Şimdi Ara

★ Xiaomi Pocophone F1 ★ ANA KONU ★ İlk Mesaj GÜNCEL (89. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.770
Cevap
69
Favori
292.081
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8788899091
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Doğubankın arka tarafında cepport var kvklı cihazları getiren firma orayada bakın.mağazanın gittigidiyor sitesinde fiyat 2729 128gb siz giderseniz dahada indirim yaparlar belki çünki 100 tl chipparada hediye diyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sharpie -- 21 Ocak 2019; 17:26:57 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BèRuTTì

kvk bayisi direk biz bakıyoruz delta falan onlar ithalatçi diyor bunlar resmiymiş güya. telefonun üstünde de miu türkiye etiketleri falan var.. xiaomi türkiye diye bir garantinin olmadıgını söyledi burda ana ofis falan açmadıkları için

Alıntıları Göster
    Yalan söylemişler

Kvk teknik servis kendi bakiyor, deltaya falan göndermiyor cihaz satmak için söylemeyecekleri yalan yok.

Kvk Teknik servis garantili olanlar güncellemeleri en önce alan cihazlar, globalin esas anlami o..

Global cihaz yazip burada global rom yüklenip satilanlar ithalatçi garantili olanlar..

• __Nikolaus__ kullanıcısına yanıt
    LG ye eldivenle dokunmam netflix kullanmıyorum fiyat politikaları hoşuma gitmiyor ben instagram twitter babında sormuştum

• BèRuTTì kullanıcısına yanıt
    ★ Xiaomi Pocophone F1 ★ ANA KONU ★ İlk Mesaj GÜNCEL

Kırmızı Etiket, Global Olan her kutuda bu etiket var.
  • Teknosa kaldirmiş bekliyor

★ Xiaomi Pocophone F1 ★ ANA KONU ★ İlk Mesaj GÜNCEL

• quote:

Orijinalden alıntı: ney69

Kırmızı Etiket, Global Olan her kutuda bu etiket var.
    Gittigidiyorda satılan cihazların hepsi böyle global versiyon mu. Henüz net bir cevap bulmuş değilim.

• quote:

Orijinalden alıntı: sharpie

Doğubankın arka tarafında cepport var kvklı cihazları getiren firma orayada bakın.mağazanın gittigidiyor sitesinde fiyat 2729 128gb siz giderseniz dahada indirim yaparlar belki çünki 100 tl chipparada hediye diyor.
    orda yoktu hocam üst kattaki yer. ben girişten aldım kvk lı 2800 e.3e 5e bakmadım artık. İlgi gösterenlere teşekkürler. inş pişman olmayız :)

• osamanos kullanıcısına yanıt
    Satıcı ile görüş kutu resmi iste emin olmak için. Yok kesin olsun dersen Hepsiburada satıcı da hepsiburada en garanti

64GB İthalatçı Garanti

128 GB Herpsiburada satıcı İthalatçı garanti

64'lüğü Hepsburada satmıyor, 128'lik satıcı Hepsburada Delta garantili bende Hepsiburada Delta Garantili aldım yılbaşı öncesi 2,849.TL'ye

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ney69 -- 21 Ocak 2019; 18:45:55 >

• quote:

Orijinalden alıntı: ney69

Satıcı ile görüş kutu resmi iste emin olmak için. Yok kesin olsun dersen Hepsiburada satıcı da hepsiburada en garanti

64GB İthalatçı Garanti

128 GB Herpsiburada satıcı İthalatçı garanti

64'lüğü Hepsburada satmıyor, 128'lik satıcı Hepsburada Delta garantili bende Hepsiburada Delta Garantili aldım yılbaşı öncesi 2,849.TL'ye
    Geçen gittigidiyorda iyi bir indirim vardı. Axess karta 100 tl cip para veriyordu. Tekrar indirim olmasını bekleyeceğim.

• Cepporttan aldim telefonu, imei kaydi yok, iki simde suan.kayitsiz bekliyorum bisi yapicaklar mi, telefonla ariyorum acan yok, mesaj attim cevap yok. Ayrica arkadasimda aldı benden once. Onun da kvk garantisi görünmüyor. Oda cevap bekliyor. Gercekten bileylenmis durumdayim.

• quote:

Orijinalden alıntı: darkmet86

Cepporttan aldim telefonu, imei kaydi yok, iki simde suan.kayitsiz bekliyorum bisi yapicaklar mi, telefonla ariyorum acan yok, mesaj attim cevap yok. Ayrica arkadasimda aldı benden once. Onun da kvk garantisi görünmüyor. Oda cevap bekliyor. Gercekten bileylenmis durumdayim.
    Cepport bildiğim kadarıyla kazık fiyatlardan telefon satıyor. Kaça almıştın?

ben n11'den 64'lüğü Delta Garantili 2450 liraya almıştım.

• son guncellemeyi 3-4 gundur kullaniyorum. bence basarili bir guncelleme telefonun akiciliginda artis hissettim

• Telefon dün elime geçti.Huawei p9 lite dan geçiş yaptım.Cok hoşuma gitti.Seri ve hızlı bir telefon.Simdilik herhangi bir sıkıntim yok.Tecrubelerimi ilerleyen günlerde paylaşırım.

• quote:

Orijinalden alıntı: darkmet86

Cepporttan aldim telefonu, imei kaydi yok, iki simde suan.kayitsiz bekliyorum bisi yapicaklar mi, telefonla ariyorum acan yok, mesaj attim cevap yok. Ayrica arkadasimda aldı benden once. Onun da kvk garantisi görünmüyor. Oda cevap bekliyor. Gercekten bileylenmis durumdayim.
    Cepport pişmanlıktır. Google’da küçük bir arama yapmanız yeterli.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ctrl-alt-delete

Cepport pişmanlıktır. Google’da küçük bir arama yapmanız yeterli.

Alıntıları Göster
    bir de KVK adını kullanarak kazık fiyattan mal satıyorlar. iyi ki ordan almamışım.
  • Arkadaşlar araştırmalar sonucu pocophone f1 almaya karar verip hepsiburada'dan 7 ocakta 2774 tl ye sipariş verdim.Telefon geldi kurulum vs derken karanlık ortamda selfie denemesi yapmak istediğimde yatay çizgilerin olduğunu fark ettim.Hepsiburada yı aradım ürünün açılmış olduğunu 2. el konumuna düştüğü için alamayacaklarını söyledi.Daha sonra bende cayma bildirim dilekçesi doldurup ürünü iade almadığınız taktirde tüketici hakem heyetine gidip ücretimi alacağıma dair doldurup yolladım.4 gün sonra onay geldi iade alındığına dair.Telefonu beğendiğim için tekrar almak istedim gittigidiyor da cepport tan indirim kampanyasında 2636 tl ye tekrar aldım .10 gündür kullanıyorum şuan için memnunum performans olsun ,pil olsun beni memnun etti.Gördüğüm tek sorun ekran hassasiyeti ekranını ortadan süreklediğim de akıcı kenarlardan sürüklediğim de takılma olabiliyor.

• Arkadaşlar galeride fotoğraf ve videoları nasıl gruplayıp düzenleyebiliyoruz hepsi otomatikman tarihe göre alt alta dizilmiş yanyana tarihe göre dizmeyi bulamadım?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BèRuTTì -- 22 Ocak 2019; 15:59:6 >
  • evet ekran kenarlarında bir hassasiyet sorunu var. umarım güncelleme ile bunu düzeltirler.
  • Merhabalar. Google Play'den yüksek boyutlu uygulamalar indirmek istediğim zaman bu sorunlarla karşılaşıyorum ve can sıkıcı bir hal almaya başladı.

Çözüm önerisi olan var mı?
    ★ Xiaomi Pocophone F1 ★ ANA KONU ★ İlk Mesaj GÜNCEL★ Xiaomi Pocophone F1 ★ ANA KONU ★ İlk Mesaj GÜNCEL

• 
Sayfa: önceki 8788899091
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.