Şimdi Ara

Xiaomi’nin kablosuz kulaklık modeli AirDots Pro tanıtıldı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
37
Cevap
1
Favori
5.391
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Xiaomi geçtiğimiz aylarda AirDots isimli uygun fiyatlı kablosuz kulaklık modelini tanıtmıştı. Bu model oldukça küçük yapıda ve ucuz bir çözümdü. Bu cihazın tanıtılması ardından sadece bir hafta geçmişken FCC üzerinde Apple AirPods modeline benzerliğiyle dikkat çeken yeni bir Xiaomi kulaklığı görmüştük. Bugün itibariyle AirDots Pro isimli bu kulaklık resmi olarak tanıtıldı.

Mi AirDots Pro özellikleri ve fiyatı

Mi AirDots Pro iki kablosuz kulaklık ve bir şarj kutusu ile birlikte geliyor. Hem kutu hem de kulaklık tasarımları AirPods’a oldukça benzer. Kulaklıkların her biri 5.8 gram ağırlığında. Kutuyla birlikte toplam ağırlık ise 58 gram olarak belirtilmiş. Android, iOS ve Windows işletim sistemine sahip çoğu cihazla kullanılabilecekler. Xiaomi’nin belirttiğine göre kulaklıklar 10 saate varan pil ömrü sunacaklar. Ayrıca hızlı şarj desteği sayesinde 1 saat içinde tam olarak şarj edebileceksiniz. Son olarak 10 dakikalık kısa bir şarj süresiyle 70 dakikalık kullanım süresi de alabileceğiniz belirtilmiş.

Her iki kulaklık ses kalitesini etkilemeden birbirinden bağımsız şekilde çalışabiliyorlar. İçlerinde 7 mm boyutunda neodim sürücüler bulunuyor. Aktif gürültü engelleme özelliğinin bulunduğu da belirtilen kulaklıkların üzerine dokunmatik panel yerleştirilmiş. Bu panel yardımıyla çağrıları cevaplamak, müziği durdurmak gibi işlemleri yapabileceksiniz. Son olarak IPX4 su geçirmezlik sertifikası ve Bluetooth 4.2 bağlantı seçeneğine de sahip olduklarını belirtelim.

Ayrıca Bkz.Giriş seviyesi Alcatel 1X ve 1C akıllı telefonları duyuruldu

Xiaomi tarafından tanıtılan ürünlerde en merak edilen konu haliyle fiyat oluyor. Firma 11 Ocak’tan itibaren satışa sunacağını belirttiği Mi AirDots Pro için 60 dolar fiyat etiketi belirlemiş. Beyaz ve siyah olmak üzere iki adet renk seçeneği bulunacak.

• Kulak içi olduğu sürece bir halta yaramaz.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: gowlet

Kulak içi olduğu sürece bir halta yaramaz.
    Neden? Bu tip ürünlerin kulak içi olması çok daha mantıklı değil mi? Özellikle ANC'den iyi performans almak için önemli...
  • Dünyanın en çirkin kablosuz kulaklıkları arasında başı çeken airpods a neden benzemek için uğraşmış acaba ?

• Hicks kullanıcısına yanıt
    Alışana kadar insanlar kulak zarım patladı mı diye düşünür ayrıca zamanla acı da verir diye düşünüyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: gowlet

Alışana kadar insanlar kulak zarım patladı mı diye düşünür ayrıca zamanla acı da verir diye düşünüyorum.
    Büyük ihtimalle de ANC tercihe bağlı olacaktır, alışamayan kapatabilir. Bu tip kulaklıklar zaten çok uzun süreli kullanılmak için tasarlanmıyor, dolayısı ile zamanla rahatsız etmesi de çok zor.
  • gowlet kullanıcısına yanıt
    Kulak içi kulaklıklar benim genelde favoridir. Bu tarz kulaklılar müzik ve film hastaları olarak çok daha iyi sonuç verir, tınıları ve arka planda olup biten sesler için. Sende haklısın umarım aynı modelin kulak içi olmayan modeli de çıkar.

• Hicks kullanıcısına yanıt
    Kulakiçi olmayan versiyonu çıkarsa şayet düşünmeden alırım.

• gowlet kullanıcısına yanıt
    Kulak içi en iyi performans alacagınız sistemdir kanımca.Bide kulaktan düşme olayı olmaz koşunca spor yapınca.

• Windows işletim sistemi denmiş acaba macOS da da çalışacak mı? Çalışırsa hem iPhone hem mac için AirPods yerin uygun fiyatlı alternatif olmuş olur.
  • Yapma be Xiaomi başka tasarımmı bulamadın
  • Önerir misiniz arkadaşlar ?

• Apple'dan iyi

• Bu kadar zımbırtıyı kim şarj ediyor:/ saati şarj etmemek için düşük güç modunda kullanıyorum . Bir hafta gidiyor. O bile eziyet

• Biraz fazla büyük gibi duruyo kulaktan düşmesi facia olur

• Kulak içi olmayaydı iyidi..

• yine apple çakması

• güzel görünmüyor
  • iPhonodo’nun dediği gibi Şirinlerin fön makinesi

• quote:

Orijinalden alıntı: Sipihrz

Dünyanın en çirkin kablosuz kulaklıkları arasında başı çeken airpods a neden benzemek için uğraşmış acaba ?
    Çinlilerin Apple sevdası yüzündendir. Apple için böbreğini satmıştı biri.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.