Şimdi Ara

Xiaomi Poco X3 NFC [Ana Konu ve Kullanıcı Deneyimleri] (151. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
7.394
Cevap
150
Favori
605.360
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
57 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 149150151152153
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Sizi anlıyorum hocam bende severdim ama zamanla alıştım bütün daha önceki telefonlar enine genişti hepimiz buna alışmıştık ilk LG G7 çıkınca almıştım ama dar uzun olunca zor alışmıştım telefona brnde Oneplus 8 Pro dan Poco ya geçtim OnePlus 8 Pro daha uzun kumanda gibi gene Poco daha iyi ona göre bencede iyi yapmışsınız samsung note 10 lite ta birde şebeke sorunu var açıkçası ama daha iyi tabi Poco ya göre daha hızlı ben OnePlus 9 Pro bekliyorum çıksın istediğim gibi olursa alacağım bekliyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • şubat kullanıcısına yanıt

Evet hocam cam seviyesinden yüksekte çok iyi koruyor aynı Spigen Rugged Armor kılıfı gibi tavsiye ederim iade edip bundan alın memnun kalırsınız şeffaf kılıf bile aynı cam seviyesinden yüksek çok çok iyi koruyor buda

• türkiye'deki resmi distribütör garantili telefonlar global veya tr romlu. tr romlu olup 12.0.7 güncelleştirmesini alan var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: _Maxximum_

Bende herhangi bir yavaşlama yok, alalı 3 hafta oldu hiç restart etmedim. Kurduğunuz uygulamalardan biri olabilir mi? Kernel, Rom vs değiştirdiniz mi?

Orjinal tr rom kullanıyorum. Uygulamalar ise daha önceki telefonlarimda kullandığım uygulamar. Note 8 pro dan bu telefona geçtim ama resmen note 8 proyu arıyorum.

Hard format attım ama yine fayda etmedi.

sürekli arka planda çalışan işlemciyi yoran birşey varmış gibi geliyor bunu tespit edebileceğim bir uygulama var mı?

Garantiye göndersem birşey yok diyecekler geri gönderecekler eminim

• Global ve 12.0.7 yuklendi
  • razielepic R kullanıcısına yanıt
    SD karta yükleniyor.ayarlarda seçenek var
  • şubat kullanıcısına yanıt
    Çok iyi fiata almışsın.garanti belgesine bak evofon,GENPA hangisi yaziyor
  • parlamenter P kullanıcısına yanıt

İyi bari :) Yoksa arttırılabilir hafızanın pek bir anlamı kalmıyordu. Ben mesela 64 GB'lik olanı aldım arttırılabilir hafızaya güvenerek. 128 Gb'lık için o zamanki fiyat farkı vermeye değmez olarak düşünmüştüm.

Bu arada o bahsettiğin ayarlar tam olarak nerede yer alıyor? Ben bakındım ama göremedim? Sd kart takılı olunca mı ortaya çıkıyor sadece yoksa? Bende şu an takılı değil çünkü.

• Durumunuzun normal olmadığı kesin zira bu cihazda kesinlikle performans problemi yok. Servise gönderirseniz birşey yapmadan size geri gönderecekleri de doğru. Telefonu bu kadar yavaşlatan birşey illa ki çok da pil de harcıyordur. Pil iniş hızı nasıl? Pil tüketicileri listesine bir gözatın isterseniz.

• arkadaslar dun aldim bir sorum olacak..bu arka kapakta hafif bastirinca bi bosluk gibi hissi varmi..?

• quote:

Orijinalden alıntı: parlamenter

SD karta yükleniyor.ayarlarda seçenek var
    Hocam o seçenek nerde?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 35fatih 3 kullanıcısına yanıt
    Greenify diye bir uygulama var. Arka planda çalışan uygulamaları gösteriyor. Bir inceleyin isterseniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: opaksu91

arkadaslar dun aldim bir sorum olacak..bu arka kapakta hafif bastirinca bi bosluk gibi hissi varmi..?

Ses için bilinçli yapılmış bir uygulama o boşluk herkeste mevcut.

• orjinal stock rom'da mı kalmalı yoksa başka bir rom var mı stocktan iyi olan ?

• Task manager gibi bir özellik yada uygulama var mı ? Kaynak tüketimi CPU vs anlaminda izlemek için ? Yukarıdaki ismi geçen uygulama dışında ?

• Ürün üzerinde gelen standart koruyucu kullanan var mı ?

Ekran istediğim gibi kaynıyor ! Sanki tutuyor yağ gibi kaynıyor. YouTube forum ve haber sitelerinde yukarı-aşağı kaydırmaya çok az gidiyor, eski telefonda fazla fazla akıyordu...

• quote:

Orijinalden alıntı: Marcus Glory

Soldaki poco x3, sağdaki redmi note 9 pro
    İki telefon üzerinde de fabrikasyon çıkışlı ekran koruyucu var.

Hocam az önce bende aynı karşılaştırmayı yaptım renk şemasıma oto ve doygun da full parlaklık ile iki cihazı da denedim ve poco x3 redmi note 9 pro'ya göre hafif sarı kalıyor ama çok az note 9 pro ona göre bir tık daha beyaz cihazı açtım kapattım yine aynı hafif sarı note 9 proya göre acaba sadee ben de mi böyle.

• quote:

Orijinalden alıntı: Darendeli Veli

Hocam az önce bende aynı karşılaştırmayı yaptım renk şemasıma oto ve doygun da full parlaklık ile iki cihazı da denedim ve poco x3 redmi note 9 pro'ya göre hafif sarı kalıyor ama çok az note 9 pro ona göre bir tık daha beyaz cihazı açtım kapattım yine aynı hafif sarı note 9 proya göre acaba sadee ben de mi böyle.

Alıntıları Göster
    Xiaomi Poco X3 NFC [Ana Konu ve Kullanıcı Deneyimleri]

Ben aynı olarak görüyorum.

• Hocam bunların ekran paneli aynı olabilir mi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-85024A81E

Hocam bunların ekran paneli aynı olabilir mi ?
    Poco x3 huaxing, redmi note 9 pro'yu bilmiyorum.

• 
Sayfa: önceki 149150151152153
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.