Şimdi Ara

★ Xiaomi Pocophone F1 ★ ANA KONU ★ İlk Mesaj GÜNCEL (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
4.770
Cevap
69
Favori
292.084
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Uygulamalar üzerinde gelen mesaj sayisini nokta olarak degil de sayi olarak ayarlanmıyor mu ? Bir de alt navigasyon tuşlarının yerleri değişiyor mu ? Ben sanal geri tuşunu solda kullanırım ama bunda sağda ve ayarllardan değiştirmeyi bulamadım ..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SerdaR^73

Uygulamalar üzerinde gelen mesaj sayisini nokta olarak degil de sayi olarak ayarlanmıyor mu ? Bir de alt navigasyon tuşlarının yerleri değişiyor mu ? Ben sanal geri tuşunu solda kullanırım ama bunda sağda ve ayarllardan değiştirmeyi bulamadım ..
    Bunları sormaya girmiştim.

Tam ekran görünümünde tuşları ters çevir seçeneğini kaldır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tgezer -- 6 Ekim 2018; 13:57:31 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • SerdaR^73 kullanıcısına yanıt
    İlk soruya bende cevap bulamadım. İkincisi içinde ben jestleri kullanıyorum. Sanal tuş yok

• bu aksam benim cihazda gelecek 64 gb mavi olandan
    su anda axon7 kullanmaktayim,1 hafta deneme suresi var begenmessem geri verecegim
    rusyadaki fiyatlari 25 bin ruble arasi 2400 tl civari

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wara -- 6 Ekim 2018; 15:5:34 >
  • birincisine şu an çözüm yok sanırım. sanal tuş değiştirmeyi buldum da ya arkadaş böyle ters çevir bilmem ne ne ilgibç nu çinliler :) bir sorum daha olacaktı. cihazı ilk kurduğumda ekranda tema diye uygulama vardı. hatta 2 tane tema indirdim. daha sonra güncelleme yapınca o uygulama ortadan kayboldu ve şu an tema uygulaması yok .. nereden nasıl yüklerim. apk sı falan varmı acaba ? Play store da da bulamadım
  • Bölgeyi Hong Kong yapınca tema geldi .hay Allah'ım ya :)

• Müziği dış hoparlörlerden dinlerken Üst hoparlör sesi az çıkıyor bende . Nedendir acaba

• tgezer kullanıcısına yanıt
    Bu tip streo cihazlarda üstten az ses gelir. Htc gibi çift hoparlör değil

• Galaxy s9 ile bildirim deki belirtilen sistemeler açık sekilde test yaptık aradaki fark ortada artı olarak bende 45dk pubg oyunu var.

★ Xiaomi Pocophone F1 ★ ANA KONU ★ İlk Mesaj GÜNCEL

• Ben aldığımdan beri ekranda mi8 koruma camı takılı bu 5d camlardan kullanan varmı önerirmisiniz.

• Tam şarj olunca ışık sönüyor ama altta 16 saat kaldı yazıyor. Pil göstergesindeki şimşek işareti duruyor

Yazılımsal mı acaba

• tgezer kullanıcısına yanıt
    Bende de aynı.

• Arkadaşlar malum forum sitelerinde Sosyal medya kadar aktif olamıyoruz. Poco için grup açtım. Buradan daha hızlı paylaşımlar yaparak sorunlarımıza veya merak ettiklerimize cevap bulabiliriz.

https://www.facebook.com/groups/494188304395724/

• Arkadaşlar telefonu ben de almayı düşünüyorum ama bu işlerden çok anlamıyorum. Kadıköy'de bi telefoncudan elden teslim alıcam, nelere dikkat etmem gerekiyor ?

Bir de şöyle bir haber okumuştum. Bazı serileri global versiyonu desteklemiyormuymuş öyle bir şey. Haberi olan var mı ?

• Arkadaşlar 2.el 6s plus ile bu telefon arasında kaldım da sizce kamerası indoor veya düşük ışıkta 6s plustan kötü müdür? Portrait moduyla çift kamerasıyla kamera konusunda bi çok konuda önde olduğunu biliyorum tabiki ama indoor ve düşük ışık da benim için önemli. 2.si ekran panel sorunu kronik bi sorunu var mı ekranla ilgili sonuçta y.dışı cihaz alıcaz 2 gün sonra ekranda sorun çıkar mı? İşlemciden filan bahsetmiyorum bu fiyata zaten mükemmel bi cihaz biliyorum.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • MrOguzhan M kullanıcısına yanıt
    6s plusın kamera okadar da güzel degil.

Poco ile..

Poco f1 daha iyi kıyaslanamaz bile.

• telefon dun elime gecti
    genel olarak begendim kamerasi on arka baya iyi
    begenmedigim yani ekran kalitesi dusuk kalmis 2019 yilina geldigimiz bir donemde
    kamerasi icin merak eden arkadaslar icin birkac resim cektim orjinal goruntuler asagidaki linktedir
    https://yadi.sk/d/goPRr81vbHJOWw

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wara -- 8 Ekim 2018; 13:41:23 >
    pocophonu al tabiki
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.