Şimdi Ara

★ Xiaomi Pocophone F1 ★ ANA KONU ★ İlk Mesaj GÜNCEL (8. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.770
Cevap
69
Favori
292.057
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba amerikadayim Mi max 2 kullanıyordum. Bazı eyaletlerde lte istiyor xiaomi kullanılmıyor. İphone 7 plus aldım bir kac ay önce ama kamerası hariç hiç memnun değilim. Aliexpressden pocophone alma şansım var telefonu dönmeden getirtip. Ne dersiniz max 2den geçtiğime değer mi? Kamerası nasıldır? Ayrıca pasaport olmadan imei arttırma şansımız var mı cihaza ya da gelecekte olur mu şuan daha yoksa da fikri olan var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ka_za -- 4 Ekim 2018; 12:59:28 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ka_za

Arkadaşlar merhaba amerikadayim Mi max 2 kullanıyordum. Bazı eyaletlerde lte istiyor xiaomi kullanılmıyor. İphone 7 plus aldım bir kac ay önce ama kamerası hariç hiç memnun değilim. Aliexpressden pocophone alma şansım var telefonu dönmeden getirtip. Ne dersiniz max 2den geçtiğime değer mi? Kamerası nasıldır? Ayrıca pasaport olmadan imei arttırma şansımız var mı cihaza ya da gelecekte olur mu şuan daha yoksa da fikri olan var mı?
    Hocam, telefondan ne beklediğiniz ve kriterlerinizle ilgili bir durumdur Max 2 ve Poco F1 seçimi. Kendimden örnek vereyim; benim için telefonun işlemci+ram+batarya özellikleri yüksek ve performanslı olsun, bir de görüşme esnasında ses sorunu olmasın yeterli. Kamerası, yapay zekası, parmak izi, yüz tanıma,3,5 mm jack ve daha bir çok extra özellik hiç önemli değil. Bu durumda benim için Poco F1 çok uygun bir telefon. Kriterlerinizi belirleyin ve iki telefonu karşılaştırın, en sağlıklı kararı yine siz verirsiniz. Çünkü herkesin telefondan beklentisi ve memnuniyeti farklı, yorumlara bakarsanız kamerasından memnun olan da var, olmayan da, yani görece bir durum
  • Merhaba konu da ' en ucuz amiral gemi ' başlığı dikkatimi çekti. Şuan lg v30 pro 2950 fiyatı ile en ucuz amiral gemi bana göre.

Neyse kullanan arkadaşlara iyi keyifler. Darısı başımıza :)

Xiaomi candır. 3 nesildir kullanıyorum.

• ok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ender -- 4 Ekim 2018; 15:16:32 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: egeboys0

Merhaba konu da ' en ucuz amiral gemi ' başlığı dikkatimi çekti. Şuan lg v30 pro 2950 fiyatı ile en ucuz amiral gemi bana göre.

LG ler patlamaya hazır bomba .
    Full garantili LG yerine garantisiz xiaomi yi tercih ederim

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • kyibe kullanıcısına yanıt
    Ben miui 9.6 sürüm kullanıyorum ve forumlarda konuşulan flickering sorunu mevcut. Chrome veya edge'de adres satırı aşağıdaki bölüme kayıyor. Miui 10 beta kullanan arkadaşlar söyleyin sizdede bu kayma varmı? Miui 9.5 ile cihaz gelmişti ve bu sorun yoktu. Eğer çözülmüşse miui10 betaya geçeceğim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aydayd -- 4 Ekim 2018; 15:11:48 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: aydayd

Ben miui 9.6 sürüm kullanıyorum ve forumlarda konuşulan flickering sorunu mevcut. Chrome veya edge'de adres satırı aşağıdaki bölüme kayıyor. Miui 10 beta kullanan arkadaşlar söyleyin sizdede bu kayma varmı? Miui 9.5 ile cihaz gelmişti ve bu sorun yoktu. Eğer çözülmüşse miui10 betaya geçeceğim.
    Bilgi için teşekkür ederim. Sanırım yazılım kaynaklı sorunlar ve geliştirilen sürümlerle birlikte ortadan kalkar. Telefon görüşmesi yaparken, ses ile ilgili bir sorun yaşıyormusunuz, gerek karşıdan gelen ses gerekse sizin sesinizin iletimi esnasında. Xiaomi'nin hangi modeli hatırlamıyorum ama mikrofon/ses sorunundan bahsediliyordu forumlarda. Hatta bir kaç modelde buna benzer sorun okuyunca, kullanılan mikrofonla ilgili bir sorun olabileceğini düşünmüştüm.
  • Alanlar hayırlı olsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rtsbora -- 4 Ekim 2018; 18:36:49 >
  • tgezer kullanıcısına yanıt
    ön kamera aynı sanırım ama arka kamera değil.
  • egeboys0 E kullanıcısına yanıt
    Hocam bende iki cihazda var. Lg v30+ şuan fiyat olarak iyi fakat ben beğenmedim. 1.6f arka kamera var fakat 1.9f ile aynı sayılır. Ön kameraya değinmek bile istemiyorum benim 700tl lik 4x bile v30 plus a 5 basar. Ekranı guzel batarya eh işte denilenilir. Başka bir artısı metal olmasıdırki amiral gemisinde streo hoparlör bile yok.

Bu cihaz şimdi pahalı hem kur hemde yeni olmasından kaynaklı fakat çok daha aşağıya inecektir dolar uçuşa geçmezse.

Ben 100+ model telefon kullanan biri olarak telefonu beğendim. Ha 4/4 lükmü asla değil. Fakat fazlasıyla yeterli
    Beğenmediğim 2 nokta var biri kamera 1 tık daha iyi olabilirdi.
    2.si çentik az daha küçük olup bildirime yer kalaydı.ama faceıd mükemmel çalışıyor.
    Bu telefondan sonra z18 veya oppo find x almassam baska cihaz kesmez beni onun için baya bi kullanırım bunu özellikle sarjından ve sesinden dolayı

Dip not; mi8 in kamera seçenekleri çok daha iyi diyorlar. Portre ayar modu vs varmış keşke onuda koysalardi. Google kameranın apk sı ikisinede oluyor. belki mi8 in apk sını bulsak bunada olur.

Bu arada v30+ plusı ile herhangi bir tel takas edebilirm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mlbozkurt -- 5 Ekim 2018; 5:5:7 >
  • Hocam biraz koni dışı olacak ama tavsiyelerinize ihtiyacım var.3.000₺ bütçem var haftaua telefon alacağım.Aklımı kurcalayan iki model var.Lg v30+ ve Honor Play.

V30 ile Honor Playi kiyaslamak biraz gereksiz farkindayim fakat yaklaşık 4.5 yıldır hawei marka kullaniyorum.Emui arayüzü günlül kullanimda çok zevkli sade ve hizli.Mate 8im bozulmasa 1 yil daha kullanirdim.Sizin görüşleriniz nelerdir.Oyun odakli almayi dusunuyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MertAndc -- 5 Ekim 2018; 11:39:50 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tgezer

quote:

Orijinalden alıntı: egeboys0

Merhaba konu da ' en ucuz amiral gemi ' başlığı dikkatimi çekti. Şuan lg v30 pro 2950 fiyatı ile en ucuz amiral gemi bana göre.

LG ler patlamaya hazır bomba .
    Full garantili LG yerine garantisiz xiaomi yi tercih ederim

Alıntıları Göster
    Malesef lg son yıllarda oldukça kötü sıkıntılı telefon üretiyor. Bu bir gerçek. Ama lg g2 nin verdiği keyif, memnuniyet yüzünden hala lg ye bi sempatim var :)

Kullanan dostlar iyi günlerde kullansınlar. Mi Max 2 alalı 6 ay oldu. O kadar memnunum ki bu dolar kuru ile muhtemelen 3 sene falan değiştirmeyi düşünmüyorum. Saygılar herkeze

Xiaomi candır, gerisi heyecan :)

• MertAndc M kullanıcısına yanıt
    Garantili olarak sordunuz degil mi ?

• Farketmez hocam.Eski telefonumda zaten ithalatci garantiliydi.Bataryasini vs ben degistirmistim.

• 64 GB ile aranıza katıldım.

Ekranın alt kısmının ovalliği hariç şimdilik rahatsız edici bir durum yok

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • MIUI 10 neden verilmedi hala bu cihaza bilen varmı.

• Arkadaşlar,

OnePlus 5T ile Takas düşünen var ise PM lütfen.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sharpie

MIUI 10 neden verilmedi hala bu cihaza bilen varmı.
    tatilden sonra bekliorum
  • MertAndc M kullanıcısına yanıt
    Hocam piyasa çok karışık baya model var. Fiyatlardan bizim ülkede malum.

Oyun Odaklı olacaksa poco tavsiye ederim yada ismi aklıma gelmedi Xiaomi nin Gaming telefonu veya Zte nin ki bunlar gerçekten oyun için güzel cihazlar

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.