Şimdi Ara

Xiaomi Poco X3 NFC [Ana Konu ve Kullanıcı Deneyimleri] (19. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.394
Cevap
150
Favori
605.401
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
57 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Sana adamlık öğretmeye geldim. Tabii o kapasite de yokmuş boşuna yorduk kendimizi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • tt82 T kullanıcısına yanıt

Merhaba, garantisiz olacaktır ve büyük ihtimalle imei işlemini siz halledeceksiniz. Riski sizde tabi ki.

• quote:

Orijinalden alıntı: tt82

Arkadaşlar 2250 TL yurt dışı sıfır 6/128 modeli şarj aleti ve kılıf var. Alayım mı tavsiye eder misiniz ?

hocam nereden temin edebiliriz bu cihazı bu fiyata? siz yurt dışından direkt kendiniz mi alıyor sunuz?

• muammer816 M kullanıcısına yanıt

Arkadaşım gelirken getirdi 1 tane normalde 2150 TL dedi 100 lira kar ben vericem . IMEI işini tanıdık halledecek. O halde ben alayım cihazı problemi yoksa

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Alın fiyat gayet iyi benimdearkadaşım getiriyor ay başında ödeme yapmıştım bende 2005 TL aldım bende

• quote:

Orijinalden alıntı: Marcus Glory

ilkay zaman'dan ayrıntılı bir inceleme videosu geldi.

İlkay Zaman'dan ayrıntılı inceleme gelse ne olur hocam  60 hz ve 120 hz farkını anlatırken ''Hani Android'lerde İnstagram'da falan gezinirken arada böyle çok ufak takılır ya, işte bu cihazda o yok çünkü ekran 120 hz.'' diyor. Yani 120 hz gerçekten bu kadar yanlış anlatılabilirdi. İşlem gücünün zayıf ve Android'in henüz emekleme aşamasında olduğu zamanlarda animasyonlarda yaşanan takılmaları adam ekranın tazeleme hızıyla bağdaştırdı hahahha. Klasik iOS'çu deformasyonu bu ''Android takılıyor''. Ne Android eski Android ne de işlemciler eski işlemciler. Android'de artık neredeyse giriş seviyesinde bile animasyonlarda, ekran yenileme hızından bağımsız, takılmalar çok minimal seviyede. O yüzden bu adamın dediği hiçbir şeyi dikkate alamıyorum ben. Her şeyden azar azar biliyor ama onu da yanlış biliyor...

• Uygun fiyattan alamayan arkadaşlar kasım ayındaki kara cuma fırsatını beklesin. Aynı fiyatlara düşecektir, acele etmeyin.

• 3150 TL yurtdışı poco F2 pro var o daha iyi o düşünülebilir

• quote:

Orijinalden alıntı: SUPERMAN

3150 TL yurtdışı poco F2 pro var o daha iyi o düşünülebilir

nerede var bir link atarmısınız?

• Takipteyim. Mi 9 lite sahibiyim tek korkum amoledden ips ekrana geçince yadirgarmiyim..
    Finababank faizsiz krediden haberim olsa alırdım. Hesabı açayım belki 11.11 de falan kampanya olursa alırım inşaAllah.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ordan Geçenbay -- 24 Ekim 2020; 14:35:28 >
  • Poco f2 pro ile kıyaslama yapayım
    Ekran Kalitesi : f2 pro
    Ses Kalitesi : Kulaklık ve hoparlör X3 önde
    Boyut : f2 pro
    Malzeme Kalitesi : f2 pro
    Titreşim : f2 pro

Günlük kullanım senaryosunda performans farkı yok . Oyun oynadığım için kıyas yapamıyorum .
    120 Hz güzel bir özellik kendini hissettiriyor.
    F2 pro 8 / 256 kullanıyorum , sabah poco X3 nfc aldım .
    Umarım üreticiler büyük telefon sevdasından biraz da olsa vazgeçip en azından 6" gibi aynı özellikte telefon yaparlar .
    Fiyat performans olarak bence gayet iyi cihazlar

Büyük ekran kullanım açısından zevkli olsa da özellikle jean pantolonlarda sıkıntı. Dediğiniz gibi max 6" ideal.

• tupacamaru T kullanıcısına yanıt

• quote:

3150 TL yurtdışı poco F2 pro var o daha iyi o düşünülebilir
    Özelliklere baktım da gerçekten yok yok. Yurtdışı f2 pro alırsam imei konusunda sıkıntı yaşar mıyım? Yani gidip herhangi bir telefoncu poco telefonuna imei rahatça çakabilir mi?

• İlk çıktığından beri kullandığım GM Discovery'den sonra (7 yıldan fazladır kullanıyorum) nihayet bu modele karar verip siparişi verdim. 128 GB olanını tercih ettim. 3199 TL - 50 TL ndirim kuponu - 100 TL kart puanı = 3049 TL'ye gelmiş oldu. Ucuz mu değil. Bu fiyat bile etmez ama içinde bulunduğumuz koşullarda sanki normal gibi geliyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: tt82

Arkadaşım gelirken getirdi 1 tane normalde 2150 TL dedi 100 lira kar ben vericem . IMEI işini tanıdık halledecek. O halde ben alayım cihazı problemi yoksa

anladım hocam.

keşke benim de öyle arkadaşım olsa  

güle güle kullanın hayırlı uğurlu olsun. bence bu piyasada bu telefonu 2250tl'lere satın alabilmek çok çok iyi  

• Merhaba arkadaşlar, X3 telefon almayı düşünüyorum ama miui arama, ses kaydı olmasını istiyorum. Bunun için Endonezya rom yükleyebilir miyim?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mylove -- 24 Ekim 2020; 19:4:2 >
  • ~Lion King~ kullanıcısına yanıt

Evet yapılıyor kesinlikle 3150 TL alınır F2 Pro

• quote:

Evet yapılıyor kesinlikle 3150 TL alınır F2 Pro

100 lira zam yapmış

• bende 3199 tl ye aldım hala kargoya verilmedi

• 
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.