Şimdi Ara

Xiaomi'nin yaptığı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
46
Cevap
1
Favori
1.926
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum geçen ay
  • Cevaplayan Üyeler 19
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 15
  • Ortalama Mesaj Aralığı 5 saat 5 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 2
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 4
  • Favoriye Eklediklerim 1
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • TheLiberator (15 mesaj) Fortune 4 (7 mesaj) 0rka (4 mesaj) erkahn (2 mesaj) Kayrabey (2 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (36 mesaj) Mobil (8 mesaj) Mini (2 mesaj)
  • @
5 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Telefonlar >> Xiaomi >> Xiaomi'nin yaptığı
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    295 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    Faruk Sancar

Konu Sahibine Özel
    Xiaomi Mi 9T'ye Miui 13 vermeyerek ne yapmak nereye varmak istemektedir işte bunu anlamak mümkün değildir. Mi 9T kullanıcıları telefonlarını eline alıp Miui 13'ün özelliklerine bakıyorlar Xiaomi benim de bir miui 13'üm olsun diyor. Xiaomi bize niye vermiyorsun diyor bizde niye yok diyor.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

|
    |
  • MIUI 13 alsan ne olacak? MIUI 12 kullan.. 12 neyine yetmiyor? Bu telefon güncelleme hastalığı yurdum insanının ayrı bir cinsliği gerçekten.. Programların çalısıyor mu? çalısıyor.. telefonunun sorunsuz çalısıyor mu çalısıyor.. bırak MIUI 13'ü de yeni telefon alanlar kullansın..

Biz xiaomi yi eskiden eski model telefonlara dahi miui güncellemesi veriyor diye övüyorduk ama artık Xiaomi bitmiştir benim gözümde!

Samsung veya apple dan şaşmayın.
  • Binbaşı
    1848 Mesaj
    Daha 1.5 yıllık telefona güncellemeyi kesen xiaomi'yi eşrefle kınıyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Faruk Sancar

Konu Sahibine Özel

Mi 9 pro alıyorsa bunun da alması gerek
    |
    |
    Exfat kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    340 Mesaj
    Benimde 2016 yılında ios 9 ile aldığım iphone 6s şakır şakır ios 14 üstü güncelleme almaya devam ediyor..

|
    |

Samsung yeni bir stratejiye gitti android 10 ile gelen telefonlara 3 yıl güncelleme garantisi verdi. Birdahaki telefonunuzu apple yada samsung düşünebilirsiniz.

Mahmut8567

Biz xiaomi yi eskiden eski model telefonlara dahi miui güncellemesi veriyor diye övüyorduk ama artık Xiaomi bitmiştir benim gözümde!

Samsung veya apple dan şaşmayın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lexco -- 3 Aralık 2020; 17:1:1 >
    |
    |
  • Yüzbaşı
    959 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    Mahmut8567

Android 9 ile gelen amiral gemisi telefonlarda 3 sene yazılım güncellemesi alacak hocam.

S9 ile 3 senelik yazılım güncellemesinden muaf oldum yazıktır bize!
    |
    |
    lBesiktASK kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    544 Mesaj

Bu güncelleme takıntısı nedir bu kadar, geldikten sonra da yüklesem mi yüklemesem mi diye düşünüyorsunuz, apple grubuna da bakıyorum her güncelleme sonrası pil şöyle hız böyle falan, yarısı güncelleme yapmadan sonraki sürümü bekliyor, güncellemeyi zaten hataları düzeltmek için veriyorlar, cihazda hata yoksa güncelleme vermese de olur, güvenlik güncellemesi de demeyin cihazı rootlamayıp resmi market dışından uygulama kurmazsanız kolay kolay bişey olmaz

Android'i bilmem de Apple'da güncellemeyle yeni ve kullanışlı bir sürü özellik geliyor. Aynı zamanda hata düzeltmelerini de içeriyor. Tabii yeni hataların önü de açılıyor o ayrı  

Mi 9T ciddi satış rakamlarına ulaşan bir telefondu. Güncelleme verilmemesi kötü olmuş. Belki ilerleyen zamanlarda verilir. Donanım olarak bugün bile birçok rakibinden iyi bir cihaz çünkü.

|
    |
    Reis-Bey kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Alır endişe etmeyin.

|
    |

MIUI 13 alsan ne olacak? MIUI 12 kullan.. 12 neyine yetmiyor? Bu telefon güncelleme hastalığı yurdum insanının ayrı bir cinsliği gerçekten.. Programların çalısıyor mu? çalısıyor.. telefonunun sorunsuz çalısıyor mu çalısıyor.. bırak MIUI 13'ü de yeni telefon alanlar kullansın..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fortune 4 -- 2 Aralık 2020; 15:42:17 >

Orijinalden alıntı: Reis-Bey

Bu güncelleme takıntısı nedir bu kadar, geldikten sonra da yüklesem mi yüklemesem mi diye düşünüyorsunuz, apple grubuna da bakıyorum her güncelleme sonrası pil şöyle hız böyle falan, yarısı güncelleme yapmadan sonraki sürümü bekliyor, güncellemeyi zaten hataları düzeltmek için veriyorlar, cihazda hata yoksa güncelleme vermese de olur, güvenlik güncellemesi de demeyin cihazı rootlamayıp resmi market dışından uygulama kurmazsanız kolay kolay bişey olmaz

Telefon sektöründe amacından çıkmış durumda güncelleme olayı. Güncelleme demek hata düzeltme demektir zaten. Cihazda hata olmamasına rağmen, millet güncellemek istiyor.. Hatta güncelleme almayan telefondan kaçıyorlar falan ahahahhaha.. Firmalar da bu yüzden abidik gübidik lüzumlu lüzumsuz güncellemeleri vermek mecburiyetinde kalıyor.. Eğer vermezlerse baslık sahibi gibi kullanıcılar, marka dandik diyor küfrediyor.. Yok MIUI 11 yok MIUI 12 .. Arayüzde 3 - 5 sey degistirip alın diyorlar..

Halbuki Android telefon diyelim Android 10 ile geldi bu android 10 hic güncellenmese, önümüzdeki 3 - 4 yıl boyunca hicbir uygulama ben bu sürüme yüklenmem demez.. Bir telefonu da 4 sene kullanır mıyız acaba? Diyelim kullandık, onda yeni android olsa ne yazar zaten donanımsal olarak da bayağı geride kalmıs bir cihaz olacaktır..

IOS baska.. Onda yeni yazılımlar eski IOS lara bir süre sonra kurulamıyor ama android geriye uyumlu.. Yani telefon ciddi hata düzeltmeleri dısında hic güncelleme almasa bile olur..

Mesela Meizu telefonlar sadece arayüz güncellemesi alıyor ana sürüm güncellemesi almıyorlar çünkü gercekten gerek yok üstelik android sürümleri arasında da cok fark yok.. Yani güncelleme cihazda ciddi bir hata yoksa gereksiz bir olay sahsen hic güncelleme almasam benim acımdan hic sorun olmazdı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fortune 4 -- 2 Aralık 2020; 16:7:29 >

• Yüzbaşı
    295 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    Faruk Sancar

Konu Sahibine Özel

Hocam sonuçta 2300 lira para verdik hadi 500 liraya alsaydım neyse
    |
    |
    Reis-Bey kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    295 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    Faruk Sancar

Konu Sahibine Özel

Hocam 2 yıl güncelleme almazsa sıkıntı çıkarır güncel uygulamaları kullanamazsın
    |
    |
    Fortune 4 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    815 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: TheLiberator

Hocam 2 yıl güncelleme almazsa sıkıntı çıkarır güncel uygulamaları kullanamazsın

Android'de %90 uygulamayı kullanırsın o dediğin IOS'da problem olur evde lolipoplu tablet var hemen herseyi calıstırıyor..

|
    |

Orijinalden alıntı: TheLiberator

Hocam sonuçta 2300 lira para verdik hadi 500 liraya alsaydım neyse

Güncellemeye vermedin ki donanıma verdin o parayı.. Bak burada Xiaomi'yi savunmuyorum samimiyetle söylüyorum hatta Xiaomi'de güncelleme yapmak iyi bir sey degil. Cihazında stabil çalısan daha dogrusu az buglu bir sürüm varsa, üst sürüme kesinlikle geçmeni önermem.. Çünkü cihazına yeni buglar getirmekten baska hicbir seye yaramaz.. Xiaomi telefonlara rom yapan kütüklerin, cihazları yeni romla 5 dakika bile denediklerini zannetmiyorum.. O yüzden güncelleme alayım diye değil, almayayım diye uğraşman gerekir o telefonlarda ahahhaa ama sen istemesen de güncelleme alırsın notification uyarılarından kurtulamazsın rootlasan bile ota dan güncelleme geliyor haha ben cihazda build prop la oynadım güncellemeleri fark etmesin diye..

|
    |

• Yarbay
    4658 Mesaj
    Mi A3 icinde mi yok

Kapıları çalan benim kapıları birer birer.
    Gözünüze görünemem göze görünmez ölüler.
    Hiroşima'da öleli oluyor bir on yıl kadar.
    Yedi yaşında bir kızım büyümez ölü çocuklar.
    Saçlarım tutuştu önce gözlerim yandı kavruldu.Bir avuç kül oluverdim külüm havaya savruldu.
    Benim sizden kendim için hiçbir şey istediğim yok.Şeker bile yiyemez ki kâat gibi yanan çocuk.
    Çalıyorum kapınızı,teyze, amca, bir imza ver.Çocuklar öldürülmesin şeker de yiyebilsinler.
  • Yüzbaşı
    493 Mesaj

Süper bir yorum olmuş. Telefon güncellemelerle stabil hale ulaşmışsa ne anlamı var ki yeni güncellemelerin. Bu işlerden anlamayan takıntılı arkadaşlar ikide bir böyle saçma konular açıyor. Bugun android 9 olan bir telefon bile en az 2023 e kadar uygulamalarla uyumlu çalışır. Benim yedek diye kenara koyduğum android 6 olan telefonuma bile şuan magazadan her uygulamayı indirip kullanabiliyorum
    |
    |
    Fortune 4 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Masal Oku
ankara gülüş tasarımı
kripto para haberleri
Sohbet
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,656
1.2.165

Kripto Paralar
Sembol
Fiyat
Değişim
    Tümünü Gör
    Reklamlar
    - x
    Bildirim
    mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.