Şimdi Ara

Xiaomi Piston 3 Reddot (20. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
461
Cevap
13
Favori
26.136
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Uyum yok diye biliyorum. Sadece mikrofon için değil, seslerin doğru taraftan gelmesi de uymayabilir. Ses çıkar fakat ne kadar kaliteli çıkar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • heavyrocker kullanıcısına yanıt
    Adamlara dün mail atmıştım mi sitesinden sordum. Mikrofon görüşme esnasında çalışıyor. Çalışmayan tuşlar sadece volume up ve down tuşuymuş.

• godsmack82 kullanıcısına yanıt

• Bu gün geldi ama orjinal olduğunu nasıl anlayabilirim? Birde kulak süngeri tam kulağa yapışmıyor gibi,? aldığım yer
    http://www.hepsiburada.com/xiaomi-piston-3-0-siyah-kulakici-kulaklik-p-TELKLKXIAOMIPSTN3?magaza=Just%20Original

• Birde garanti belgesi yok içinde fatura ile aldığımız yere mi yolluyoruz? Yoksa benimki fake mi

• Beyler Creative EP630 -> Sony MH650 -> LG Quadbeat2 kullandım. Şuan Mh650 kullanıyorum. Piston 3 reddot almama değer mi 75tl'ye?

http://urun.n11.com/cep-telefonu-kulaklik/xiaomi-piston-3-reddot-orjinal-kulaklik-P58317003

Teşekkürler :)
  • Survival kullanıcısına yanıt
    Kulaklığın jak kısmına yakın bir etiket olması lazım. Üstünde kare kod var. Telefonda okutunca mi sayfasına gidip onaylıyor. Çıkan çince yazıları çevirtip anlayabilirsin.

• Elinizdekiler çalışmıyorsa tercih edebilirsiniz. Fakat ona geçmenizi gerektirecek sadece tasarım ve sağlamlık olur diyebilirim. Mid bir kulaklık. Bass lara alışıksanız memnun etmeyecektir.

• quote:

Orijinalden alıntı: heavyrocker

Elinizdekiler çalışmıyorsa tercih edebilirsiniz. Fakat ona geçmenizi gerektirecek sadece tasarım ve sağlamlık olur diyebilirim. Mid bir kulaklık. Bass lara alışıksanız memnun etmeyecektir.

Teşekkür ederim hocam

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    Hocam iyi günler kulaklığı almayı düşünüyorum birşey soracağım.Dışarıya ses veriyor mu kulaklık kulakta takılıyken?
    75tl civarında en iyi kulaklık bu sanırım farklı bir kulaklık tavsiyen olur mu?
  • Çevrenin sessizliğine ve cihazınızın ses düzeyine göre değişiyor dışarıya ses vermesi. Fakat dışarıya biraz ses veriyor. Bass seviyorsanız yanaşmayın derim. Teneke çalıyormuş gibi ses duyabilirsiniz. Yeni çıkan mi ürünü alın derim.
  • Arkadaşlar merhaba Hybrid HD ile Piston 3 arasında gidip geldim ama piston 3 te karar kıldım sonradan.Beyaz kutudaki QR kodu okutunca internette WeChat'a gidiyor,kulaklık kablosunda jaka yakın da beyaz etiket olması lazımdı(internette izlediğim kutu açılışlarında vardı) fakat benimkinde gelmedi nasıl anlayabilirim orjinal mi değil mi ? Hepsiburada'dan yine hepsiburada satıcısından aldım 79,90'a
  •  Xiaomi Piston 3 Reddot
    Üstteki bende ki kutu. Kutunun hiç açılmamış ve barkodun üstünde olması lazım bence. Ayrıca kablo üstündeki barkod okutulunca, konfeti atılmış, sevinen çizgi karakterler tarzında resmin olduğu sayfanın açılması lazım. Bir de çin ce olarak ürün onaylandı tarzında bir yazı var, çevirince.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi heavyrocker -- 10 Eylül 2016; 8:57:02 >
  • Hepsiburada.com üzerinden satılanlar orjinal arkadaşlar. Kulaklığı alacak olanlara kesinlikle tavsiye ederim.Shure 535'te bile böyle ses yalıtımı yok. Tam fiyat performans ürünü.
    Jack girişinin orda neden sarılı tel var ?
  • cenkakay08 C kullanıcısına yanıt
    Onu ben taktım, tükenmez kalem yayı. Kablo kırılmasın diye bir videoda görmüştüm.

Evet o tükenmez kalem yayınının apple şarj cihazları kablo uçlarına bağlanması da tavsiyedir😊

• ep630 kadar basslarının iyi olması önemli benim için. Bu konuda piston 2 mi 3 mü hybrid mi dersiniz? Yoksa yine ep630 mu tercih etmeliyim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lee-on! -- 17 Eylül 2016; 12:19:04 >
  • ep 630 kulaklığım kayboldu yeni kulaklık ararken xiaomi piston 3 ve hybrid kulaklık ile karşılaştım . Ben ep630 umdan çok memnundum kulağıma tam oturuyordu. Sesi de iyiydi . Ep630 dan sonra piston 3 veya hybrid almayı mıyım ?
  • Çok memnun bir Piston 2 kullanıcısı olarak Piston 3 e geçtiğimde; "bundan sonra Xaomi dışında kulaklık kullanmam" diye düşünüyordum...
    Piston 3 de bi ara ses neredeyse gitti. Pistonu servise gönderip, Hybrid alırım diyerek yeni kulaklık arayışına başlayınca daha ucuz paralara ün yapmış kulaklıklara rastladım
    ...

Xaomi Hybrid almadan 25 TL 'lık Rock Zİrcon' a şans vereyim dedim... Hiç fena bir kulaklık değil bass severler için ideal.. Ama kulaklıkta beni yoran bir şey vardı...
    Bu arada piston 3 servisten jak sorunu teşhisiyle geri döndü, ben şunu iyi bir temizleyeyim dedim; ve Piston 3 temizlik operasyonu sonunda hayata geri döndü...
    O an Rock Zircon bitti benim için, uzun süreli dinletiler Piston 3 le daha rahattı artık... Dedim ki "Xaomi candır..."

Piston 3 serviste iken yaptığım, araştırmalarımda merak ettiğim bir kulaklık da DZAT DF-10 du.. Onu deneyimleme şansı bulduğumda da, Xaomi Piston serisi kulaklıklar bitti benim için... Bir kulaklık bu kadar mı doğal enstrüman sesi, bu kadar mı ayrıntılı Mid -Tiz verir.. hem de 20 dolara... Bas severler için ideal bir kulaklık değil ama bu bass hiç yok demek değil... Benim için yeterli bassları... Eski bir Piston serisi müdavimi olarak, artık DZAT DF müdavimi olduğumu rahatlıkla söyleyebilirim...

Deneyimleme şansı bulduğum kulaklıklar şunlar; KOSS portapro, Piston 2- Piston 3 - Sennheiser CX 200 - Rock zircon - meizu ep-51 - DZAT DF-10 ...

Portapronun sınıfı ayrı ama deneyimlediğim kulak içi kulaklıklar içerisinde en başarılısı kesinlikle; DZAT DF-10 ...

Piston 3 sever arkadaşların, DZAT DF-10 a bir şans vermelerini bir müziksever olarak şiddetle tavsiye ederim..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi baraka77 -- 5 Ekim 2016; 15:50:20 >

• 
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.