Şimdi Ara

★ Xiaomi Pocophone F1 ★ ANA KONU ★ İlk Mesaj GÜNCEL (228. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.770
Cevap
69
Favori
292.092
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 226227228229230
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Yetkili servisi kimse ona göndermeni öneririm. Ben öyle yapardım. Ekran kırık değiştirin diye. Onlar gerekeni yapar. Ama sen tercih yapıp şu parçasını değiştir dersen ilerde sıkıntı olduğu zaman kullanıcı hatası diyebilirler
  • İmei repair işlemli 2. El ortalama kaç para verilir arkadaşlar? Forumda 2400e garantili satan var.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyler şimdide şarj edememe sorunu başladı bende takıyorum şarja görmüyor görürsede kopuyor yani kesiliyor sonra gene oluyor şarj neden olur bu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BèRuTTì -- 14 Ağustos 2020; 19:49:19 >
  • BèRuTTì kullanıcısına yanıt
    Kabloda bir sıkıntı olabilir mi? Başka kabloyla denedin mi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ne_demek

Kabloda bir sıkıntı olabilir mi? Başka kabloyla denedin mi ?
    Denedim evet tamamen gitti şarj olmuyor artık yarın servise vericem artık acaba kaç günde geri veriyorlar 15-20 derlerse yandık telefonsuz

• Beyler telefonum son günlerde bi anda şarj olmadığı için mecburiyetten gözümü karartıp kvk garantiye verdim.Dokunmatik problemli ahize ses kısıklığı ekran yanığı ve şarj almama diye belirttim bakalım nolacak ..

KVK garantiye veren varmı telefonu kaç günde gelir acaba?

• quote:

Orijinalden alıntı: BèRuTTì

Denedim evet tamamen gitti şarj olmuyor artık yarın servise vericem artık acaba kaç günde geri veriyorlar 15-20 derlerse yandık telefonsuz

Alıntıları Göster
    Hocam bi ara yedek telefon verme uygulaması vardı devam ediyor mu bilmiyorum. Max tamir süresi 20 gün zaten. Yapamazlarsa yeni telefon vermek zorundalar. İnşallah tez zamanda yapılmış şekilde elinde olur telefonun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emurat -- 26 Ağustos 2020; 16:25:11 >

• Miu12 bize bakalım ne zaman gelecek? Daha Global sitede Rom olarak gözükmüyor. Ama alan belirli ülkeler var.

https://c.mi.com/tr/miuidownload/detail?device=1700355
  • quote:

Orijinalden alıntı: emurat

Hocam bi ara yedek telefon verme uygulaması vardı devam ediyor mu bilmiyorum. Max tamir süresi 20 gün zaten. Yapamazlarsa yeni telefon vermek zorundalar. İnşallah tez zamanda yapılmış şekilde elinde olur telefonun.

Alıntıları Göster
    20 iş günü yani 1 ay diyorlar ama genede geri vermedikleri oluyormuş yani klasik türkiye gerçeği şuan durumu ne telefonun ondan bile habersizim 10 gün oldu öyle bekliyorum..

Yarın gidip istiycem yedek telefon o da ellerinde varsa veriyorlarmış umudum yok pek..Dahada garantili telefon asla almam 1 ay boyunca telefonsuz bırak beni yapıp yapmayacaklarıda belli değil zaten ...Veririm parasını 1 kaç saatte yaptırırım dışardan..

• quote:

20 iş günü yani 1 ay diyorlar ama genede geri vermedikleri oluyormuş yani klasik türkiye gerçeği şuan durumu ne telefonun ondan bile habersizim 10 gün oldu öyle bekliyorum..

Yarın gidip istiycem yedek telefon o da ellerinde varsa veriyorlarmış umudum yok pek..Dahada garantili telefon asla almam 1 ay boyunca telefonsuz bırak beni yapıp yapmayacaklarıda belli değil zaten ...Veririm parasını 1 kaç saatte yaptırırım dışardan..

Alıntıları Göster
    Garanti olayı dediğin gibi ise haklısın valla.

• Allah cezalarını versin kullanıcı hatası dediler 231 tl ücret istiyorlar dahada garantili telefon almam

• quote:

Allah cezalarını versin kullanıcı hatası dediler 231 tl ücret istiyorlar dahada garantili telefon almam
    Hocam kullanıcı hatası olan kısım neymiş? Birde anlaşması varsa Genpa garanti servisini denesene. Onun için daha iyi diyorlar.

Kvk ithalatçı firma garantisi olarak geçiyor. Ama yine de pes etmeyin. Tüketici hakemine başvurun.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: emurat

Hocam kullanıcı hatası olan kısım neymiş? Birde anlaşması varsa Genpa garanti servisini denesene. Onun için daha iyi diyorlar.

Alıntıları Göster
    Şarj almamasının sebebi sıvı teması deniyor ama öyle bir şey imkansız evden bile çıkmadım o hafta ve telefona gözüm gibi bakarım.

• Arkadaşlar 2 gündür F2 Pro kullanıyorum. İlgili forumda maalesef soruma cevap alamadım.
    Uygulama bildirimlerinde BİLDİRİM ROZETİ yerine BİLDİRİM SAYISI - RAKAMI , olmasını istiyorum.
    Ayarlarda bulamadım.

Konu ile alakalı bilgisi olan dostlardan bilgi rica edebilir miyim ?
  • sim takılmamış 6/64 telefonu 1500 e ilana koymuştum, ona bile pazarlık yapanlar oldu, en sonunda aldığım 6 7 kılıf, ekran koryucu arka kapak koruyucu vs yi de düşünüp malum işi de kendim yaparak telefonu anneme verdim. miss gibi de oldu.
  • telefoncuda ekranı değiştirdim fakat kenarlara doğru temas zayıf veya yok. ekranı iade alacaklar. nerede değiştirmemi tavsiye edersiniz izmir deyim. garantide değiştirip gönderseler bu seferde hemen kontrol etme şansım olmayacak. aynı şekilde olursa uğraştırır baya tavsiyeleriniz nedir
  • quote:

Orijinalden alıntı: kia kaha

Arkadaşlar 2 gündür F2 Pro kullanıyorum. İlgili forumda maalesef soruma cevap alamadım.
    Uygulama bildirimlerinde BİLDİRİM ROZETİ yerine BİLDİRİM SAYISI - RAKAMI , olmasını istiyorum.
    Ayarlarda bulamadım.

Konu ile alakalı bilgisi olan dostlardan bilgi rica edebilir miyim ?
    Örneğin whatsapp da 3 mesaj olunca simgesinin üzerinde 3 yazıyor mu siz bu umu istiyordunuz ben bulamadım nasıl yapiliyor bu bilen varsa söylesin uygulama simgelerinde bende hiç bir zaman gözükmüyor bunlar

Telefon ana ekranından bir kaç saniye basılı tut
    Aşağıda açılan menüden ayarlara bas
    Daha fazla seçeneğine bas
    Bildirim rozetleri bölümünü numara olarak değiştir

Sanırım istediğin buydu

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: knn35

Telefon ana ekranından bir kaç saniye basılı tut
    Aşağıda açılan menüden ayarlara bas
    Daha fazla seçeneğine bas
    Bildirim rozetleri bölümünü numara olarak değiştir

Sanırım istediğin buydu
    Evet o seçili ama yinede olmuyor çıkmıyor neden acaba mesela whatsappda 2 yeni mesaj var göstermiyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BèRuTTì -- 9 Eylül 2020; 22:53:58 >
  • 
Sayfa: önceki 226227228229230
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.