Şimdi Ara

Xiaomi Poco X3 NFC [Ana Konu ve Kullanıcı Deneyimleri] (16. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.394
Cevap
150
Favori
605.371
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
57 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Huawei marka telefon kullanmaktayım ve özellikleriyle beraber gözüme hoş gelen bir modelleri olursa yine satın alırım ama nedense aynı şekilde Çin üretimi olan Xiaomi, Oppo gibi markalar yerli diye yutturulan Vestel, Casper, GM markalı ürünler gibi orta gelir tuzağı olmuş durumdalar son gelen vergilerle, öncelikle bu kadar insafsızlığa pes doğrusu demek istiyorum

Poco X3 120 Hz ekranıyla gönlümü çeldi, ihtiyacım olur da alırsam yazılım optimizasyonu eksikliği ve frekans uyumsuzluğu gibi şeyler can sıkar mı bilemiyorum ama ekran kalitesine çok önem veriyorum ve Samsung M51 ile birlikte çok güzel bir konuma oturduğunu düşünüyorum. Sadece arkadaki halka şeklindeki kamera yığını kötü gibi o kadar, çok konuşulmamasına şaşırıyorum...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• telefonun faturası kesilmiş.. mail geldi şimdi..

• Bir başka kutu açılış videosu daha geldi. Telefonun ekranında herhangi bir sorun gözükmüyor.

• Kayrabey kullanıcısına yanıt
    Uygulamayı yeni yükledim tam sonuc vermedi.bugunkü kullanımım oyun yok.vodafone full mobil açık.
    Kalan şarj döngüsü %81 Xiaomi Poco X3 NFC [Ana Konu ve Kullanıcı Deneyimleri]

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ucuzcufiko U kullanıcısına yanıt
    Bencede iptal et ben 9s kullandım bu cihaz daha iyi.daha güncel..

• faturalar kesildiyse kargolanır.

O fiyata aldım bende F2 pro Gri renk :) Su an kurulum yapıyorum, amoled ekran gerçekten bir başka. Hiç de dedikleri kadar ağır gelmedi F2 :)

• dimsum kullanıcısına yanıt

evet stoklara cuma günü giriyormuş pazartesi kargolnacakmıs

ön siparişi de yarın 22.10.2020 saat 23.59 a kadar uzatmışlar bilginize

• SUPERMAN kullanıcısına yanıt

En kötü satarsınız hocam dediğiniz gibi. Oneplus'a çok alışmıştım ben. Yaklaşık 1 yıldır 7T kullanıyordum, buna alışamadım 3 haftada ne diyeyim. Xiaomi Poco X3 NFC [Ana Konu ve Kullanıcı Deneyimleri] 

• BlackMirror kullanıcısına yanıt

Evet haklısın hocam en kötü ihtimalle satarım ben 7T kullanmadım Temmuzda almıştım 8 Pro 12 256 bana fazla geliyor hiçbir özelliğinden yararlanamıyorum diye üzülerekte olsa sattım belki bende sizin gibi F2 pro da deneyebilirim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ön sparişten sonra fiyat ne kadar artar acaba

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Alınır mı arkadaşlar bu telefon oyun oynamıyorum ama işlemcisi gayet güzel sanki epey.com'dan diğer telefonlarla karşılaştırdım

• Korgeneral1071 kullanıcısına yanıt

Şu an telefon ihtiyacım olsa kesinlikle alacağım telefon bu olurdu

Sizde hangi cihaz var ?

• ByÇINAR kullanıcısına yanıt

Redmi Note 8 Pro

• Cihaz çok hoşuma gitti iPhone 6 'dan sonra göreceğiz durumu :)

• quote:

Orijinalden alıntı: thuglife

Cihaz çok hoşuma gitti iPhone 6 'dan sonra göreceğiz durumu :)

Hayırlı olsun. Pil konusunda kesinlikle pişman olmayacaksınız

• hakankabaoglu kullanıcısına yanıt

İlgili videolar için cevap niteliğinde aşağıdaki video paylaşıldı. Sorun kullanılan duvar kağıdı uygulaması ile ilgili.

• vader1903 kullanıcısına yanıt

Bende böyle olduğunu düşünüyordum. Bu duvar kağıdı orijinalde yok zaten. Soınradan manuel yükleniyor. Uyumsuzluk oldu demek ki...

• quote:

Orijinalden alıntı: vader1903

İlgili videolar için cevap niteliğinde aşağıdaki video paylaşıldı. Sorun kullanılan duvar kağıdı uygulaması ile ilgili.

Daha önce dedik ama inanmadılar işte...

• 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.