Şimdi Ara

Xiaomi Poco X3 NFC [Ana Konu ve Kullanıcı Deneyimleri]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir (4 Mobil) - 2 Masaüstü4 Mobil
5 sn
4.593
Cevap
134
Favori
285.556
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 3 sa. önce
  • Cevaplayan Üyeler 505
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 266
  • Ortalama Mesaj Aralığı 1 saat 1 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 3
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 146
  • Favoriye Eklediklerim 135
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • RootUser (266 mesaj) razielepic (261 mesaj) sawash35 (220 mesaj) Fortune 4 (215 mesaj) SUPERMAN (156 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (2202 mesaj) Mobil (1693 mesaj) Mini (419 mesaj) Uygulama (279 mesaj)
  • @
36 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
36. Sırada  bugün en iyi #13
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Telefonlar >> Xiaomi >> Xiaomi Poco X3 NFC [Ana Konu ve Kullanıcı Deneyimleri]
Giriş
    2866 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

Aynı sıkıntı bende de var

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    sencerile kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    396 Mesaj

Bekleyip gorecez hocam. Şu an 12.0.5 var hard format attım ama çözüm olmadı şimdilik güncelleme bekliyorum umarım çözüm olur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Avometre kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    135 Mesaj
    Pubg oynayan arkadaşlar Gfx kullanmadan kaç fps veriyor ve hdr açıkmı ?

• Binbaşı
    1360 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: MoÇü

Arkadaşlar merhaba. Abime bu telefondan almayı planlıyoruz, sanırım en ucuz turkcell pasaj'da resmi satıcı olarak. Daha uygun satan ya da bildiğiniz bir kampanya var mıdır?

https://www.turkcell.com.tr/pasaj/cep-telefonu/android-telefonlar/pocophone-x3-64-gb

bir de klasik olacak ama kronik bir sıkıntısı var mıdır? son 10 sayfaya göz gezdirdim ama bi sıkıntı göremedim. Cevaplarınızı bekliyorum bugün ve yarın sipariş geçmeyi düşünüyoruz.

https://www.hepsiburada.com/poco-x3-nfc-64-gb-poco-turkiye-garantili-p-HBV00000YEA12?magaza=MI%20STORE&utm_source=pc&utm_medium=epey&utm_campaign=c&utm_content=HBV00000YEA12&utm_term=c&wt_pc=epey.c.c.c

2859 + kargo şu an.

Fiyatlar dövize endeksli. Gün içinde bile değişiyor sürekli. Döviz düşerse fiyat daha da düşer önümüzdeki günlerde.

• Yarbay
    3170 Mesaj

Siparişi geçtik hocam. Teşekkür ederim.
    |
    |
    Emre D kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• hocam hdr i denemedim ama 40 fps falan veriyor, gfx ile uçuyor ama oyunda.
    |
    |
    lynx06 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    3280 Mesaj
    Nfs oyununda lag ve takılmalar yapıyor telefon bu oyunu oynayan varsa sizlerde de aynı şekildemidir.

|
    |
  • Yüzbaşı
    608 Mesaj

Bu telefona uygun kalem varmı? Kalem kullanan varmı? Normal kalemle ucu kalın oldugu icin yazmak zor. Samsung note serisinin ucu ince kalemleri gibi buna uygun hangi kalem uygundur? Tabletle ikisinde de kullanmak istiyorum.

|
    |
  • Yarbay
    2012 Mesaj
    Trenyol 6000tl ustu 150tl indirim tanimlamis,iki tane poco mavi sepete koyamiyorm

• Binbaşı
    1503 Mesaj

Ben de 2 tane almıştım, sadece 1 adet alabildik, 2.sini başka hesaptan aynı kredi kartı ile almaya çalıştım yine iptal etti. Mecbur birini oradan birini başka siteden aldık...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi baranselona -- 27 Ocak 2021; 13:39:6 >
    |
    |
    murat1981pls kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    2012 Mesaj

Sacmalik giddigidiyor saticisina mesaj attim trendyol kaynakli dedi.bugnlerde mi aldiniz.

|
    |
    baranselona kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    2012 Mesaj

Teki icin 50tl kupon oluyor

|
    |
    baranselona kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1503 Mesaj

evet 1 hafta olacaktı. Yapacak bir şey yok başka siteye kazandırdılar. Kendi bilecekleri iş

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Yarbay
    5792 Mesaj
    Telefonu elime alalı 2 saat olmadı Amazon fiyatı 2860 a düşürmüş birde 6 taksit her seferinde aynı şey olmak zorunda mı arkadaş

• Yarbay
    4868 Mesaj
    Bu rezonans olayında aslında müzik değilde telefon görüşmesi yaparken konuşulan sesler karsi tarafin sesi sanki hoparlör acıkmış gibi yanimda veya odadakiler tarafından duyuluyor. Çok gür çıkıyor ahize sesi !!!

Buna çözüm bulan var mı ? Yoksa bendeki cihaz mi sorunlu ?

• Yüzbaşı
    387 Mesaj

Maalesef tek çare sesi kısıp kullanmak ya da bluetooth kulaklıkla kullanmak. Ahize ve üstteki normal hoparlör aynı hoparlör. Telefonun üstündeki ve ahizedeki o küçük hoparlörün sesini güçlendirebilmek için bu rezonans'ı yapmışlar. Doğal olarak da telefon görüşmesinde de rezonansı yapıyor.

Belki telefon görüşmesinde gelen sesin rezonansa sebep olmayan bir frekans aralığında verilmesini sağlayabilirler ama bu konuda beklentim çok az açıkçası.

Ben telefonu ahizeden kullanacaksam düşük ses ayarında kullanıyorum o ses de bana yetiyor ve dışarıya ses biraz gitse de ne denildiği anlaşılmıyor en azından.

|
    |
    ibraxi kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    2012 Mesaj

Abi nasil taksit oluyor yasak degil mi.link atarmisinz

|
    |
    Shovel Knight kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    5792 Mesaj

|
    |
  • Binbaşı
    1517 Mesaj

merhaba arkakaşlar. cihaz wifi görüyor, ip adresi alınıyor deyip öyle kalıyor. bu sorun iş yeri wifisinde yasıyorum. evde bir problem yok. 5ghz bağlantısında sıkıntı var sanırım. rom 12.0.7 global. bir çözümünü bilen var mı.?

@SUPERMAN

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kuzeyli.2891 -- 27 Ocak 2021; 21:19:33 >
Reklamlar
Pubg mobile uc
Radyo Dinle
Ko Cuce
Google Play Kodu, LOL RP, Oyun Satış Sitesi
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR6
0,375
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.