Şimdi Ara

Xiaomi Poco X3 NFC [Ana Konu ve Kullanıcı Deneyimleri] (158. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
7.394
Cevap
150
Favori
605.401
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
57 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 156157158159160
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

bu 64 gb vs 128 gb işlemci farkını bilseydim 128 gb alırdım hiçbiryerde yazmıyor bilgi yok

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: katakulli_35

bu 64 gb vs 128 gb işlemci farkını bilseydim 128 gb alırdım hiçbiryerde yazmıyor bilgi yok

cpularda fark yok ayni islemci ayni board sonucta ama dusuk kapasiteli hafiza modulu, yuksek kapasiteli hafiza modulunden daha yavas.. maliyeti baya dusuruyor az ram koymaktan bile daha fazla dusuruyor.. butceniz yoksa dusuk nandli modeli alabilirsiniz belki ama 300 lira fazla veririrm sorun degil derseniz dusuk kapasiteli modeli almayin ilerde alacaginiz ozellikle tum redmi poco xiaomi cihazlarda ihtiyaciniz olmasa bile yuksek depolama olani secin

• olmazadam kullanıcısına yanıt

Hayir hafıza kartına sadece foto ve videolar atılıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: towboatery

Arkadaşlar bu telegram grubunda bir admin var. Telefonu Allah yapmış bildiğiniz. En ufak bir eleştiride direk ban atıyor hesaplara :D Sorunları paylaşıyoruz, herif düzelir diyip geçiştiriyor veya sorun yok diyip konuyu kapatıyor. Sanki telefon bedene bürünüp dikdatör olmuş :D Tavsiye etmiyorum katılacak arkadaşlara.

mesaj silinmiştir...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Richard Parker -- 23 Mayıs 2021; 16:5:50 >
  • Youtube videosu atarak referans olmuş birileri yine :D X3 NFC Sony Exmor RS IMX682 sensör kullanıyor. Orta seviye telefonlardaki en iyi kameralardan biri. İkisini de kıyaslamış biri olarak 9 prodan bi tık daha iyi olduğunu söyleyebilirim note 8 pro'daki Samsung isocell gw1 sensörden çok daha iyidir. note 9 pro'da da aynı sensör vardı yanlış hatırlamıyorsam.

• Selamlar. P40 lite den POCO x3'e geçiş mantıklı olur mu ? Aşa yukarı denk cihazlar. Google olmaması biraz sıkmaya başladı o kadar. Çözüyorum da sancılı. Google nedeni olmaksızın geriye kalan konularda fikriniz ne dir ?Bir kaç yerde toz alma konusu duydum. N9pro vardı. 2. haftasında toz aldı. İade ettim. P40 lite toza dayanıklı değil fakat toz alma hiç olmadı. P40 lite kamerası ve işlemcisi oldukça yeterli ve güçlü olmasına kaşın 60 fps video çekememesi koca bir yazık ayrıca...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi asyagrafik -- 28 Ocak 2021; 11:40:8 >
  • katakulli_35 K kullanıcısına yanıt

Ben de rastlamadım işkembeden sallıyor gibi geldi %30'luk fark olması çok mümkün değil ufs 2.1 standardına sahip iki nand'da fark olabilir ama hissedilebilir fark olmasının pek mümkünatı yok gibi. emmc 5.1 ile ufs arasında o kadar fark yok nerdeyse sallamasyon geldi bana

• GLOBAL ROM dışında rom yüklü olan bir arkadaş bana PM atabilir mi ?

• quote:

Orijinalden alıntı: muraska

bu fiyatı haketmediğini söylediği için o arkadaşa sordum. note 8 pro kamerasını bildiğimden pek kayda değer gelmedi zaten söyledikleri.

sizin öneriniz var mı hocam ?

Bu fiyat bandinda bütün özellikleri açısından rakipsiz , realmi 7 pro ile aynı sensoru kullanıyor ama realmi yazılım farkı ile daha iyi sonuçlar veriyor ama fiyat farkı da malum, ben pocoyu tavsiye ederim fiyatının üstünde performansı var , başkasının elinde 5 dakika telefonu gorupte kötüleyen trollere kulak asma , dikkat et forumda benim gibi daha önce amoled ekrandan bu tefona geçen herkes ekrandan oldukça memnun ( bir iki küçük ayar var , ilk sayfada yazıyor sanırım).

• Şimdi 64/128 arasında 300 TL fark var değer mi,bence değmez :)

64 GB sd kart alıp (65TL) foto,kamerayı oraya ayarlarsak diye düşünüyorum :)

Bir de 64 kullanan arkadaşlar ne kadarlık hafıza dolu geliyor ilk haliyle cihaz acaba ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hilter -- 28 Ocak 2021; 12:29:2 >
  • Poco X3 Nfc'in kamerası Redmi Note 9 Pro'dan daha iyi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Poco X3 Nfc'in kamerası Redmi Note 9 Pro'dan daha iyi, çok fark olmasa da.

• quote:

Orijinalden alıntı: hilter

Şimdi 64/128 arasında 300 TL fark var değer mi,bence değmez :)

64 GB sd kart alıp (65TL) foto,kamerayı oraya ayarlarsak diye düşünüyorum :)

Bir de 64 kullanan arkadaşlar ne kadarlık hafıza dolu geliyor ilk haliyle cihaz acaba ?

Xiaomi Poco X3 NFC [Ana Konu ve Kullanıcı Deneyimleri]

Telefonda iki büyük oyun yüklü.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Marcus Glory -- 28 Ocak 2021; 12:31:19 >

• sen tam aradığın kişisin arkadaşım :)

Çok oyun takıntımız yok ama bolca kamera kullanıyoruz,

64 düşünüyorum ,senin fikirlerini alabilir miyim :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Marcus Glory

Poco X3 Nfc'in kamerası Redmi Note 9 Pro'dan daha iyi, çok fark olmasa da.

Fakat her ikisi de 8 pro'dan iyi değil..

• quote:

sen tam aradığın kişisin arkadaşım :)

Çok oyun takıntımız yok ama bolca kamera kullanıyoruz,

64 düşünüyorum ,senin fikirlerini alabilir miyim :)

Biraz önce attığım foto dahili + sd kartmış. Şimdi yükledim sadece dahili hafıza.

Bokeh efek mi ne diyorlar o arkası bukanık olanlar, yaklaşık 30 mb tutuyor. 64 mp ve 4k video da çok yer tutar. Benim gibi oto ayarlarda fotoğraf çekersen fazla yer tutmaz.

Ben 10 sene önce aldığım 16 gb hafıza kartını taktım. Yazma hızı yavaş tabi. Yeni çıkanlar hızlıdır. Bana dahili hafıza yetiyor da hafıza kartı boşta kalmasın diye kullanıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Marcus Glory -- 28 Ocak 2021; 12:38:52 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: asyagrafik

Selamlar. P40 lite den POCO x3'e geçiş mantıklı olur mu ? Aşa yukarı denk cihazlar. Google olmaması biraz sıkmaya başladı o kadar. Çözüyorum da sancılı. Google nedeni olmaksızın geriye kalan konularda fikriniz ne dir ?Bir kaç yerde toz alma konusu duydum. N9pro vardı. 2. haftasında toz aldı. İade ettim. P40 lite toza dayanıklı değil fakat toz alma hiç olmadı. P40 lite kamerası ve işlemcisi oldukça yeterli ve güçlü olmasına kaşın 60 fps video çekememesi koca bir yazık ayrıca...

büyük bir hata olur... p40 lite cok daha iyi cihaz

• Sanıyorum telefonu uzun süredir kullanıyorsunuz;

Sizce bu paraya daha iyisi yada bunu değil de şunu al çünkü.... diyebileceğiniz bir sebep var mı ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Fortune 4

büyük bir hata olur... p40 lite cok daha iyi cihaz

Alıntıları Göster

Sağolasın Güzel kardeşim. Teşekkür ederim.

• quote:

Sanıyorum telefonu uzun süredir kullanıyorsunuz;

Sizce bu paraya daha iyisi yada bunu değil de şunu al çünkü.... diyebileceğiniz bir sebep var mı ?

Türkiye'ye resmi yoldan geldiğinden beri kullanıyorum. Telefon orta segment bir telefon. Redmi Note 9 Pro'dan geçtim. Ben 2999 tl'ye almıştım. O fiyata en iyisi oydu. Şuan 2850 tl falan sanırım. Bu fiyata poco x3'ten daha iyi bir telefon olduğunu düşünmüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Marcus Glory -- 28 Ocak 2021; 12:49:1 >
  • 
Sayfa: önceki 156157158159160
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.