Şimdi Ara

XIAOMI MIJIA M365 PRO Elektrikli Scooter (113. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.264
Cevap
61
Favori
163.500
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 110111112113114
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

O tarz şeylerle hiç uğraşma yaklaşık 2 yıldır kullanıyorum 7000 km olmuştur şimdi.bu süreçte hep kilit kullandım şöyle söyleyeyim sabah metro girişine bağlıyorum akşam alıyorum vapurda aynı şekilde dış kısma bağlıyorum anlayacağın gittiğim yere bağlıyorum çok şükür bir problemle karşılaşmadım öbür türlü eziyet olur scooter hayatı ne kadar kolaylaştırıyorsa kilitle kullanım 2x kolaylaştırıyor gerçekten...

Bir de tesadüfen bulduğum bir yöntem var onu da resimli paylaşacağım patentini almam lazım önce:))

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ltgdby -- 5 Mayıs 2022; 8:35:26 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ltgdby L kullanıcısına yanıt
    Scooterinizin orjinal bataryasi 7000 de suan? Markasi ne?

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Malum havalar ısınıyor güzel yerler keşfetme zamanı İstanbul'da yaşayan biri olarak kendimce keyif aldığım güzel destinasyonlar oluşturdum bunları paylaşmak isterim sizler de keyif aldığınız güzergahları oluşturun burada paylaşalım şu saatte gidilir.şu kadar sürüyor. eğimli patika.şurada mola verilir.şurada yemek yenir gibi..10 yıldır İstanbul'da yaşıyorum arabaya kesfedemedigim mekanları güzergahları 2 yılda scooterla keşfettim güzel bir paylaşım olur forum da kış uykusundan uyanır

• Pipo18 P kullanıcısına yanıt

LG orijinal bataryası 4 5km menzilde azalma var gibi güç kaybı yok tek sorunum göbek pimi 5 6 kez kırdım ilk zamanlar teker çok patlardı onu da her 1000km de dış tekeri değiştirerek hallettim ondan daha önemlisi basınçları kontrol etmek asla 50 nin altına düşürmüyorum

• Ltgdby L kullanıcısına yanıt
    Scooter Xiaomi pro sanirim valla ben Maximum 4500 yapar diyordum 7000 yapiyorsa cok iyi, scooter grubuma beklerim paylasimlarin icin
    https://www.facebook.com/unsupportedbrowser

• Pipo18 P kullanıcısına yanıt

Yapar İspanya İtalya gibi ülkelerde daha yaygın ve geçmişe sahip 30 40 bin yapanlar var tabi arada bakım yapmak önemli motor gibi bakıyorum yani :) devrini almadan gaza yüklenmem mesela:) llk sürüşte 3 4 dk düşük hızda kullanırım 1000 km bakımını aksatmamam:)) şu aralar rulmanlardan ses gelmeye başladı ki doğaldır yağmur çamur karda çok kullandım Shell de çok yıkadım:)

Memnuniyetle katılırım ama telefonu sıfırladım Facebook yükleyince katılırım;)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ltgdby -- 5 Mayıs 2022; 9:2:24 >
  • Hocalar XIAOMI düz ve proolan versiyonunu martı scooterlar ile karsılaştırsak çekimi ve eğimi hangisi kazanır.

• Arkadaşlar bu martı diye ibbnin kiraladığı araçlara da elektrikli scooter diyoruz , normal motosiklet türü olan scooter'ın elektriklisine de .. Bu ikisini ayırmak için farklı bir tabir var mı ? Fransızca elektrikli trotinet deyince akla bu martı geliyor mesela. Net olarak bunun ayırt edici bir ismi var mı?

www.yukimotor.com.tr
    Yuki Motor A.Ş. ® | Elektrikli Scooter | Motosiklet Modelleri ™ – YUKİ MOTOR – YUKİ FORKLİFT ® | Elektrikli Scooter, Motosiklet, Bisiklet, Kaykay, Engelli Araçları ™
    https://www.yukimotor.com.tr/elektrikli-scooter-modellerimiz/
  • Arkadaşlar pro 2 katlanma yerınden çok rahatsız edici gıcırdama sesi çıkarıyordu wd40 şıktım biraz düzeldi gibi sanki yarın ayrıntılı sürüş yapıcam bakalım.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • otobüste çok kayıyor, lastikleri kitleme yolu yok mu, mesela frenlere sürekli basılı tutan aparat

• Güzel cihaz tavsiye ederim.

• Merhaba herkese. Konuda aradım ama göremedim eğer daha önce konuşulduysa kusura bakmayın. Lastikleri şişirmek için ne yapıyorsunuz? Xiaomi cihaz var ama 700 lira şu anda. Daha ekonomik bir yöntem var mı?

• sapphiretonic kullanıcısına yanıt
    Converter çıkmıştır kutuda. Onunla birlikte bir bisikletçiye git şişirsinler hemen. Ben 1. Senenin sonunda dolgu lastiğe geçtim, direkt çözüm.

• sapphiretonic kullanıcısına yanıt
    Bisiklet el pompası +ara uzatma zaten elinizde var olmalı +psi ölçer

• selam

mi pro 2 yi tazyikli suyla yıkayan var mı? özellikle katlama yerinden su girer vs diye endişeleniyorum. aleti yağmurda da hiç kullanmadım, ciddi toz içinde. hortumla vs. yıkarsam özellikle kurutmam ya da yıkarken hiç su değmemesi gereken yerler var mı?

• renzokuken kullanıcısına yanıt

Yıkamayın bence. Ne kadar kaliteli malzeme kullandıklarını bilemeyiz. Özellikle bağlantı yerlerinden paslanma yapabilir. Ben direkt ıslak mendille siliyorum.

• Herkese merhaba.

2.el Xiaomi Mi Pro2 alırken nelere dikkat etmek gerekir?

İnternetteki satış ilanlarında kilometresi çok düşük olanlara rastladım.

Bunların kilometre sayaçları sıfırlanmış olabilir mi, bu yapılabilen bir şey mi? Eğer böyle bir sıfırlama veya dışarıdan bir yazılım vb. müdahale yapıldıysa, bunu anlamanın bir yolu var mı?

Tabi aynı şekilde hız arttırmak için yazılım yüklenip silindiyse bunu da anlamak mümkün müdür?

Teşekkür ederim.

Saygılar...

• Xiaomi mi pro 2 cihazımı mi home üzerinden güncellemeye çalışırken sürekli bilinmeyen hata 1 uyarısı alıyorum bu sebeple güncelleyemiyorum daha önce bunu yaşayan ya da çözümü bilen var mı

• Batu ckn B kullanıcısına yanıt
    Mi home kaldir telefondan tekrar yukle

• Yıkamayın, hele tazyikli su ile hiç yıkamayın;

-Gidonun altında bilya seti olan yerdeki gres yağını tertemiz edersiniz haftalar sonra aşınmaya başlar gidon dönmez veya dönerken zorlanır bilyalar dağıldığı için belki kilitlenebilir de,

-Batarya su alır puntalar zamanla paslanır,

-Bms'e ve bataryaya su kaçabilir kısa devre yapabilir

-Motora ait ECU'ya su kaçabilir motor denetleyicisi böylece kısa devre yapabilir.

-Bluetooth Board'u olan dijital gösterge kısa devre net yapar.

Özetle yıkanmaz, bu cihazları aşırı yağmurda bile sürmek çok tehlikeli. IP54 sertifikası barındıran ürünün normal şekilde çalışmasını engelleyecek kadar toz girişine karşı korunur ancak toz geçirmez değildir. Ürün, sadece herhangi bir açıdan katı cisimlere ve küçük su sıçramalarına karşı tam korumalıdır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kraldergi -- 27 Aralık 2022; 19:33:30 >
  • 
Sayfa: önceki 110111112113114
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.