Şimdi Ara

Xiaomi Piston 3 Reddot (19. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
461
Cevap
13
Favori
26.136
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Millet, s3 minim var. Bu 32 ohm muhabbeti var sanirim.

Iyi bir performans alir miyim yoksa bu telefona daha düşük bir sey mi almaliyim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Piston 3 gearbest bangood bitmis gözüküyor orginal piston 3 linki verebilir misiniz?

• onurfredy kullanıcısına yanıt
    Banggood dan kendime satın almıştım bir tane. Geçen ay, 25'inde sipariş verdim, arkadaş istemişti. Daha dün bana ulaştı. Bugün akşam teslim edeceğim. Demek ki dibini sıyıranlardan biri benim. İkisi de çok hızlı ve sağlam olarak bana ulaştı. Takipli olarak satın almıştım. Orijinallik konusunda sıkıntı yok. Karekod onaylaması yapıyor. Başka sitelerden bakayım, denk gelirse yazarım. İyi kulaklık bence. Arkadaşım müzik ile uğraşan birisi. Tasarımı, rahatlığı ve ses kalitesini beğendi, benim kulaklığı görüp.

• Kargom şimdi elime ulaştı. Tasarım olarak güzel ama sesleri cazirtili veroyormus gibi bi his var. Sevemedim ses cikisini. Earpods'a göre daha iyi diyenleri görmüştüm. Tirt

• Aeronautical Engineering A kullanıcısına yanıt
    Tüm tonları eşit veriyor. Bundan kaynaklanabilir. Ekolayzır ile ayar yapmak lazım kendine göre. Genelde pop dinleyicileri hoşlanmıyor bass lardan dolayı. Thl 5000 de kullanıyorum şu an. Bunun ses çıkışı kötü olmasına rağmen iyi denilecek performansa çıkartıyor bence. Kullanıldığı cihazdan da fark ediyor tabi ses kalitesi.

• Dün n11'den sipariş ettim. Yorumlara fa baktım hep, alanlar orijinal olduğunu belirtmişler.

69,90'a aldım.

Ben daha çok akustik, indie, alternatif rock tarzı şeyler dinliyorum. Net, berrak ses vermesi önemli. Tatmin eder mi?

• blnmynx B kullanıcısına yanıt

• Alabileceğimiz en uygun site hangi site arkadaşlar? N11 de 70 lira civarı. Bi ara banggood da felan 45 lira civarıydı. Acaba hala var mıdır bu fiyata alabileceğimiz yerler?
  • Nerden alabiliriz link verirmisiniz diye 10 kerr yazmış arkadaşlar illa yalvarcaz galiba bende arıyorum ama bitmiş..

• cdgfo567 C kullanıcısına yanıt
    Arkadaşlar, tahminimce ürünün üretimi durdu. Piyasada kalanlar, zaten aratınca çıkan ürünlerdir. Dolar arttığı ve düştüğü için fiyat sürekli değişiyor yurt dışı alımda. İlk çıktığında 60 tl gibi aldım. İkincisini 45 tl civarı, son satın aldığımda ise rakam 52 tl gibiydi. Bir üst model mevcut olduğundan piyasada az kaldı. Olanlar ise pahalı olup satılmayanlardır zaten. İki tanesini banggood dan almıştım. Yurt dışından alıp beklemektense yurt içinde fazla fiyat farkı yoksa, 5-10 tl fazla verip satın alınabilir bence. Amazon gibi sağlam yerlerde pahalı fiyatı. Yeni çıkan ürün hakkında bilgisi, deneyimi olan var mı? Bence, yurt dışından inceleme yapıp, yeni versiyon alınabilir. Ya da yurt içinden piston 3 almak daha mantıklı.

• heavyrocker kullanıcısına yanıt
    Hybrid takipli 54 tl ye denk geliypr sizce değermi?Rock zircon mu alayım 33 tl ye malzeme kalitesi benim için çok önemli bozulmicak birşey olması lazım

Hoparlör kısmına kadar gördüğüm kadar aynı tasarım ve malzeme kullanılmış. Buraya kadar güvenin. Ben ikinciyi kullanıyorum fakat ilkini çok hor kullandım. Önceki sayfalarda yazmıştım. Tamir edip kullanıyorum sürekli. Yedek olarak bir tane daha almıştım. Şu an yenisini kullabıyorum. Gerekirse ilkine jack alıp tekrar kullanabilirim. Benim thl 5000 kulaklık girişine her jack olmuyor. O yüzden jack bulmakta sıkıntı çekiyorum. İnşallah bu ikinci çok uzun gider jack kısmı. Biraz itina ile bir kaç aydır sorunsuz kullanıyorum. Üstte yazdığım gibi bir müzisyen abiye getirttim en son. Fakat hybrid ses performansını bilmiyorum. Piston 3 mid diyebilirim ses olarak. Ayrıca adamlardan kalitesiz mal çıkacağını sanmıyorum.

• Hybrid metal olduğu için bana daha çok güven veriyor açıkcası

Hoparlör kısmı piston 3'te de metal. Fakat boyadan belli olmuyor. Boyanın döküldüğü yerlerde metal kısım çıkıyor. İlk piston 3'ü 100 kg luk bir arkadaş ayağında ezmişti yanlışlıkla. Fakat dümdüz olamsı beklerken hiç bir sorun yoktu. Temizledim ve kullanmaya devam. Tek sorun, kulaklığın yere düştüğünü fark etmedim. Arkadaş ayağını basmıştı. Ben de ileri hamle yapınca kablo gerildi ve jak kısmı oradan büyük bir hasar almıştı. Bir kaç defa da yine bir yere takılıp gerildi ve sonunda jak kısmı arıza verdi. Fakat üst tarafta hiç sorun çıkmadı. Piston 3 kulağa tam oturuyor. Dışarıda fazla bir görünür kısmı olmuyor. Fotoğraftan gördüğüm kadar hybrid in bir kısmı dışarıda görüntüsü var. Kask, şapka, yatarken dinleyenler için sorun teşkil edebilir.

• Hmm anladım usta o zaman ben sizce hangisini almalıyım dediğim kriterlere göre bana uzun gidecek bozulmicak hemen

• Arkadaşlar ufak bişey danışacaktım. İlk defa yurtdışından eşya aldım biraz cahilim. Aliexpress de aldığım kulaklığın Awaiting Shipment bölümünde "Processing Time remaining: 8 days 7 hours 13 minutes" yazıyor. Galiba kargoya verilme süresi bu. Kargoya verildikten sonra kaç günde geliyor ortalama eşyalar? Sanıırım çinden geliyor cihaz. Linki :https://tr.aliexpress.com/item/100-Original-Rock-Luxury-Zircon-Stereo-Headphones-Headset-3-5mm-In-Ear-Earphone-Earbuds-For-IPhone/32471175916.html?spm=2114.13010608.0.50.W1881c

• Gamer77 G kullanıcısına yanıt
    o bahsettiğiniz sayaç, ürünün kargoya verilmesi gereken son tarihi belirtiyor. şayet o süreç içerisinde satıcı üeünü kargolamaz ise satış otomatik iptal oluyor.

ürünün gelme konusunda da birçok farklı tecrübeler var ama siz 20-25 gün olarak düşünün.

• teşekkürler...

• Reddot nasıl jbl100a dan geçmeyi düşünüyorum

• İphone'da mikrofonu çalışıyor mu acaba iphone ile kullanan var mı? Ben sanalpazardan aldım ürün henüz elime ulaşmadı.Buradan ürünü alan arkadaşlar orjinal olduğunu yazmışlar.

http://www.sanalpazar.com/orjinal-xiaomi-piston-3-reddot-kulaklik/i-49345033
  • 
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.