?ansynyz olabilir mi?

Romoss daha kaliteli diye okumu?tum biryerlerde ama 20bin lik bir Romoss Polymoss (Po-li piller kullanyyormu?, o neyse i?te, daha kaliteliymi? Sense 6 plus'a göre felan) 20,80 dolarken 16binlik bir Xiaomi 28 dolar civary. Arada çok ciddi fark var. YAni Xiaomi 10binlikte olmasa da yüksek olan modellerde açyk ara çok pahaly Romoss'a göre. Acaba hangisi daha kalitelidir bunlaryn.

20000 mAh Romoss Polymoss veya Sense Plus 6 my alsam yoksa 10000 mAh Xiaomi mi alsam bilemedim. YArdymcy olabilirseniz sevinirim.

Eger yeni nesil bir telefon kullaniyorsan hizli sarj destekleyen ve su an indirimde olan 20000 lik xiaomi tavsiye ederim.

http://www.gearbest.com/iphone-power-bank/pp_263761.html

Cevap hayirsa ve agirlik onemli degilse Romoss Polymos 20000 en uygunu. Agirlik ve gorunum de onemliyse benim de kullandigim ve cok memnun oldugum ve Turkiye de pek kimsenin bilmedigi Li-Po model Pineng PN-963 tavsiye ederim, her bakimdan xiaomi nin uzerinde bir powerbank ve en onemlisi mp3, bluetooth, mi band gibi dusuk akim ceken cihazlari ozel dusuk akim moduyla sarj edebiliyor.

http://www.gearbest.com/iphone-power-bank/pp_251296.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi freefalcon -- 22 Şubat 2016; 16:22:29 >

Bu pineng in de ucuza alma gibi bi yontemi var mi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 3000mah bataryalı samsung note5 cihazımı %5 den %100'e iki kere doldurdum ve üçüncü şarjda %50 civarı daha pili doldurdu

Takribi 7000 mah civarı performans aldım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sakalak -- 22 Şubat 2016; 17:31:56 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    Cevap için teşekkürler.

20000'lik romoss ve xiaomi arasında 10 dolar oynuyor. 10 dolar fazla ver Xiaomi al mı diyorsunuz?

Daha önce powerbank kullanmadığım için bilgi almak amacıyla soruyorum sadece.

Samsung S4 ve Lenovo P70 kullanıyorum. Tablet, mp3 player, mi-band vs ile ilgilenecek vakit olmuyor, mevcut olan tabletleri vs de kullanmıyorum bu sebeple.
  • quote:

Bu pineng in de ucuza alma gibi bi yontemi var mi

Takip ederseniz arada birkac dolar daha ucuzlayabiliyor ancak en uygun bu sitede zaten fiyat uygun bence urun kalitesine gore.

• 
Sayfa: önceki 117118119120121
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.