Şimdi Ara

★ Xiaomi Pocophone F1 ★ ANA KONU ★ İlk Mesaj GÜNCEL (229. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.770
Cevap
69
Favori
292.085
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 227228229230231
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bölge ayarları ya da tema kaynaklı olabilir

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kia kaha

Arkadaşlar 2 gündür F2 Pro kullanıyorum. İlgili forumda maalesef soruma cevap alamadım.
    Uygulama bildirimlerinde BİLDİRİM ROZETİ yerine BİLDİRİM SAYISI - RAKAMI , olmasını istiyorum.
    Ayarlarda bulamadım.

Konu ile alakalı bilgisi olan dostlardan bilgi rica edebilir miyim ?
    ayarlardan yapamazsınız. louncher ayarlardan yapabılırsınız.
  • Cihazın ekranının değişmesi gerekiyor nereden orjinal bulabilirim? Yan sanayi takılan ekranların çerçeveye yakın yerleri temassız kalıyor. Veya kaliteli yan sanayi ekran var mıdır?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Oyunbüs -- 11 Eylül 2020; 0:11:5 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Oyunbüs

Cihazın ekranının değişmesi gerekiyor nereden orjinal bulabilirim? Yan sanayi takılan ekranların çerçeveye yakın yerleri temassız kalıyor. Veya kaliteli yan sanayi ekran var mıdır?
    Orjinal de de var o sorun kronik

• quote:

Orijinalden alıntı: BèRuTTì

Orjinal de de var o sorun kronik

Alıntıları Göster
    Yok hocam mesela klavye açınca 1 rakamı ve 0 rakamları temassız kalıyor. N11 de çıkma ekran satan vardı alsam mı acaba

• quote:

Yok hocam mesela klavye açınca 1 rakamı ve 0 rakamları temassız kalıyor. N11 de çıkma ekran satan vardı alsam mı acaba

Alıntıları Göster
    Garantili bi yerden alın değişim yapabilesiniz sorun olursa çünkü %80i sorunlu ekranların kvk dan yeni değiştirdim eskisi kadar olmasada gene ufak algılama sorunları var köşelerde

• BèRuTTì kullanıcısına yanıt
    Kvk da Ne kadara değiştirdiniz? Ekranı yapıştırmadan önce deneyeceğim çalışıyorsa yapıştıracağım.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Kvk da Ne kadara değiştirdiniz? Ekranı yapıştırmadan önce deneyeceğim çalışıyorsa yapıştıracağım.
    garanti vardı bilmiyorum o yüzden ama 300 falan dışarda

• MIUI12'yi alan var mı? Globalde dağıtılmaya başlanmış
  • Bana gelmedi henüz
  • Ben sürekli kontrol ediyorum ama bana da hiçbir güncelleme falan gelmedi. Çok hızlı parmak hareketi yaptığımda bazen sapıtıyor telefon uygulamadan çıkıyor falan bunu yaşayan oldu mu?
  • Nyanko Sensei kullanıcısına yanıt
    Mesaj yazarken oluyor bana, ana ekrana dönüyor. Ama arka planda uygulama çalışıyor, kaldığım yerden devam edebiliyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Alpi_Turk

Mesaj yazarken oluyor bana, ana ekrana dönüyor. Ama arka planda uygulama çalışıyor, kaldığım yerden devam edebiliyorum.
    Evet uygulama kapanmıyor devam edebiliyorum ama çok sık olmaya başladı bende. Halbuki o kadar hızlı kullanmıyorum birden fazla dokunma algıladığında sapıtıyor gibi geldi bana.
  • Şu chrome da gezerken aniden donma sorununu çözebilen oldumu? Aylardır var sorun

• Firefox kullanın. Bırakın dünyanın en büyük casus yazılımını. :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Nyanko Sensei

Ben sürekli kontrol ediyorum ama bana da hiçbir güncelleme falan gelmedi. Çok hızlı parmak hareketi yaptığımda bazen sapıtıyor telefon uygulamadan çıkıyor falan bunu yaşayan oldu mu?

Bazen A harfi basmıyor hemde inatla  

• Bir de söylemeden geçmeyeceğim. Telefon aldık note9 pro. Mi note 10 ile kıyasladığımda o kadar para vermek yerine note9 proyu önerdi herkes. Aslında çok bir fark yoktu aralarında. Ama ne zaman arkadaşa mi note 10 lite aldık. Kavisli ekranı çok hoşuma gitti ekran içindeki parmak izi de çok hoşuma gitti. Poco dan bir şikayetim yok taş gibi telefon ve hala kendi kulanımımla 24 saati görüyor 1 şarj ile maşallah   ama note 10 aklımda   hatta alpha var da o hele bize hiç gelmez  

• MIUI 12.0.2 global sürümü yayınlanmış ama bize halen gelen giden yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: muratteas

MIUI 12.0.2 global sürümü yayınlanmış ama bize halen gelen giden yok.

Bana genelde herkesten sonra geliyor  Buradan birkaç arkadaşa gelsin. Sonra ben beklemeye başlarım. Şuan bekleme içerisinde değilim  

• 
Sayfa: önceki 227228229230231
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.