Şimdi Ara

Xiaomi Mijia Vacuum Mop Pro (STYJ02YM) Paspas Sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
1
Favori
39.253
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Xiaomi Mijia Vacuum Mop Pro (STYJ02YM) Model robotu satın aldım. Tüm evi süpürdüm hiçbir sorun yaşamadım.
    Evi paspas yapmak istediğimde ikili temizlik haznesini takıp(takıldı diye sesli mesaj veriyor), paspası takıyorum(sesli mesaj vermiyor). Fakat "Lütfen paspas padinin takılı olduğundan emin olun." şeklinde hata veriyor. Çıkarıp tekrar taktım, sorun değişmedi. Bu sorunu nasıl çözebilirim. İnternette aradım bir çözüm bulamadım. Yardımlarınızı rica ederim.

Paspas takıldığında sesli mesaj ile paspas takıldı mesajı vermiyor. Acaba bu robota sahip olanlar böyle bir mesajın verilip verilmediği konusunda yardımcı olabilirler mi?

Teşekkürler.

• mop pro aldım henuz paspas yaptırmadım bugun yaptırabılırsem size bilgi veririm.
  • sadece paspas yapmaz. ya ekstra bir aparat alacaksınız. ya da siyah haznenin hepa filtresini çıkarıp deneyin.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • paspas takıldıgında herhangi bir sesli uyarı vermiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: diediemydarlings

paspas takıldıgında herhangi bir sesli uyarı vermiyor.
    Cevabınız için teşekkür ederim. Sorun benim makinada sanırım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: nc39

sadece paspas yapmaz. ya ekstra bir aparat alacaksınız. ya da siyah haznenin hepa filtresini çıkarıp deneyin.
    Sadece paspas yapmasını istemiyorum. Süpürme + paspas yaptırmak istediğim zaman da aynı uyarıyı alıyorum.
    Filtreyi çıkartıp sadece paspas yapmak istediğimde de hata değişmiyor.
  • Ürünü iade edip yeni sipariş verdik. Sanırım bozuk olan bize denk gelmişti. Yeni gelen robotta herhangi bir sorun yok. Silme özelliği de gayet güzel çalışıyor.
  • Bende de mop pro var,

Alan seçip istediğim odaları süpürtüyorum.

Sil ve süpürü seçtiğim zaman alan seçmeme rağmen tamamen temizlik başlatıp tüm haritayı dolasıyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benim mop pro su vermeyi kesti, kuru kuru paspas atıyor. Bir hata da vermiyor. Var mı başına gelen ya da çözüm önerisi olan?

• necossss N kullanıcısına yanıt

Aynı sorun bende de var çözüm bulabildiniz mi acaba?

• quote:

Orijinalden alıntı: Aeo07

Aynı sorun bende de var çözüm bulabildiniz mi acaba?

Bendede aynı sorun başladı var mı bir çözüm?

• Merhabalar benim de vacuum mop pro cihazım sadece paspas yapmıyor süpür + paspas yapıyor. Sadece paspas yap ı seçtiğimde 2 si bir arada su haznesini takın uyarısı alıyorum. Haznenin filtresini çıkartıp deneme yapmadım yapan arkaşlar varsa deneyimlerini paylaşabilir mi ?

• ben arkadaşın 2'si bir arada haznesi ödünç alıp taktım çalıştı pompa ve su verdi. Pompası bozulmuş sanırım, yeni alayım dedim ama internette bulamadım 2'si 1 arada hazneden.

• aynı cihaza sahibim. arkadaşların dediği gibi sadece paspas yapmıyor. belki ileride bir güncelleme yayınlarlar.

• Bende de aynı problem vardı. Herşeyi denememe rağmen sadece paspas modunu açtığımda su haznesini taktığımıza emin olun hatası veriyordu. Sonra farkettim sadece paspas yapılacaksa su haznesinin önündeki beyaz filtre çıkarılması gerekiyormuş. Sade pas pas yaptıracağınız zaman beyaz pas pası çıkarmak gerekiyor.

• Evet dediğiniz gibi hepa filtreyi çıkarınca sadece paspas modu çalışıyor.Bilgi için teşekkür ederim

• necossss N kullanıcısına yanıt

Çözüm bulabildiniz mi acaba bizde aynı sorunla karşılaştık 😟

• Su akışının kireçten dolayı kesildiğini okumuştum bi yerlerde. Benim başıma ben temizlik malzemesi koyduğum için geldi. Doğrudan hazneye ekleyince sanırım yoğun olduğu için temizlik malzemesi tıkadı su çıkışını. Su ile çalkalayınca hazneyi su çıkışı düzeldi.

Genelde temizlik maddesini başka bi şişede karıştırdıktan sonra hazneye ekliyorum ve az miktarda temizlik maddesi koyuyorum. Yüzey temizleyici gibi koyu olmayan şeyler tercih ediyorum.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.