Şimdi Ara

XIAOMI MIJIA M365 PRO Elektrikli Scooter (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.264
Cevap
61
Favori
163.512
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    TPU yada TPE lazım... Temelde ikisi de flex filament diye geçer, farkları sertlikleri... Açıkçası virüs olayları olmasa sürüyle basar kargolarım ama ortam müsait değil buna hep flex malzeme denemek için bahane arıyordum...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar merhaba, scooter'ın şarjını yüzde kaç olunca yapıyorsunuz? Ben %40 seviyesine gelince yapıyorum bir problem olur mu sizce?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • GCGorusu kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim 😊

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • redloves kullanıcısına yanıt
    Lityum pillerde şarj için ideal aralık 40-65 arası olarak verilir... Bu sebeple 40 ve biraz daha aşağısı çok güzel bir tercih... Maksimum yerine %90a kadar şarj etmek de genel ömrü uzatır...

Ama bütün bunlardan daha da önemlisi, bu pillerde şarj dolunca şarjda tutmamak ve şarj ederken pilin ısısının yüksek olmaması... Bu iki kurala uymak çokça önemli...

Bir de şimdi aklıma geldi, %10un altına hiç inmemek de önemli...

• quote:

Orijinalden alıntı: GCGorusu

Lityum pillerde şarj için ideal aralık 40-65 arası olarak verilir... Bu sebeple 40 ve biraz daha aşağısı çok güzel bir tercih... Maksimum yerine %90a kadar şarj etmek de genel ömrü uzatır...

Ama bütün bunlardan daha da önemlisi, bu pillerde şarj dolunca şarjda tutmamak ve şarj ederken pilin ısısının yüksek olmaması... Bu iki kurala uymak çokça önemli...

Bir de şimdi aklıma geldi, %10un altına hiç inmemek de önemli...
    Teşekkürler hocam bilgilendirme için. Şarjlı matkap ve dremel el aletlerimi de bu şekilde dolduruyordum demekki iyi yapıyormuşum.

O tip aletler biraz eskiyse nimh(nikel-metal hibrit) pil kullanabilir... Bu durumda tamamen bitirip, %100 doldurmak gerekir optimum performans ve ömür için... Pillerin üzerinde(piller çıkmıyorsa, aletin üzerindeki bir etikette) yazar pil türü...

• Arkadaşlar amortisör takan ya da araştırıp takmayı düşünüyorum diyenler var mı acaba aramızda

• GCGorusu kullanıcısına yanıt
    Li-ion pil var, 18650 diye tabir edilen pilden. 2 tanesini değiştirdim Sony vtc5 alarak kendim lehim yaptım.

• quote:

Orijinalden alıntı: Ftaha

Arkadaşlar amortisör takan ya da araştırıp takmayı düşünüyorum diyenler var mı acaba aramızda
    Ben sadece oturak aldım scooter'a. N11'den yurtdışı alışveriş yapan firmadan. Şuan sadece fren diski ve balata almak istiyorum. Yurt içinde bulamadım, mecbur ae den sipariş vereceğim artık.

• quote:

Orijinalden alıntı: GCGorusu

arkadaşlar, bu mesajımda bahsettiğim çanta satıcısı(CitycocoTR) dolandırıcı çıktı... sadece citycoco broşürü yollamış kargoyla... şimdi top n11'de :) boş yere sipariş vermeyin...

Alıntıları Göster
    son durum: benim sorularıma cevap vermeyen firmaya N11 ulaştı... firma yanlışlık olduğunu söyleyip ertesi gün kargoya verdi çantayı... elime de ulaştı... M365 Pro çok rahat sığdı içine, ayrıca çantayı katlayıp koyabileceğiniz(scootera takılabilen) ufak bir çanta içinde geliyor çanta(çanta-ception)... çantanın tutma yerlerinden kaldırınca tüm yükü scooterın basma yerinin altından kaldırdığı için çamurlukların kırılması endişem de boş çıktı...

150 lira için bence çok güzel... müsait bir zaman olursa foto da atarım... satıcının biraz şuursuz oluşu dışında güzel geldi...

• Ftaha F kullanıcısına yanıt
    amortisör takmak imkansız. ama kesinlikle lazım. bi süre sonra kullanmak rahatsız ediyor ve sürekli bir çukur var mı diye yola bakmaktan etrafa bakamıyorsun. zevkin kaçıyor

bu kadar para verilip alınan bir alete nasıl amortisör takmamışlar anlamak imkansız

• kullandığım kilit alarmlı :

XIAOMI MIJIA M365 PRO Elektrikli Scooter

XIAOMI MIJIA M365 PRO Elektrikli Scooter

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sioux -- 18 Mayıs 2020; 17:3:10 >

• sioux kullanıcısına yanıt
    Takanlar var YouTube da bir çok kişi takmış ali ekspresten almış ama tr de var mı bilmiyorum. Bir yerli YouTuber ben sipariş verdim gelince video çekeceğim demiş ama daha video yok

• Arkadaşlar merhaba , yeni bir ürün aldım fakat öğlen 2 den beri şarja taktığım ürün bir türlü dolmuyor böyle problem yaşayanlar var mi? Mihome programına da tanıttım
    Sürekli %1 olarak uyarı veriyor

• Ftaha F kullanıcısına yanıt
    montajı çok kolay. sanırım alıp deneyeceğim. yalnız pneumatic bir sistem olursa çok verimli olur. bu gazlı sanırım

https://www.youtube.com/watch?v=0xi7kmOUVBA&feature=youtu.be

fiyat baya tuzlu vazgeçtim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sioux -- 18 Mayıs 2020; 23:21:55 >
    Nekadar fiyatı 1000 tl yi buluyor mu?

amazonda 92+87 kargo. 179 dolar

Çok para gerçekten, 1250 TL yi buluyor. Bence gerek yok bisiklet için satılan titreşim önleyici sünger tutamaçlardan alırım daha iyi. Scooter dökülene kadar devam.

• Merhaba arkadaşlar,

365 Pro modeli dün elime ulaştı. Gittigidiyor'dan 3940 TL'ye aldım.

Şimdi fıldır fıldır aksesuar arıyorum. Aliexpress'ten almak mı ya da TR mağazalarından almak mı ? Malüm yeni vergi sitemiyle 1 ay ürün beklemenin pek anlamı kalmamıştı. Aliexpress+Vergi ile TR satış fiyatları aynıya mı gelior acaba ? araştıran varsa daha önce.

Birde bu aleti şarj edebilecek jeneratör alan oldu mu acaba ?

Herkese keyifli ve en önemlisi kazasız belasız sürüşler....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PCManiakk -- 20 Mayıs 2020; 8:54:50 >
  • Bir diğer sorum ise bu ürünün koruma sistemiyle alakalı. Bluetooth koruması nasıl aktif ediliyor merak ediyorum. Yani telefon ile belli bir mesafe uzaklaştıktan sonra ürünün çalışmadığını görmüştüm videolarda. Dün denedim ve çalışmaya devam etti. Açıldı ve sürebildim.
  • 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.