Şimdi Ara

Xiaomi Not 8 pro mu Not 9 pro mu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
0
Favori
1.376
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar telefon almaya karar verdim yardımınıza ihtiyacım var özellikle sık oyun oynuyorum ve telefonumda baya çok uygulama oluyor sizce NOT 8 PROMU ALAYIM YOKSA 1 HAFTA 10 GUN BEKLEYIP NOT 9 PROMU ALMAYALIYIM teşekkürler şimdiden

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• note 8 eski kaldı artık note 9 pro yeni olduğu için daha mantıklı. ancak az fiyat farkına beraber çıkan yeni Mi Note 10 Lite modeli alınabiliyor amoled ekranlı falan. fiyatların biraz inmesi lazım tabii

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi suatcagdas -- 17 Mayıs 2020; 22:58:52 >
  • Amoled ekran farkı ne olur bana yani not 9 proda ne tur ekran var bana açar mısın biraz bilgim az teşekkürler

• 8 in işlemcisi 9 dan daha güçlü. Oyun için 8 daha mantıklı bence
  • Çok kararsızim ya

• 3500 civarı bütçeyle Huawei Nova 5T modelide alınabilir.

• Huawai istemiyorum xiaomi arasında kaldım yardımcı olursanız sevinirim not 8 promu not 9 promu not 10 lite mi

• mayke123 kullanıcısına yanıt
    Ne konuda yardım istiyorsun özelikleri belli 6 ay sonra redmi 10 pro gelir redmi note 8 pro geçen yıl en çok satılan telefon redmi note 9 çıkmadı daha kullanan yok karar burda senin bütçen uygunsa mi 10 lite içlerinde bir tık önde duruyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sbjk -- 18 Mayıs 2020; 15:0:21 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Not 9 pro geçen yıl daha çok satıldı derken 9 pro daha çıkmadı ki onu bekliyorum işte

8 olacaktı yanlış yazmışım paran hangisine yetiyorsa onu alacaksın kısacası

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Nedeniyle beraber net bilgi verecek yok heralde

aradaki az fiyat farkını verip kesinlikle Mi Note 10 Lite tercih ederdim, amoled ekran kesinlikle daha kaliteli ve kullanışlı oluyor. sadece ekran kalitesi olarak düşünmeyin amoled ekranlı cihazlarin pili daha uzun süre gider. ve ekran önemli bir maliyet kalemidir bir telefonda o yüzden amiral gemisi üst düzey cihazlarda amoled ekran kullanılır genelde. iPhone için bile düz 11 modelin ucuz olma sebebi %80 ekranın amoled olmamasıdır. Pro modelde amoled/oled ekran olduğu için aradaki fiyat farkı fazla oluyor.

zaten şuan itibariyle çok yakın fiyata Mi Note 10 Lite varken Note 9 Pro çok gereksiz bir model olmuş, 2800 liraya satılan 9S modelini anlarım arada fiyat farkı var. aslında sadece 9S ve Mi Note 10 Lite olarak 2 model çıkmalıydı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi suatcagdas -- 18 Mayıs 2020; 17:38:32 >
  • Yani ben genelde oyun oynayacağım ve sosyal medyayida sık kullanıyorum oyun kısmındada not 10 lite mi diyorsunuz

birbirine çok yakın işlemci var ikisinde de, antutu da ikiside 280bin civarı skor alıyor, oyun konusunda gözle görülür anlaşılabilecek bi fark yok aralarında aynı şekilde oynatır ikisinde. ancak ben ekran farkı ve genel paket olarak hala Mi Note 10 Lite diyorum en azından şuanki fiyatlarla. Pro'nun inmesi lazım biraz bu fiyat ona fazla.

• Peki teşekkürler

Yoksa yoktur fazla irdeleme o zaman.

• Note 9 pro fiyat açıklandı ama ne zaman çıkacak benimde kafamda note 8 pro ve note 9s var.Note 8 proda tianma panel kaynaklı ghost screen sıkıntısı olabiliyormuş.Almadan önce öğrenme imkanım olur mu acaba hangi panel olduğuna dair.Note 9s de şuanda 400 lira daha pahalı ve nfc yok.Telefonum bozulmamış olmasa beklemeyi tercih edecem ama şuanda annemin eski milattan kalma 512 MB ramli telefonuyla idare etmeye çalışıyorum.
  • alicand A kullanıcısına yanıt
    Aynı sekildeyim benimde telefonum bozuk ama bekliyicem not9 proyu istiyorum galiba karar verdim

• 8 pro ve 9 pro epey farklı cıhazlar..8 dekı ıslemcı daha ıyı falan denıyor ama neye gore daha ıyı onu anlamıyorum,antutu skorlarının hıcbır anlamı yok..sadece hıze degıl ısınmaya ve verımlılıge de bakmak gerek..ayrıca dızayn da farklı,yandakı parmak ızı bence daha pratık..batarya daha buyuk ve daha hızlı sarj var..daha yenı model ve yazılım daha zengın,mesela kamerada dokuman tarama(OCR) ozellıgı var 9 proda..secım yaparken sadece ıslemecıye gore karar vermek yanıltıcı olabılır..ama fıyat da onemlı elbet,aradakı fıyat farkına deger mı onu da dusunup secın bence..ıkı model de ıyı cıhaz,hem oyun hem gunluk kulanım ıcın gayet yeterlı..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sub182 -- 20 Mayıs 2020; 15:18:12 >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.