Şimdi Ara

Xiaomi Poco X3 NFC [Ana Konu ve Kullanıcı Deneyimleri] (230. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.393
Cevap
150
Favori
604.715
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
57 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 228229230231232
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam avrupada 9 martta satisa cikiyor.
    Tr ye engec bu ay sonu gelir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • hesaplamama göre 261 dolar olan redmi note 10pro 3500 lira civarı olacak.

120hz amoled ekran olacak. işlemci poco x3 ile aynı 732 g, ekran daha iyi, batarya neredeyse aynı 5020 mah, şarj hızı aynı 33w , ekran farkıyla red mi note 10 un bataryası daha iyi gider. üstelik android 11 ile gelecek, 1 yıl daha güncel olacak. bence beklemeye değer. şans işi dün gece sipariş verdim poco x3 ü. bilsem hiç sipariş geçmezdim.

• quote:

Orijinalden alıntı: okvnoe

hesaplamama göre 261 dolar olan redmi note 10pro 3500 lira civarı olacak.

120hz amoled ekran olacak. işlemci poco x3 ile aynı 732 g, ekran daha iyi, batarya neredeyse aynı 5020 mah, şarj hızı aynı 33w , ekran farkıyla red mi note 10 un bataryası daha iyi gider. üstelik android 11 ile gelecek, 1 yıl daha güncel olacak. bence beklemeye değer. şans işi dün gece sipariş verdim poco x3 ü. bilsem hiç sipariş geçmezdim.

İade edersiniz hocam teslim almayın kargoyu, bu cihazı bekleyin derim .

Stereo hoparlör varmi acaba bu yeni gelecekte?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Richard Parker kullanıcısına yanıt
    Bu konuda bilgi görmedim hocam.

araştırdım. varmış.

kaynak:https://www.androidauthority.com/redmi-note-10-series-india-1205583/

kaynakağa göre özetle : " We’ve got the Redmi Note 10, the Redmi Note 10 Pro (seen above), and the Redmi Note 10 Pro Max in India, and the devices share a load of features. All three pack a similar battery size, the same 33W charging solution with a charger in the box, side-mounted fingerprint scanners, 3.5mm port, IR blaster, IP53 rating, OLED screens, and dual stereo speakers."

üç modelde de sterio hoparlör var diyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi okvnoe -- 4 Mart 2021; 19:36:46 >
  • Richard Parker kullanıcısına yanıt
    Evet cift hoporlor ve 108 mp kamera proda mevcut

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar merhaba, migros tan 3150 TL ye aldığım poco x3 nfc ile katıldım. Telefon baya büyük, birbirimize alışmaya çalışıyoruz, alışacak gibiyiz güzel bir telefon.
    2 sorum olacak sizlere:

1. Kare tuşuna basıp açık olan uygulamaları kapatmak için X e tıkladığımda bazan tüm açık olan uygulamalar kapanıyor, çoğu zaman da 1 tane uygulama açık kalıyor bu durumun bir ayarı vs. var mıdır?

2.Yüzüklü mıknatıslı, ince bir kılıf, ekran koruyucu ve kamera koruyucu almayı düşünüyorum. Önerebileceğiniz ürünler var mıdır? Telefoncuda inceleme şansım olmadı henüz resimler pek fikir vermiyor bu tarz ürünlerde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Beetle00001 -- 4 Mart 2021; 20:7:18 >
  • Beetle00001 B kullanıcısına yanıt
    kare tuşuna bastığınızda, x'e basınca kapanmasını istemediğiniz uygulamaların üzerine basılı tutun ve açılan menüden en üstteki kilit düğmesine dokunun
  • Beetle00001 B kullanıcısına yanıt

1 aydır içinden çıkan kılıf ve ekran koruyucu ile kullanıyorum bende bulamadım bir türlü güzel bir kılıf

• Merhaba arkadaşlar son 5 ayda 4 farklı model kullanan biri olarak bu cihaz açık ara en kötü cihazdı, 1 hafta dayanamadım, ekran tam anlamıyla hayal kırıklığı, optimizasyon leş, herhangi bir browser ile internete girmeye çalıştığımda sayfa siyahlaşıp donuyor arka planı temizleyip yeniden denediğimde sayfaya erişebiliyordum birde üstüne paneli sabıkalı tianma çıkınca aldığım paranın 100 tl altına sattım.

Kağıt üzerinde vaat ettikleri cihazı oldukça cazip gösteriyor ama ben açıkçası, sunulan özelliklerin karşılığını alamadım.

Bu arada kullandığım cihazlar alacak arkadaşlara fikir olması açısından sırasıyla;

realme 6 128/8 - realme 6 pro- samsung m51 - realme 7 -poco x3

bu sıralamada kesinlikle sona yazarım poco x3 ü.

severek kullanan arkadaşlara saygı duyuyorum, sadece 1 haftalık poco maceramı anlatmak istedim.

• Bencede note 10 pro yu beklemek lazım artık. Yurtdışı fiyatına göre çok uyguna gelmesi lazım. Bakalım hayırlısı
  • quote:

Orijinalden alıntı: carnageous

Merhaba arkadaşlar son 5 ayda 4 farklı model kullanan biri olarak bu cihaz açık ara en kötü cihazdı, 1 hafta dayanamadım, ekran tam anlamıyla hayal kırıklığı, optimizasyon leş, herhangi bir browser ile internete girmeye çalıştığımda sayfa siyahlaşıp donuyor arka planı temizleyip yeniden denediğimde sayfaya erişebiliyordum birde üstüne paneli sabıkalı tianma çıkınca aldığım paranın 100 tl altına sattım.

Kağıt üzerinde vaat ettikleri cihazı oldukça cazip gösteriyor ama ben açıkçası, sunulan özelliklerin karşılığını alamadım.

Bu arada kullandığım cihazlar alacak arkadaşlara fikir olması açısından sırasıyla;

realme 6 128/8 - realme 6 pro- samsung m51 - realme 7 -poco x3

bu sıralamada kesinlikle sona yazarım poco x3 ü.

severek kullanan arkadaşlara saygı duyuyorum, sadece 1 haftalık poco maceramı anlatmak istedim.

Sizin şanssızlığınıza problemli telefon gelmiş olabilir.

amoled' de sabıkalı ona bakarsanız. Grafikerim. Ekranın renk doğruluğu gayet başarılı. Amoled ile doğrudan oldukça uzak yoğun rengi görmeyi doğru bulmak ayrı bir dünya sözüm olmaz. Zevk işi bilemem. Şanssızlık sizi bulmuş diyelim. Neyse ki çok zarar olmadan satmışsınız. Geçmiş olsun.

• Xiaominin böyle, güzel modelinin pro modelini bir kaç ay sonra çıkartmasına sinir olan bir tek ben miyim?

Aynı anda neden çıkmaz? Hoş, amoled bana göre değil ama, diğer kullanıcılar için sinir bozucu bir durum. Aynı anda çıkart ikisini, Arada da makul bir fark olsun fiyatta.

Kesesine göre, ihtiyaca göre alan alsın. Hey Allah'ım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi asyagrafik -- 5 Mart 2021; 1:33:33 >
  • asyagrafik kullanıcısına yanıt

Katılıyorum. Pazarlama tekniği diyorlar, insanların heveslerini kursaklarında bırakıyorlar. Ben Poco X3'ü 3600 TL iken almış bulunmuştum, şimdiki güncel fiyatı 3100'lerde. Buna rağmen Bunu 2. elden zararına satıp, Redmi Note 10 Pro alasım geldi. Kamerayı önemsemememe rağmen. Sırf amoled 120 HZ için değecek düşüncesine kapıldım ve bana ortalama maliyeti +600 TL olacak tahmini, oda minimum. Gel de sövme >:/

• Bende suan Note Fe kullanmaktayım.A71 e geçmeyi düşünüyorum fakat Xiaomi ye de şans versemmi diye düşünmüyo değilim.Samsung un ara yüzü aşırı kullanışlı.A serilerinde amiral gemilerinde kullanılan ara yüz var.A71 e daha yakınım.Siz ne düşünüyosunuz ?

• quote:

Orijinalden alıntı: rayzing

Bende suan Note Fe kullanmaktayım.A71 e geçmeyi düşünüyorum fakat Xiaomi ye de şans versemmi diye düşünmüyo değilim.Samsung un ara yüzü aşırı kullanışlı.A serilerinde amiral gemilerinde kullanılan ara yüz var.A71 e daha yakınım.Siz ne düşünüyosunuz ?

Sadece ne istediğinize odaklanın yoksa çok farklı telefonlar değil güç olarak.

• rayzing R kullanıcısına yanıt

Verme hocam xiaomi yazılım anlamin da daha çok geride çok pişman olmazsın ama bütcen varsa alma derim.

• rayzing R kullanıcısına yanıt
    Çok anlamsız olur bence de
  • carnageous kullanıcısına yanıt
    Çok tuhaf istisnai bir durum yasamisiniz
  • arkadaşlar poco x3 nfc aldım yeni. alarm sesini ayarlamak için saat kısmına gelip zil sesi kısmından doğa alarmı nı seçiyorum. fakat afrika müziği çalıyor :) nasıl yapabilirim.

• Yeni poco x3 nfc aldım iade işlemini başlatayım mı fırsatım varken? Note 10 Pro almayı düşünüyorum acaba ne zaman ne kadara gelir? stok sıkıntısı olur mu?

• 
Sayfa: önceki 228229230231232
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.