Şimdi Ara

Xiaomi Pocophone F1 tanıtıldı: Snapdragon 845'li en ucuz amiral gemisi (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
56
Cevap
2
Favori
5.016
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Guest-CBD9CC12F

Hocam bu cihazları nasıl alabiliriz gelmiyorda
    Yurtdışından getirenler oluyor ama öyle fırsatcılar ki aklın durur. Xiaomi Mi 8 Explorer Edition için 1100 dolar isteyen gördüm o derece. İthalatcılar getirirse daha insaflı olabilir ve zaten zamanla fiyatları da düşer. Xiaomi 50 ülkeye bu ürünü ihraç edecekmiş söylenenlere göre.
  • İlginç bir cihaz olmuş. Oyuncular alabilir.

Ben oyun oynamadığım için ilgimi çekmiyor tabi. Ha fiyat konusunda da ağzınız sulanmasın. 3000'Den aşağı olmaz.
  • 2.5 tirink verilir de gelir mi ülkeye

300 dolar 1800 tl üstüne veririz işte 700 lira

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mi8'in arka kameraları dandik versiyonu. Daha yüksek bataryası ve uygun fiyatıyla öne çıkıyor. Ucuz oyun telefonu gibi olmuş. Şahsen 300 dolar buna vermektense 400 dolara meizu 16 almayı veya mi8 almayı tercih ederim. 12 mp f1.9 + 5mp ois zaten yok.
  • 256 GB versiyon uzun vade için alınabilir bence

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: DraGonS

Ben bu kafayı anlamıyorum. En ucuz 845 li telefonda 4000mah pil var en pahalı 845 li de 3000mah pil var. Nasıl iş lan bu.
    Bir telefona 900 usd verebilen birisi varsa bu kişi seneye bataryası zayıflayan bu telefonunu değiştirmek için yeni bir telefona bir 900 usd daha verebilir. Marketing departmanları bunları planlamak için var. Bizim faydamızı temin etmek için değil...

• 2500 TL'ye zenfone 5 almıştım. F1 Türkiye'ye gelirse ve fiyatı 2500-2600 TL olursa ZF5'i satıp bunu alırım. Cihaza boşuna amiral katili demiyorlar
  • 11 Kasım tarihine gelir umarım

• Getirip satan olur mu acaba

• Yeni mi max 3 ü tanıttı 256 dolar 300 dolar arası daha piyasaya yayılmadan 300 dolara amiral gemisi çıkrdı. Şimdi kim alır mi max 3 ü :))

• Bir düzeltme yapalım geç farkettik hesap resmi sayfadan atılma değil bir topluluk mesajı fiyat konusunda umarım bunlar olur zorda olsa....

Xiaomi Pocophone F1 tanıtıldı: Snapdragon 845'li en ucuz amiral gemisi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HumWE -- 26 Ağustos 2018; 15:19:36 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: damn2u

Yalnız GSMArena'dan detaylarına bakayım dedim de batarya testinde efsaneler yaratmış.

hangisi doğru ?

Xiaomi Pocophone F1 tanıtıldı: Snapdragon 845'li en ucuz amiral gemisi

• quote:

Orijinalden alıntı: .BUTTERS STOTCH.

hangisi doğru ?

Alıntıları Göster
    Evet bende bunu gördüm bugün, hatta A2 Lite batarya test değerlerini de düşürmüşler. Demek ki daha detaylı kullanım testi yapmışlar.

• damn2u kullanıcısına yanıt
    yine de sonuç gayet iyi bence.

• quote:

Orijinalden alıntı: damn2u

Evet bende bunu gördüm bugün, hatta A2 Lite batarya test değerlerini de düşürmüşler. Demek ki daha detaylı kullanım testi yapmışlar.

Alıntıları Göster
    yine de sonuç gayet iyi bence

• hocam şarj konusunda s9a göre nasıl mi note 3? 3500 mah ama ben hiç hissetmiyorum

• HumWE kullanıcısına yanıt
    Mi nin resmi hesabı değil. Dikkate almayin bence.

2000 TL ye piyasaya sursunler, yok satar kesinlikle.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • pusat1249 kullanıcısına yanıt
    o tarihte dolar da bu seviyede kalırsa ( 6 tl) iyi kuponlarla 2200-2300 civarına falan geitrilirse tadından yenmez
  • Maestro26 kullanıcısına yanıt
    Evet malesef dikkatsizliğime geldi , ama umut ediyorumki bu fiyatın çok üstü olmasın mi 8 de yapılan hatalar gibi olmasın ki xiaominin fiyat performans hikayesi devam etsin...
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.