Şimdi Ara

Xiaomi'nin Türkiye macerası: Resmi distribütör açıklandı (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
76
Cevap
2
Favori
6.200
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Yalnız şuan olan olayın paralel ithalattan farkı nedir? Sadece Xiaomi onaylı bi paralel ithalat söz konusu.Benim aldığım cihaz bozulduğunda ben Xiaomi'yle değil bu evophone'la muhatap olacağım,ne anladım bu işten?
  • Arkadaşlar evofone bildiğimiz ithalatçı. Buna benzer bir sürü firma var zaten. Adamın Xiaomi firmasıyla bir alakası yok. Gitmiş oradan satın almış burada bizi kazıklayacak.

Mesela bu firmanın cepport dan ne farkı var. Biri bana anlatsın. O zaman hak vereyim Xiaomi Türkiye ye gelmiş diyeyim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu distribütör olduğu sürece bunlardan telefon filan alınmaz, yurtdışından getirtirim daha iyi. Şikayet var da efsane olmuş bir firma.

• hayatımdan 20 dakika gitti

• quote:

Orijinalden alıntı: hamunpatra

Arkadaşlar evofone bildiğimiz ithalatçı. Buna benzer bir sürü firma var zaten. Adamın Xiaomi firmasıyla bir alakası yok. Gitmiş oradan satın almış burada bizi kazıklayacak.

Mesela bu firmanın cepport dan ne farkı var. Biri bana anlatsın. O zaman hak vereyim Xiaomi Türkiye ye gelmiş diyeyim.
    Sanırım durum tamamen dediğiniz gibi. Evofone resmi olarak Xiaomi ile bir alakası yok
  • Phantom II kullanıcısına yanıt
    video'da eylül ekim gibi xiaomi ofis acılısı ve ulkemize gelmeleri lansmanı olacagı gecıyor ayrıca satılan cıhazların imeileri mi sitesi uzerınden sorgulanabılecek denıyor bunlar gerceklesmeden dedıklerınız dogru olabılır
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-93911FC7B

video'da eylül ekim gibi xiaomi ofis acılısı ve ulkemize gelmeleri lansmanı olacagı gecıyor ayrıca satılan cıhazların imeileri mi sitesi uzerınden sorgulanabılecek denıyor bunlar gerceklesmeden dedıklerınız dogru olabılır
    Madem Xiaomi burada "Xiaomi Türkiye" adıyla yer alacak neden bu adamlara distribütörlük veriyor,birşeyler dönüyor ama,hayırlısı
  • Phantom II kullanıcısına yanıt
    Kaygılarınızı bende tasiyorum 4-5 aydır yeni cihaz gelecek diye bekleyenlerdenim benim anladığım Evo Xiaomi yi beklemeden tanıtım ve lansman yapmış eğer Eylül Ekim gibi bir haber tanıtım olmaz ise o zaman bir yanıltma var diyebiliriz ayrıca mi sevenler buluşmasını YouTube izleyenlerdenim evonun esamesi yoktu bunu sahiplenip biz yaptık gibi bir hava estirmeleri suyu bardakla değil şişe ile içmeleri tam profesyonel olmadıklarının isareti

• İş Türkiye yetkili firmaların eline geçtiğinde ben şunu anlıyorum..işin için ederler.

bu firma aracılığıyla yapılacak olan da budur.

HADE GEÇMİŞ OLDUN.

ŞAMİ OLDU ŞABETTİN

• şu konuyu okur musunuz adamlar büyük ihtimal dolandırıcı :https://forum.donanimhaber.com/xiaomi-distributoru-dolandirici-iddiasi--134540582
  • bu iddalara neden cevap vermiyor kimse ...
    erdi bey nerde bayram tatilindemi uçaktamı internet mi çekmiyor.

bizim adımıza hemen sorması lazım madem samimi müdürle , olayın netliğe kovuşması lazım hemen
  • Anlaşıldı ki İthalatçı Distribütör evo, peki bu İstanbul da açılacak olan Mi store kimin neyin nesi? Buranın telefonlarını ve yönetimini evo mu yapacak?

Eğer böyle birşey olursa bilin ki Xiaomi Türkiye macerası başlamadan biter, Yahu koskaca Xiaomi %5 kar ederken, Evo rahat bir şekilde %50 kar edecek :) Adamların işi kebab yaa.

Yazıklar olsun yani Xiaomi'ye koskoca Türkiye'ye bir adam akıllı giremiyorlar.
  • Xiaomi distribütörlüğü yalanlamış webteknodaki habere bakabilirsiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: baron369

şu konuyu okur musunuz adamlar büyük ihtimal dolandırıcı :https://forum.donanimhaber.com/xiaomi-distributoru-dolandirici-iddiasi--134540582
    konuyu yayından kaldırmışlar

• Xiaomi ile Mi 5 ile tanıştım işyerinde espri ve dalga konusu oldum ne kullanıyorsun sayomi neyse işin püf noktası neydi ucuza yüksek donanım ve üst seviye kafa tutan cihaz almak 3-4 bin cihaz alacaksan gider 2.el hiç tasvip etmediğim Apple tarzı ürün alirim İngilizce forumda bahsedilmişhttp://en.miui.com/thread-3582896-1-1.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-93911FC7B -- 20 Ağustos 2018; 22:9:2 >
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.