Şimdi Ara

Xiaomi Poco X3 NFC [Ana Konu ve Kullanıcı Deneyimleri] (155. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.394
Cevap
150
Favori
605.401
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
57 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 153154155156157
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Normal kullanım 1.5 gün
    Biraz kurcalarsan 1 gun
  • qun4L kullanıcısına yanıt
    Bir aydır 60 hrz de kullanıyorum.yok öyle bisey
  • 35fatih 3 kullanıcısına yanıt
    12.0.7 bende
    Sende biran önce 12.0.7 ye guncelle
  • 35fatih 3 kullanıcısına yanıt

Benim telefonda böyle zaten. Chrome un sorunlu olduğuna eminim genelde chromeda takilirmis gibi oluyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: parlamenter

12.0.7 bende
    Sende biran önce 12.0.7 ye guncelle

Hocam bende 12.0 5 var 12.0.7 ye nasıl geçebilirim kontrol ettiğimde yeni güncelleme görünmüyor

• Atokayy A kullanıcısına yanıt

TR Romlu telefonlar için şu an en günceli 12.0.5. Global Romlar için 12.0.7

TR romlu telefona sahipsen 12.0.7 güncellemesi verilmedi. Ben de TR romluyum. Başka bir güncelleme gelmesini bekliyorum. Artık 12.0.6 mı olur 7 mi 8 mi bilemem ama TR rom ile global rom güncellemeleri aynı anda verilmiyor ve farklı versiyonlar altında veriliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi razielepic -- 25 Ocak 2021; 3:2:34 >
  • razielepic R kullanıcısına yanıt
    Sanırım Xiaomi 12.5 mui güncellemesini vermedi bu modele degilmi ?
  • 12.5 Android 11 ile gelecek diye okumuştum bir yerde ama hatırlamıyorum neresiydi.

12.0.5 yüklü olan TR romlu telefonlara 12.0.7 gelmedi. 12.0.4 olan Global romlulara 12.0.7 geldi.

Edit: 12.5'in kararlı sürümünün nisan ayından sonra olması bekleniyormuş. O zamana kadar beta sürümler yüklenebiliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi razielepic -- 25 Ocak 2021; 3:44:41 >
  • Arkadaşlar garantili TR Rom yüklü cihaza sahibim. Bootlader kilidini açıp EU Rom kursam ve kilidi tekrar kapatsam garantiden yararlanabilir miyim? Garantim Genpa.

• towboatery kullanıcısına yanıt
    Eea için bi ihtimal bakmazlarsa anmamazlarda Xiaomi.eu için zor
  • mesaj silinmiştir...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Richard Parker -- 23 Mayıs 2021; 16:36:29 >
  • Richard Parker kullanıcısına yanıt

Telefonu redmi note 9 pro'daki gibi mono yaparak rezonans yapmamasını sağlayabiliyorsun. Yani sadece aşağıdaki hoparlörden sesi alabiliyorsun. Tercih ile poco x3 nfc'yi de redmi note 9 pro'da artı olarak gördüğüne ayarlayabilirsin.

Bu arada özelliklere bir baktım da redmi note 9 pro'da 5. nesil ai motoru varken poco x3 nfc'de 4. nesil ai motoru görünüyor. 720g'de 5. nesil varken 732g'de 4. nesil olması tuhaf geldi.

• Selam arkadaşlar bugun hepsiburada.com ikinci siparişimi teslimm aldım. İlk sipariş xiaomi türkiye garantili geldi ikincisi kvk garanti belgesi çıktı ama xiaomi türkiye garantili diye ufak kagıt vardı.

Evofone canlı destek imei sorgulaması yaptı xioami türkiye garantili dedi.

POCO X3 NFC Cobalt Blue 6GB RAM 128GB ROM cihazınız XIAOMI Türkiye garantilidir. Teknik servis taleplerinizde bize danışabilir, hizmet alabilirsiniz. Ürününüz "sıfır" bir üründür, iyi günlerde kullanmanızı temenni ederiz.

Ürününüz Xiaomi Türkiye garantisi kapsamındadır Hüseyin Bey. Destek almak için EVOFONE | XIAOMI RESMİ TÜRKİYE DİSTRİBÜTÖRLÜĞÜ olarak bizlere gönderim sağlayabilirsiniz.

Hangisine inansam acaba :)

• Telefonum rootsuz ve garantiliydi. Üzerine gömülü youtube uygulaması yüzünden reklamdan bıkmıştım... Misal internet sayfasında youtube linkini tıklasam otomatik gömülü youtube uygulaması üzerinden açılıyordu ve aşağıdaki yöntemle bu sorundan rootsuz kurtuldum.

Not: öncesinde youtube vanced yükledim, sonra bu işlemleri yaprım;

* play store üzerinden hidden settings for mıuı uygulamasını indirin.

* uygulamaları yönet seçeneğine girin

* normal youtube uygulamasını seçin

* varsayılan olarak aç seçeneğinde diğer varsayılanlar sekmesi altında varsayılanları temizleyi seçin

* geri gelip kaldır seçeneğini seçin

* hala aktif ise devre dışı bırak butonuna basın

* youtube vanced a girin. varsayılan olarak aç seçeneği altından açılış bağlantıları - desteklenen bağlantıları aç seçeneğin işaretleyin.

böylece bütün uygulamalardaki youtube linkleri ve bağlantıları youtube vanced içinde açılacaktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi korekaplanı -- 25 Ocak 2021; 18:2:39 >

• 12.0.7

• Arkadaşlar merhaba. Abime bu telefondan almayı planlıyoruz, sanırım en ucuz turkcell pasaj'da resmi satıcı olarak. Daha uygun satan ya da bildiğiniz bir kampanya var mıdır?

https://www.turkcell.com.tr/pasaj/cep-telefonu/android-telefonlar/pocophone-x3-64-gb

bir de klasik olacak ama kronik bir sıkıntısı var mıdır? son 10 sayfaya göz gezdirdim ama bi sıkıntı göremedim. Cevaplarınızı bekliyorum bugün ve yarın sipariş geçmeyi düşünüyoruz.

• quote:

Orijinalden alıntı: 35fatih

Arkadaşlar şu sorunlarima çözüm bulabilecek olan var mı? Telefon resmen giriş seviyesi eski bı telefon gibi kasıyor :( hard format attım. Güncellemeyi yeniden indirip kurdum ama fayda etmedi. Aşağıdaki videoda bariz belli oluyor.

https://www.google.com/sorry/index?continue=https://www.youtube.com/watch%3Fv%3DTqUh4WWeegQ%26feature%3Dyoutu.be&q=EgQuLZpEGIzavYAGIhkA8aeDSyb04ppRXC1BsJX-hEHRTEUK_Z6bMgFy
    https://www.google.com/sorry/index?continue=https://www.youtube.com/watch%3Fv%3DMhMku0lBpM8%26feature%3Dyoutu.be&q=EgQuLZpEGI3avYAGIhkA8aeDS6jHVEsMx9NpiSRifyAHnHOH05XVMgFy
    Ekran 120 Hz de

Telefonu kapatıp açınca takılma filan kalmıyor ama 1 gün sonra tekrar başlıyor ve telefonu kapatıp acmadikca düzelmiyor

Hocam konuyu takip ediyorum bir kaç kere denk geldim mesajlarına. Donanımsal bir sorun olup olmadığını anlamak için bir sonraki güncellemeyi bekle. 12.0.7 sanırım.Bu güncelleme geldiğinde normal bir şekilde güncellemeyi yap.Google drive yedeklemelerini yap (kişiler,whatsapp vs). Daha sonra telefonu fabrika ayarlarına al hocam. Tekrar kuruluma geçtiğinde yedekten yükleme hocam uygulamaları.Sıfırdan kurulum yap.Google hesabını gir ama uygulamaları play'den yükle telefon açılınca. Buradan gelişmeleri yazarsın hocam. Son olarak ben büyük güncellemelerin hepsinde bu işlemi yaparım. Eğer güncelleme geç gelecekse hemen yapıp bakabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Avometre -- 25 Ocak 2021; 23:35:20 >

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • telefonda opera kullanıyorum. forumda bir başılığa girince, aşağıdaki mesajları okuyamıyorum. kaydırınca sürekli en başta kalıyor. yukarıda "aşağı git" kısmına tıklayıp o sayfadaki en son mesaja gidip yukarı doğru ancak çıkabiliyorum. başına bu şekilde problem gelen oldu mu?

• sencerile kullanıcısına yanıt
    Forumun sorunu ya o banada oluyor arada
  • 
Sayfa: önceki 153154155156157
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.