Şimdi Ara

Xiaomi Poco X3 NFC [Ana Konu ve Kullanıcı Deneyimleri] (261. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
7.394
Cevap
150
Favori
605.396
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
57 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 259260261262263
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: RyDeR

Call of duty indirdim Max grafiklerde 55-60 fps akıcı şekilde oynuyorum. Sorun Galiba wild rift ve Mobile legendste. Sırf bu 2 oyun yüzüne aosp geçmekte istemiyorum en iyisi beklemek hocam. Bir terslik var ve belki beklemek ilacıdır. Olmadı gruptan yardım isterim , eksik olma.. 

Alıntıları Göster

.....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Richard Parker -- 23 Mayıs 2021; 16:14:41 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Richard Parker

.....

Alıntıları Göster

Hocam öyle bir anlattın ki ağzım sulandı Xiaomi Poco X3 NFC [Ana Konu ve Kullanıcı Deneyimleri] Bu gece Arrow os geçebilirim burdayken sorayım. MIUI arayüzünde olan özellikler Arrow osda da var değil mi? Tam ekran modu , çift dokunuş ekran kapatma vs vs. Birde Arayüz tamamıyla ingilizce oluyor galiba. Cahilliğime ver kusura bakma.

• quote:

Hocam öyle bir anlattın ki ağzım sulandı  Bu gece Arrow os geçebilirim burdayken sorayım. MIUI arayüzünde olan özellikler Arrow osda da var değil mi? Tam ekran modu , çift dokunuş ekran kapatma vs vs. Birde Arayüz tamamıyla ingilizce oluyor galiba. Cahilliğime ver kusura bakma.

Alıntıları Göster

mesaj silinmiştir...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Richard Parker -- 23 Mayıs 2021; 16:9:36 >
  • Şimdi fark ettim, wifi'de sorunsuz bir şekilde youtube'u açıyor. Mobil veride ise açmıyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba Arkadaşlar
    Benim telefonla ilgili şöyle bir sorunum var. Örneğin tweeter da başka bir link açmak istediğimde bazen ekran kararıyor ve telefon kilitleniyor. Oyun oynamam, çok anlamam da telefondan. Bu sorundan nasıl kurtulabilirim? Teşekkürler

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Richard Parker

mesaj silinmiştir...

Alıntıları Göster

Hocam senin vasıtanla benim sorunumu yaşayan herkese bulduğum çözümü sunayım. Aosp rom kurmadan 3-4 magisk modülüyle çözdüm işi. Yukarda yazdığım oyunları 60 fps oynuyorum sorunsuz. Teşekkür ederim sana da. Eksik olma. :) Arrow rom + Modül kuracak arkadaşlar olursa telefon bambaşka olur. Ben eu romla bile müthiş memnunum

• quote:

Orijinalden alıntı: Hyperchondriac

İkisini de kullaniyorum tavsiye ederim ucuz olan mat ve cok ince hissiyatı cok guzel digerininnde hissiyati cok guzel kamerayi tam kapliyor ama biraz kalinlastiriyor ben ikisini de tavsiye ederim.

Hocam alttaki kılıfı kullandıysanız eğer kamerada full modda engel olup olmadığını öğrenenilir miyim

• quote:

Hocam senin vasıtanla benim sorunumu yaşayan herkese bulduğum çözümü sunayım. Aosp rom kurmadan 3-4 magisk modülüyle çözdüm işi. Yukarda yazdığım oyunları 60 fps oynuyorum sorunsuz. Teşekkür ederim sana da. Eksik olma. :) Arrow rom + Modül kuracak arkadaşlar olursa telefon bambaşka olur. Ben eu romla bile müthiş memnunum

Alıntıları Göster

Sorununu çözdüğüne sevindim. Tüm cihazlarda MIUI 12'den memnun olan kullanıcıya rastlamadım desem yeridir .

Gerçekten çok kötü bir sürüm MIUI 12.

Eğer iddia ettikleri gibi MIUI 12.5 az bellek tüketen,ve tüm islemci çekirdeklerini koordineli şekilde yürüten yapıda olmazsa MIUI işi çok zorlaşır.

Aosp rom bu yüzden tavsiye ediyorum . En azından Haziran ayında gelecek MIUI 12.5 'e kadar .

Bu arada belirteyim tüm Official aosp romlar android 11 beta katogorisinde ,bu nedenle bazı özellikler eksik

Ses modülleri ve MIUI kamera'yi sonradan kurmanız gibi . Geliştiricilerin hepsi stabil gelecek android 11 ve güncel vendor bekliyor,buda Haziran ayındaki MIUI 12.5 ile gelecek

Yaz aylarında çok daha stabil ve randımanlı aosp romlar göreceğiz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Richard Parker -- 19 Nisan 2021; 8:55:47 >

• lrmertylmmz kullanıcısına yanıt
    Pro modda herhangi bir sikinti yok.

• telefonu formatladım tekrardan yükledim tüm güncellemeleri yaptım ama güvenlik uygulaması eski halınde gorunuyor bana. Yeni gelen pil sıcaklıgını gosteren yer yok hıc anlamadım

• birde formatlamadan önce 17.8 gb kullanıyordum toplamda şimdi 20 gb oldu nerdeyse kullanım alanım. Halbuki tuş kombinasyonu ile wipe data yaptım sonra şüphelendim bir kez daha format attım yine aynı.

diğerlerde 1.82 gb veri görünüyor orada ne var göstermiyor ama onları görme yolu var mı

• Arkadaşlar uygulamaların bazıları kare bazıları yuvarlak gözüküyor. Bunların hepsini nasıl yuvarlak yaparız acaba. Kendi arayüzünden yapma şansı var mı yoksa uygulama mı yüklemek gerek.

Xiaomi Poco X3 NFC [Ana Konu ve Kullanıcı Deneyimleri]

• quote:

Orijinalden alıntı: mu5tafa

Arkadaşlar uygulamaların bazıları kare bazıları yuvarlak gözüküyor. Bunların hepsini nasıl yuvarlak yaparız acaba. Kendi arayüzünden yapma şansı var mı yoksa uygulama mı yüklemek gerek.

Tamamdır çözdüm . YouTube vanced ı yüklemek için geliştirici seçeneklerden miu optimizasyonu kapatmıştım. Onu açıp teli yeniden başlatınca tüm simgeler yuvarlak oldu.

• Güvenlik youtube mobil veriye izin vermek gerekiyormuş. Sorun çözüldü.

• quote:

Orijinalden alıntı: Hyperchondriac

Pro modda herhangi bir sikinti yok.

Yok hocam şu üstteki modlardan bahsediyorum. Yani fotoğraf boyutlarında (9:16 , full)iyice kamera görüşünü genişletiyor ya, o sürgülü kılıf veya öyle bir kılıf buna engel oluyor mu?

Xiaomi Poco X3 NFC [Ana Konu ve Kullanıcı Deneyimleri]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lrmertylmmz -- 20 Nisan 2021; 1:57:4 >
  • lrmertylmmz kullanıcısına yanıt
    Anladim hocam full screen de de sikinti yok.

• trendyoldan genpa garantili , Note 10 aldım ama içinde global rom geldi.Acaba artık tr rom çıkmayacak mıdır?

sizde tr rom mu geliyor ?

https://mifirm.net/model/surya.ttt burda olduğunu görüyorum.

sanırsam 2021 modellerde artık tr rom gelmeyecek . uygulama kasası yok ona gıcık oldum :(

• Pro modelde kamera daha kotu olmuş sanki. Deneyimleyen oldu mu acaba?

• Ayarlar - dijital denge ve ebeveyn denetimleri - ortadaki yuvarlağa tıklarsanız geçmiş günlerdeki ekran açık kalma vs. sürelerini görebilirsiniz.

Malumunuz pil kısmında son 24 saat gözüküyordu.

• Teşekkürler cihaz kullanım süreleri ile ilgili birçok detayı da gösteriyor. Sayenizde yeni keşfettim çok hoşuma gitti.

• 
Sayfa: önceki 259260261262263
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.