Şimdi Ara

★ Xiaomi Pocophone F1 ★ ANA KONU ★ İlk Mesaj GÜNCEL (87. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.770
Cevap
69
Favori
292.090
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8586878889
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Wjéasz

https://www.xda-developers.com/google-camera-port-hub/

Burdan uygun sizin modele olana göre indirin hocam night sight özelliğe var cidden inanılmaz fark ediyor.

Telefonun kamerası aslında çok iyi Sony imx363 ama telefonlar yazılımla saçmalıyorlar

Alıntıları Göster
    Yükledim ama çok dönüyor resim çekemiyorum sebebi ne olabilir ?

• gholen kullanıcısına yanıt
    Hocam virus yoktur değil mi indiriyorum ama

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: gholen

https://androidfilehost.com/?fid=11410963190603886134

Gcam düzgün çalışıyor

10.2.2 olan sürümde yalnız kullanıyorum. Yani son çıkan.
    Takılarak çalışıyor. 9 u bekledik çalışması için. 9 geldi yine olmuyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tgezer

Takılarak çalışıyor. 9 u bekledik çalışması için. 9 geldi yine olmuyor.

Alıntıları Göster
    Son gelen güncellemeyi yukleyip telefonu sifirlarsaniz mükemmel calisiyor

Telefonun kendi kamera uygulamasindan kat kat iyi çekiyor, zira hayran kaldim.. özellikle gece gorüsü modunda isoyu sürekli düşük tutarak dogru pozlama yapiyor ve ayrica Raw çıktilari harika..

Son güncelleme ile gcam mevzusu çözüldü denebilir.

• Merhaba arkadaşlar telefonu bu hafta ici almayi düşünüyorum.Telefonun ekran kalitesi iyimi genellikle film ve dizi izlerim

• quote:

Orijinalden alıntı: gofret2132

Merhaba arkadaşlar telefonu bu hafta ici almayi düşünüyorum.Telefonun ekran kalitesi iyimi genellikle film ve dizi izlerim
    Bende sürekli dizi film izliyorum ekran kalitesi iyi

• quote:

Orijinalden alıntı: cemcaglar123

arkadaşlar migrosta satılan telefonlar global versiyon mu , bilginiz var mı ?
    Ben vitrinden gördügüm kadarıyla mi 8 litelerin kutularina baktım. Birinde global versiyon etiketi vardi. Diğerlerinde yoktu. Pocophonu göremedim zaten migrosta pahalı. Alırken etiketine dikkat etmek lazım.

• quote:

Orijinalden alıntı: DnyL

Son gelen güncellemeyi yukleyip telefonu sifirlarsaniz mükemmel calisiyor

Telefonun kendi kamera uygulamasindan kat kat iyi çekiyor, zira hayran kaldim.. özellikle gece gorüsü modunda isoyu sürekli düşük tutarak dogru pozlama yapiyor ve ayrica Raw çıktilari harika..

Son güncelleme ile gcam mevzusu çözüldü denebilir.

Alıntıları Göster
    Güncelleme bana gelmedi ama önceki sayfalardan indirip yükledim. Google camera şimdi süper oldu. Yeni gece modu hikaye kaldı yanında.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tgezer -- 20 Ocak 2019; 22:45:10 >

• Bu telefon ile mi 8 lite arasında gidip geliyorum bu telefonun beni iten 2 özelliği var 1. si bütçemi 2 bin seviyesinde tutmak istiyordum bunu alırsam zora düşeceğim 2. si okuduğum kadarıyla netflix vb. uygulamalarda 480p üzerine çıkamıyormuşuz.Bu şartlarda göze alındığında özellikle kullanıcısı varsa almamı önerir misiniz ?
  • arkadaşlar bugün yazdım ama cevap veren olmadı. belki gözden kaçmıştır. sorumu değiştirip tekrar sorayım. bu telefonu global rom olarak alıp da güncelleme veya şebeke gibi gibi sorunlar yaşayan oldu mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: osamanos

arkadaşlar bugün yazdım ama cevap veren olmadı. belki gözden kaçmıştır. sorumu değiştirip tekrar sorayım. bu telefonu global rom olarak alıp da güncelleme veya şebeke gibi gibi sorunlar yaşayan oldu mu?
    Merhaba ben global versiyon aldım kutusunda yazıyor Vodafone kullanıyorum herhangi bir sorun yaşamadım bu telefondan önce bazı kullandığım Xiaomi telefonlarda sorun yaşamıştım ki onlarda global versiyon degildi

• blacksss kullanıcısına yanıt
    Nereden almıştınız

• quote:

Orijinalden alıntı: osamanos

Nereden almıştınız
    İstanbul bilişimden aldım

• quote:

Orijinalden alıntı: blacksss

İstanbul bilişimden aldım

Alıntıları Göster
    istanbullu bilişimin garantisi kendileriymiş bilginiz varmı iflas eden bir şirketti küçülmeye gittiler sonra patlatmasın alıcakları:)

• HR Creative kullanıcısına yanıt
    Mi8 lite da aynı hatta bütün xiaomi telefonlar aynı , eğer sürekli telefonda netflix kullanıyorsanız benim gibi , xiaomi almayın çamur gibi kalite var , mi8 sattım ben bu yüzden G7 aldım , şimdi Hdr izlemenin keyfine varabiliyorum.
  • osamanos kullanıcısına yanıt
    Hepsiburada'dan (Satıcı da Hepsiburada) delta garantili Global versiyon aldım. Vodafone kullanıyorum volte vb. açık sıkıntı yaşamadım. Güncellemeleri bölge Türkiye seçtiğim için hemen görmüyor fakat indirip kendim kurdum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ney69 -- 21 Ocak 2019; 11:34:33 >
  • Herkese merhaba,

Eşim sağolsun doğum günümde Mate 20 Lite almış şimdi ben bu telefonu iade ettim ve poco almayı düşünüyorum.

Ben normal hepsiburadadan siparişi verip alıp kullanacaktım fakat burada yok global versiyon yok global rom, çalışırdı çalışmazdı kayıt falan derken kafam karıştı nedir bu muhabbet.

Bir de yukarıda bir arkadaş telefonu önce güncelleyip sonra sıfırlamak gerektiğini söylemiş bu nasıl oluyor. Fabrika ayarlarına dönünce güncelleme de gitmiyor mu. Teşekkürler

• cpt.semihaksoy kullanıcısına yanıt
    Bende Hepsiburada'dan Hepsiburada satıcı, ithalatçı garantili "Delta Servis" (Xiaomi garanti arasındaki tek fark fiyat, ithalatçı garanti daha uygun) Global ROM ile geldi.
    Global olmasına dikkat etmeli yoksa çince ile uğraşıyorsun bir süre (İngilizce yapsan bile Çince aralarda çıkıyor).
    Ufak tefek güncellemelerde Fabrika ayalarına almaya gerek yok lakin 1GB ve üstü güncelemelerde gerekiyor.
    Bunda tek sorun uygulama ve data yedeğini almadıysan apk'ları tekrar kurman gerekir datalar da mefta ama yedek almadıysan geçerli meftalık.
    Fabrika ayarları dönmek Telefonu bilgisayarlardaki gibi ilk aldığın tarihe götürmez sadece indirip kurduğun/yüklediğin ROM'daki orj. uygulamalar dışında sana ait ne varsa onları siler.
  • Telefon ağırlşmaya başladı. Kilit ekranındaki bildirimlere basınca hemen açılırdı eskiden. Şimdi epey bekliyor.

• 
Sayfa: önceki 8586878889
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.