Şimdi Ara

Xiaomi Modelleri 04.05.2020 Güncel Liste (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
134
Cevap
33
Favori
19.308
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Niğde İlan Türü #Satılık Kondisyon #Sıfır Xiaomi Model #Mi Note 10 Pro
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Olaylari tamamen farkli yerlere cekmeye çalışıyorsun. note 8 pro almıştın yanlış anlaşılma oldu onda bile iade alayım dedim size, yok kalsin dediniz sonra sarj aletlerindeki japon yapıştırıcı meselesine gelelim Amerikan tip priz oldugu için uçlarında dönüştürücü takılmış saglam olsun diye 1 tarafina 1 damla hızlı yapıştırıcı damlatilmis onu sökmek o kadar zor olamaz hafif bükme ile yerinden çıkıyor, Bu note 10 proda ayni tepkiyi verecektim iade alayım diyecektim ama sarj aleti dedim bulur yollarım bi şekilde dedim ama keşke direk iade alayim deseydim benim huyum bu gönderdigim cihazda müşteri bir sorunlar karşılaşırsa direk iade alayım derim ben,olay sonrası
    Watsapdan konuşuyorduk seninle tamam halledelim dedim çözüm arayışına girmiştik ,senle konuşurken direk depoya gittim ben diger note 10 pro kutularina baktim hepsinin içinde ayni şarj aleti vardi uygun fiyata almıştım onları ondan dolayida uyguna veriyordum.200 binliralik telefonum çalındı ayni gunun sabahı kendini benim yerime koy ne durumda oldugumu o an .Watsapdan ne yazdin bilmiyorum yazdığın mesajlarin hicbirini görmedim watsapp telefonuda çalındı forumada 1 ay girmedim siz forumdan da mesaj atmışsınız benin profilim açık ne zaman girdiğim
    en son ne zaman girdiğim belli gönderilen mesaj okunmuşmu okunmamişmı onları görmediniz mi ben burda 3 kisinin iadesini aldim iade aldığım telefonlarin ya kamerası sıkıntılıydı ya ekranı bunlarin hepsini iade aldim belki bana zarari 5bin oldu ondan kaçmadım da 100 liralık sarj aleti içinmi kaçacam sen bana mesaj atmak yerine beni arasaydin sizin iş buraya kadar gelmezdi.foruma girdikten sonra 50 ye yakin mesaj vardı cok önceleri gelmiş mesajlar son gelen 2-3 tanesini okudum gerisine bakmadim siz konumun altina yazinca mesajinizi okudum oda 1 tane atmışsınız . attığınız mesajida şahsen benim başıma gelse bu olay sizin yerinde ben olsam o mesaji atmazdim karşı tarafa biraz metanetli olurdim şimdi ben size soruyorum siz beni neden aramadiniz da mesaj atmayı tercih ettiniz. bu durum beni çok düşündürüyor sizin amacınız tamamen farklı. Yazdığıniz mesajlar çok abartılı olay sadece sarj aleti ama alakasiz laflarinizda var

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• Ahmet bey

Sizden aldığım ip6 cihazın şebeke problemi vardı bunu bilerek şatış yaptınız bana. Zararına elden çıkardım. Özel msjdada belirttim size.
    Bilgim yok dediniz kendim kullandım dediniz.Eşim doğum yaptığı için yazamadım size üstüne düşemedim bu konun.Bir özür dahi dilemediniz . Ancak görüyorumki sorunlu satışlarınız devam ediyor. Buraya yazmamdaki amaç diğer müşterilerinde satıcı hakkında ticaret seviyesinin belirlenmesidir.

Herhangi bir talebim yok sizden.

Geçmiş olsun bu arada.
  • Vacao V kullanıcısına yanıt
    Merhaba
    Bunu bilerek satış yaptınız demek cok ağır bir itham ben o cihazı size bilerek satış yaptıysam Allah benim belami versin ben kesik kesik yada ara sira cihaz satmıyorum hergun benim en az 5 tane kargom oluyor illaki sorunlar olacak önemli olan bu sorunları telafi etmek size 6 ay önce bir cihaz sattim .Siz cihazi aliyorsunuz kullanıyorsunuz bana 3 ay sonra hemde tam 3 ay sonra yazıyorsunuz. bu şekilde susup beklemeniz sizin hataniz ben bilerek yanlış veya sorunlu cihaz yollamam sorunlu satışlarım devam etmiyor.Herkes olaylara nerden nasıl ne açıdan bakıyor bilmiyorum gerçekten şu anda çamur at izi kalsın misali insanların günahına giriyorsunuz Allah biliyor beni işinize hangi yorum geliyorsa o taraftan bakıyorsunuz.
    Saygılarımla

• Özel durumumu size ilettim . Sizden bir talebim olmadıda zaten. Bu işin ticaretini yapan telefonu 1 ay kullanan kişi bu arızayı tespit eder. Elbette benim durumum
    sizi bağlamayabilir.Susup beklemek derken, hat değiştirdim, operatör değiştirdim. bebeğim oldu onun sağlık sorunlarıyla ilgilendim. Kimseye çamur atmıyorum öyle bir amacım yok . Bunu yapmam için bir sebepte yok.Sadece mağduriyetimi yazdım.
    Ticaretinize kutsal değerleri katmanıza gerek yok. Sadece dürüst olmanız yeterliydi.

iyi akşamlar.
    Bakın size gönderdiğim telefon şebekesinde problem varmı ilanda ekliydi bu resim. Hadi diyelim kargoda birşey oldu kargocularin son zamanlarda yaptıkları belli, belki ufak bir soket çıkması telefonun içini açıp çözüme kavuşa bilirdi telafi edilemez mi? Ama siz sattım dedikten sonra ne yapabilirdim ki
    Xiaomi Modelleri 04.05.2020 Güncel Liste

Xiaomi Modelleri 04.05.2020 Güncel Liste

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ahmet600 -- 9 Mayıs 2020; 5:31:48 >

• İlanda burda

https://forum.donanimhaber.com/mesaj/yonlen/140506807

siz aldıktan 3 ay sonra bana yazdınız cihazi sattıktan sonra yazmışsınız cihaz sizde olsa yine bi önerim olurdu o kadar operatör değiştirmeye fırsatıniz telefonu satmaya fırsatıniz oldu bana yazmaya fırsatınız olmadı öylemi

• quote:

Orijinalden alıntı: Kalpavriksha

Ahmet bey örnek ve takdire şayan 1 satıcı. Sipariş ettiğim Cc9 pro da geçen hafta elime geçti, ürün sıfırdı ama kullandıktan sonra üretim kaynaklı lenslerinin birinde çok ufak 1 kusur farkettik. Nasıl çözebilecegimizi düşünürken iade almayı teklif etti. Tüm kargo masraflarını karşılayarak ürün eline ulaştığı gibi eksiksiz ücret iadesi yaptı. Bir başkası olsa ilgilenmeyebilirdi. Kendisine ilgisi için teşekkür ediyorum. Açıkçası buranın da fiyatları uygun ama sahibindende vs belki 50 lira ucuza satan yerlerden ziyade buradan almanızı tavsiye ederim. İleriki siparislerimde de ilk değerlendirecegim yer burası olacak.
    bu arkadaş benden telefon aldi cc9 pro yaklasik 2850₺' ye 5 kameralı telefon 1 hafta sonra farketmeleri sonucu bana iletdiker kameranın bir tanesinde bir noktada leke var diye arkadaş bi şekilde bu sorunu yani kameradaki lekeyi nasıl düzeltebiliriz derdindeyken ben ürünü iade alayım dedim .istesem bu durumdada aksini idda edebilirdim 1 haftadır telefon sizde daha yenimi farkediyorsunuz sizde olmuştur deyip işin icinden sıyrılırdım sadece bu degil buna benzer iki kişiden daha iade aldim onlar direk watsapp üzerinden irtibata geçtiği için kullani isimlerini bilmiyorum gerekirse onlarıda öğrenirim

• Tamam Ahmet bey hatalı olan benim sizden telefon aldığım için.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    benden cihaz aldığınız için hatalı değilsiniz olan sorunu benimle paylaşmadiginiz için paylaşıp bir sonuç alamasaydiniz tamam ben hataliyiim derdim .Bende aynı zamanda teknikde var belkide o telefonun anten soketi çıkmıştı 200 lira zararlı neden veriyorsunuz bana danışmadan sonrada beni hatali buluyorsunuz dağ daga küsmüş dağın haberi olmamış misali

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ahmet600 -- 9 Mayıs 2020; 13:33:36 >

• Sorunu ilk başta kendimde aradım . Sinirlenip verdim olan oldu. Keşke ilk başta size yazsaydım hiç bir şey yapmadan. Neyse...

• Kapalı kutu xaomi var mi elinizde

• salley S kullanıcısına yanıt
    yok hocam

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.