Şimdi Ara

Xiaomi Poco X3 Pro 128GB 6GB RAM SD860 3399 TL (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
175
Cevap
8
Favori
31.422
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Launcher değiştirmediyseniz değiştirmenizi tavsiye ederim.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • vjdrsjejv kullanıcısına yanıt
    Hangini kullansam ki

• Termal macun sürülmesi unutulmuş mu ne olmuş öyle bir şey var bazı üretilen partilerde. Youtube video karşılaştırmalarında cihazların içini açıp bakıyorlar, bazılarında termal macun var bazılarında yok. Can sıkıcı bir durum. Koskoca firmaya yakışmıyor. Çağır cihazları geri, sorunsuzca piyasaya sür.

• LeftEyeNine L kullanıcısına yanıt
    Ben nova launcher ve nexa icons kullanıyorum.

• damn2u kullanıcısına yanıt

Büyük fiyasko olur. Video link atar mısınız hocam bulamadım ben niyeyse.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SYLAS

Büyük fiyasko olur. Video link atar mısınız hocam bulamadım ben niyeyse.

Tarayıcı geçmişinden baktım ama videolar silinmiş. Karalama videosu olabilecekleri ihtimali düşündürdü beni videoların silinmesi. Eğer iddia gerçek olsaydı Xiaomi zaten telif atıp videoyu sildiremezdi. Hatta az önce başka bir videoya baktım termal macun var gözüküyor. Cidden kafam karıştı çünkü çok detaylı şekilde görmüştüm karşılaştırmayı.

• damn2u kullanıcısına yanıt

cihaz yenilerde çıktı hocam varsa bu aylarda netleşir bu problem artık. Alan iyice araştırsın ama problem varsa Xiaomi çözüm bulur umarım. Note 9 pro da kameraya toz giriyordu global olarak servislerde çözdüler.

• Dolby atmos'un cok bir esprisini goremedim. Samsung A11'de de var ama bariz bir fark yaratmiyor

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Turkforce -- 11 Mayıs 2021; 15:51:31 >
  • Bu nasıl oluyor ya 64gb NFC yi daha pahalıya aldım

• nickimsonikimsi kullanıcısına yanıt

suan aralarında 200l fark kaldı .Nfc vadesi bitti sanırım artık alan olmaz bu cihaz varken.

• Dumanus kullanıcısına yanıt

Dolby Atmos için düzgün hoparlör de olmalı bence. Macbook Air'da netflix üzerinden dolby destekli film izlerken bayağı fark ediyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: SYLAS

suan aralarında 200l fark kaldı .Nfc vadesi bitti sanırım artık alan olmaz bu cihaz varken.

Evet bunun fiyatları çok iyi seviyede gercekten

• Aynen şimdi gördüm. Stok olsa alacaktım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tekrar denk gelirse sizi etiketlerim arkadaşlar. Bu telefonun fiyatı bu şekilde hızlı düşüyorsa daha da düşer herhalde.

• Turkforce T kullanıcısına yanıt
    3100e kadar saldiysa yarın birgün diğerlerinde gelecektir buralar ama şuanda 64luk NFC bile bu fiyata vermiyorlar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Turkforce

Tekrar denk gelirse sizi etiketlerim arkadaşlar. Bu telefonun fiyatı bu şekilde hızlı düşüyorsa daha da düşer herhalde.

220 $ yurtdışı fiyatı TR fiyatı da 3000TL ve altı olmalı ki alınabilir olsun.

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.