Şimdi Ara

Xiaomi'nin ilk elektrikli otomobili yolda görüntülendi: İşte videosu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil1 Android
5 sn
20
Cevap
0
Favori
500
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Xiaomi'nin ilk elektrikli otomobili yolda görüntülendi: İşte videosu
    Kaliteli ve uygun fiyatlı akıllı telefonlarıyla tanınan Xiaomi hatırlayacağınız üzere 2021 yılında otomotiv sektörüne giriş yapacağını duyurmuştu. Çinli şirket ilk otomobili Xiaomi MS11 ile sektörde boy göstermeye hazırlanıyor. Aracın yüksek kaliteli görüntüleri internete sızdı.

2024 yılında tanıtılması planlanan MS11, Çinli bir otomobil blogger'ı tarafından kayıt altına alındı. Araç kamuflaj altında olmasına rağmen tasarımı genel hatları ile belli oluyor. Sportif bir sedan olarak karşımıza çıkacak Xiaomi MS11, Tesla Model 3 ve benzer modellerle rekabet edecek.

Boyutları büyük olacak

Xiaomi'nin ilk elektrikli otomobili aerodinamik gövde tasarımı, uzun kaput ve ön camın üzerinde bulunan lidar gibi detaylarıyla dikkat çekiyor. Tüm bunların önceki sızıntılarla örtüştüğünü belirtelim. Ayrıca boyutları sedanın oldukça büyük olacağını gösteriyor.

Xiaomi MS11 ile ilgili hiçbir teknik ayrıntı paylaşılmış değil. Sadece elektrikli otomobilin daha önce kış koşullarında sürüş de dahil olmak üzere bir dizi testi başarıyla geçtiğini biliyoruz. Tüm bu süreç de onu piyasaya sürülmeye bir adım daha yaklaştırıyor.

Kaynak:
    https://weibo.com/2318557423/N30QPjP4a

• Kapıyı açmak için reklamı geç

• Ucuz yollu Porsche replikası mı yapmışlar.

• Üff ne Buglarla doludur bunun içi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi isimsiz55_55 -- 1 Haziran 2023; 16:47:28 >
  • Farlar porscheyim diye bağırıyor

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Porsche çakması gibi duruyor ama ben yinede Çinli markaları destekliyorum. Rekabet iyidir .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Her yer elektrikli araba ve akü çöplüğü olacak. Birinden kaçarken diğeri çıkıyor karşımıza.Şu ışınlanma işini bulsalar da kurtulsak.

• Yazılımsal sorunlar umarım olmaz. Zira otonom sürüş yüzünden olabilecekleri şimdiden tahmin edebiliyorum.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • göstergede reklam gösterir artık

• Ms11Pro, Ms11T, Ms11T Pro, Ms11Note, Ms11 Note Pro, Ms11S, Ms11Lite, Ms11E, Ms11SE, Ms11 5g diye telefonlarda olduğu gibi arabada da milyon tane çeşidini çıkarırlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kasım 2020'de Xiaomi G11 elektrikli süpürge almıştık, batarya daha 6 ay bile olmadan bitti. tam güçte kullanınca ki tozları çekebilmesi için sürekli tam güçte kullanmanız gerekiyor.%100 şarj olmuş batarya 3-5 dk içinde bitiyor bir odayı bile temizleyemiyor. Apple'a benzer beyaz tasarım olduğu için Apple gibi dayanıklıdır diye düşündük, Çin kazığı yedik. Dikkatli olun derim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ewo E kullanıcısına yanıt

Addblock pro yükleriz hocam:)

• berkandinçay B kullanıcısına yanıt

Görünüş yanıltıcıdır derlerdi bu da kanıtı olmuş hocam

• Demir1357 kullanıcısına yanıt
    Xiaomi Çin kaplanıdır, bataryalı süpürgenin en iyisini yapmıştır dedik. 2010'da aldığımız Electrolux süpürgeyi iyi ki atmamışız 13 yıllık bataryası ile 3 yıllık Xiami'den daha uzun dayanıyor, daha çok emiş sağlıyor. Bir de Xiaminin batarya birkaç dk aralıksız kullanınca overheat uyarısı verip kapanıyor, yangın çıkmasın diye, Electrolux'te batarya ısınması yaşamadık. Ha bir de Xiaomi'nin cihazı duvara çarptığında bile kırılacak gibi görünüyor, o yüzden dikkatle kullanıyoruz. Electrolux ise defalarca çarpmamıza yere düşürmemize ragmen hiçbir vukuatı yok cunku zaten sağlam.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • berkandinçay B kullanıcısına yanıt

Sırf bu yorunları göreyim diye formlardayım en net bilgidir kullanıcı deneyimleri

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Demir1357 -- 3 Haziran 2023; 14:17:9 >
  • Togg un artık sedanının yollara çıkma vakti geldi de geçiyor

• Çinli markalar artık kalite ve ucuzluk demek.

Rekabet iyidir. XAOMI otomotiv sektöründe de önemli bir noktaya gelebilir.

• DH Misafiri D kullanıcısına yanıt

hocam her marka üretim yeri çin nintendo switch aldım japon mühendisleri icadı kutuda üretim yeri çin yazıyor adamlar madem ki cat edemedik üretiriz o zaman diyor

• Çin araba sektörü için çok büyük pazardır. İşte bunu avantaja çevirip tüm arabaların teknik özelliklerine egzoz kalınlığına kadar istediler. En büyük know how volvo'dan elde ettiler. Bunun için şu an çöp teknoloji üretseler de ileride i işler değişebilir

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.