Şimdi Ara

Xiaomi Poco X3 NFC [Ana Konu ve Kullanıcı Deneyimleri] (21. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.393
Cevap
150
Favori
604.710
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
57 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ön siparişten gelsin yorumlar patlar hocam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ByÇINAR kullanıcısına yanıt
    Farkından dolayı değil hocam, standart bir kullanıcıyım özel bir beklentim yok telefonda, aynı işi görecekse daha fazla bütçe ayırmadan almak niyetim.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • CSCO_CS kullanıcısına yanıt

Genede x3 nfc varken note 9 pro alınmaz zaten pronun fiyatlarını arttırdılar gereksiz olur x3 nfc kesinlikle.daha iyi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SUPERMAN -- 26 Ekim 2020; 1:2:44 >
  • Bende yurt dışı olarak sipariş verdim 1-2 güne elimde olur insaAllah.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • şu an ne kadar 64 lük modeli mistorelarda

• Merhaba arkadaşlar, kamerayı korumak için tavsiye ettiğiniz kılıf var mı?

• Siparişi verdik bekliyoruz.

Tavsiye edeceğiniz ekran koruyucu kamera koruyucu kılıf var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: Renji Abarai

şu an ne kadar 64 lük modeli mistorelarda

3400 TL

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi chn_yldz_ -- 26 Ekim 2020; 16:57:26 >
  • Siparişi kargoya verilen var mı ? n11 yorumlarında telefonu teslim aldıgını belirten bi kesim var .

• clloyd kullanıcısına yanıt
    128 gb olanlar cuma günü kargolanmaya başlamış(sipariş sırasına göre).

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Marcus Glory -- 26 Ekim 2020; 18:33:51 >
  • 128 Gb ayın 20 sinde aldım. Hala kargodan ses yok. Bekliyoruz.

• quote:

Orijinalden alıntı: Marcus Glory

128 gb olanlar cuma günü kargolanmaya başlamış(sipariş sırasına göre).

22 sinde sipariş verdim. Henüz hareket yok

• telfon iyi hoş ta biraz takoz gibi sanki?

• takoz gibi ama cuma öğlen doldurduğum batarya 15 e az önce indi.. gayet stabil ve sorunsuz su ana dek..redmi note 9 pro 128lik vardi garantili, onu verip 700 lira farkla poco x3 aldim..9 proda sorun yoktu ama root ve twrp için sorunlu cihaz.. hala stabil twrp çıkmadı .. fontla beraber bazı seyleri degistirmek ve rom yüklemek için root lazım bana ve poco bu açıdan daha avantajlı olacak sanırım..gri renk 128 gb lik bendeki..dedikleri gibi sadece 256gb kart destegi yok,512gb lik samsung microsd kart iyi calisiyor..

oyun oymamadim,whatsapp ,tarayici ve kitap okuma ile data full acik 3 gunu gecti batarya,ekran suresi icin de saglikli bilgi yok..miui 12 de tam pil kullanim detayi yok ya da ben goremedim,gunluk veriyor yani 23 saatten fazla gormedim..sadece 1 kere sarj ettim,yuzde 15 den 100 e 55 dk da tam doldu..ekrandaki 120 hz farkini goremedim,bataryanin yarisinda 60 diger yarisinda 120 yi kullandim,pile pek etkisi olmadi ama dedigim gibi oyun oynamadigim icin anlamamis olabilirim farki..

9 proyla yanyana koydugumda biraz daha ufak geldi boyu,ama az daha genis..aradaki 15 gr fark hic hissedilmiyor,buyuk telefona alisik olanlar sorun yasamaz sanirim..arkada titresim var zil sesi ve hoparlor aktifken,ama rahatsiz olacaginizi sanmam..ses seviyesi ve kalitesi iyi diyebilirim..stereo hoparlor farki hemen hissediliyor ama,hosunuza gidecek..daha fazla deneyemedim kamera,isinma ve hiz durumlarini ama benim kullanimim icin yeterli diyebilirim..kilit acmak icin basvurdum ik olarak,3 gun kaldi(168 saat hafta bekleme suresi almistim)..acar acmaz root edip font degisimi ve reklam engelleme yapacagim,onumuzdeki aylarda da eu rom yuklerim..
    ekrandaki solma durumu ilk gun bende de oldu,o temayi denedim ve sahiden ekrandaki bulaniklasmayi gordum,ama baska temaya gecip canli duvar kagidini degistirince tekrar olmadi,zaten stok yerine nova launcher kullaniyorum
    ,o kadar sorun edilecek bir hadise degil bu durum..sormak istedikleriniz varsa cevaplarim elimden geldigi kadar cihazla ilgili...

henuz kilif gelmemis,tahtakale de bile 1 tane bulamadim,ben de mecburen ali den siparis verdim.(ama fiyatlar fahis olmus,artik ucretsiz kargo yollamiyor buraya pilavcilar,en dusuk kargo 25 liradan basliyor)..note 9 pro ekran koruyuculari vardi yedek,onlari taktim tam oturdu,bence onlardan da uygun fiyatli olanlari siparis verebilirsiniz n11 vb.sitelerden..kiliflar gelene kadar kutudan cikanla idare edecez artik ama oyuncak gibi gorunuyor o seyin icinde cihaz,cirkin duruyor.

kilif linkleri ekleyeyim:
    https://tr.aliexpress.com/item/1005001585817373.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.5ef24c4dYEA1Ga
    https://tr.aliexpress.com/item/1005001475756641.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.5ef24c4dYEA1Ga

2 hafta once vermistim bu siparisleri,1.si 43 e 2.si de 48 e gelmisti,artmis fiyatlari..bu iki modeli de note 9 proda kullaniyordum ve cok memnundum.

bu arada test menusunde panel bilgisi gorunmuyor poco x3 te,tianma mi yoksa huaxing mi bilmiyoum,baska nereden bakilabilir,bilgisi olan yesillendirebilir mi?
    ayrica cpuz gibi programlarda snap.730g gorunuyor islemci modeli,732g degil..sizde de oyle mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sub182 -- 26 Ekim 2020; 20:59:19 >
  • ben de 19 ekimde aldım bekliyorum kargolanması. 29 ekimde(perşembe) büyük ihtimal aras kargo çalışmayacak. kötü oldu bu.

bu arada webtokno inceleem videosu yayınlamış;

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Marcus Glory -- 26 Ekim 2020; 20:47:45 >
  • Benim telefon kargoda aliexpressden şimdiden kılıf bakayım.
    Sipariş veren var mı? Varsa hangi satıcıdan verdiler?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ordan Geçenbay -- 26 Ekim 2020; 20:37:16 >
  • Ordan Geçenbay kullanıcısına yanıt

2 mesaj ustte ekledigim linleri gorebilirsiniz.

• https://www.youtube.com/watch?v=ksX4NAmReeg&feature=youtu.be Telefonun suya ve düşmeye karşı dayanıklılık testi yapmışlar. Telefon sağlam çıktı.

• sub182 S kullanıcısına yanıt

Mükemmel yorum ve bilgilendirme için tüm poco x3 kullanan arkadaşlar adına teşekkür ederim arkadaşım 🙂

Bende sipariş verdim ama henüz gelmedi yolda.

Benimde olmaz ise olmazım, miui ses kaydı ve arama arayüzü. Endonezya, hindistan romlarında bu özellik var mı acaba?

Aliexpress'den uygun diye çok şey almışımdır ama Türkiye şartlarında artık uygunluğu kalmadı maalesef! Kargo ücreti faiş çıkıyor ne hikmetse!

• Mylove kullanıcısına yanıt
    rica ederim..ses kaydi benim için önemli değil ama arama arayüzü sahiden berbat..google in zorlamasi neticesinde bundan sonra zor görürüz xiaomi cihazlarında kendi uygulamalarını.. hint ya da Endonezya romlarini bilmem ama eu romda Xiaomi stok arama uygulaması var sanırım,kilit acilinca root eder eu kurarım zaten ilk olarak..
    aliexpress artik bize özel kargo ücreti uyguluyor,malum bizdeki vergi ve gümrük durumlarından onlar da bıktı..bu kargo ücreti içinde vergi de var deniyor, yani kapiya geldiginde ayrıca odenmeyecekmis..yeni bir durum olduğu için göreceğiz,benim kargo 10 güne gelir,bakalim nasıl olacak.. zaten benim beğendiğim kıliflar Tr.' de bulunmuyor, telefona o kadar verince kilifa verdiğim 100 lirayi onemsemiyorum,1 kere adam gibi almak en iyisi..
    alacaklara tavsiye ederim cihazi..fiyat makul..bu saatten sonra telefon fiyatlari düşmez bizim memlekette,daima artacak; esime geçen yıl 2350 ye aldigimiz r.note 8 pro olmuş 2800..note 9 pro fiyatları uçmuş..bana 3500 e geldi poco x3, 300 daha uyguna almak vardı ama o satıcı guven vermedi bana, gidip Kadıköy den elden almak daha mantıklı geldi pahalı da olsa..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sub182 -- 26 Ekim 2020; 21:34:21 >
  • 
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.