Şimdi Ara

XIAOMI MIJIA M365 PRO Elektrikli Scooter (109. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.264
Cevap
61
Favori
163.519
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 107108109110111
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Pro2 var
    Ne guzel biniyorduk
    Teker patladi
    Bildiginiz gibi kutudan yedegi cikmisti
    Hadi degistirelim dedik
    Arkadasla ikimiz
    İkimizin de el becerisi iyidir
    Tekeri sokmemiz iki dk aldi
    Lastigi janttan ayirmamiz
    Bes dakika aldi
    Yeni tekeri takmaya calismamiz uc saat aldi
    Sonunda dedim abi acaba patlatmis olabilirmiyiz
    Zaten takamamistik
    Girmiyor lanet olasi
    Sambreli cikardik sisirdik suya soktuk
    Evet icine etmisiz
    Patlat
    Yaktim sigarayi
    Attim scooteri garaja
    Sinirim acayip bozuk
    Patlamaz dolma tekermi alsak napsak

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aslında yöntemi basit ben 5 dk içinde değiştiriyorum tabi ekipmanla.

2 veya 1 adet mengene lazım aynı işi görecek başka bir şeyde olabilir.

3 veya 2 adette geniş ağızlı düz torna vida lazım.

Bu işte en önemlisi ilk geçen yeri mengeneyle bir yere sabitleme gerisi kolay.

• Bu arada dolma lastik önermem konforu ciddi şekilde düşürüyor havalı lastikte basınca dikkat ederseniz bir şey olmaz.

• quote:

Orijinalden alıntı: MsSsS

Bu arada dolma lastik önermem konforu ciddi şekilde düşürüyor havalı lastikte basınca dikkat ederseniz bir şey olmaz.

Ustad havali lastik uzerini okudunuz mu maks 70 kg diyor. Komedi. Bu sebeple bu kadar teker sikayeti var bu alet hakkinda. Ha ben cocuguda bindiriyorum onume. Yaklasik 120 kg civari oluyoruz. E sirtimda da 10 kg yakin canta oluyor. 🤭🤭🤭🤭🤭 Bize dolma lastik sart

• İki dolma teker siparis ettim. İkisi de 160 tl iki ayri yerden siparis verdim. Bazilari kaliteli diye okudum. Sansimi zorladim. İyi olani patlayan tekere takacagim. Digeri dursun evde digeri patlarsa ona takarim

• Oz_Webster O kullanıcısına yanıt

Merak etmeyin bende 70 kg üstündeyim lastiklerin hava basınçlarını sürekli kontrol edersiniz (50 PSI olması gerekli) lastikler uzun ömürlü olacaktır. Benimde scooterım şuan 2700 km'de ve şuana kadar lastik değişimi olmadı. Önemli olan lastik basıncını kontrol etmek, bozuk veya kötü yollara girmemek ve scooterın taşıma kapasitesini geçmemek oda 100 kg.

Dolma lastik kullanırken dikkat edin aşırı kalitesiz malzemelerden üretilen lastikler piyasada çok fazla var. Buda fren mesafenizi uzatıyor ve sürekli kayıyor.

• 50 PSI ön arka için farklı diye hatırlıyorum. Bir de yüksek basınçta mı lastik daha kolay patlıyordu? Düşük basıncın ne zararı var bu durumda? Benim lastikler sağ sol yapınca gıcırtı sesi çıkarıyor 1 senedir.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: falcon_X1

Merak etmeyin bende 70 kg üstündeyim lastiklerin hava basınçlarını sürekli kontrol edersiniz (50 PSI olması gerekli) lastikler uzun ömürlü olacaktır. Benimde scooterım şuan 2700 km'de ve şuana kadar lastik değişimi olmadı. Önemli olan lastik basıncını kontrol etmek, bozuk veya kötü yollara girmemek ve scooterın taşıma kapasitesini geçmemek oda 100 kg.

Dolma lastik kullanırken dikkat edin aşırı kalitesiz malzemelerden üretilen lastikler piyasada çok fazla var. Buda fren mesafenizi uzatıyor ve sürekli kayıyor.

Tsklr

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • MaximillianFoe kullanıcısına yanıt

Ön ve arka lastikler 50 PSI olması zorunda kullanma kılavuzunda da yazıyor. Fazla yüksek basınç ve düşük basınçta lastik yanakları janta sürtmektedir. Sürttüğü içinde lastiğe zarar veriyor ve lastiğiniz patlıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: solideo

Bende dayanamayıp süspansiyon sistemini aldım, arkadaş yukarda linkleri vermiş, 15 günde geldi ...

Yorumlara gelelim.

Gece ile gündüz kadar farklı, yol tutuş ve viraj kabiliyeti kazandı cihaz, çukurlarda dağılma olmuyor sabit gitmeye devam ediyor, en büyük düşmanım parke taşlarını görünce saçlarımı tarayıp devam ediyorum, masaj etkisi yaratıyor :) sistem cihaza fazla mı geliyor bilmiyorum ama yaylanma tahminimden çok daha fazla, üzerinde bile zıplasanız rahat 3cm aşağı yukarı inip çıkıyor alet, eski Amerikan arabaları misali çok güzel bir hissi var, yeni bir scooter almış kadar mutlu oldum, çok ilgi çekici bir görüntüsü var, cihaz eskisinden çok daha güzel görünüyor. artık sıradan insanlar değil scooter sahipleri de görünce soru soruyor.

Cihaz bozulana, bitene kadar kullanırım çok memnun kaldım, scooteri değiştirme fikri tamamen aklımdan çıkmış durumda.

Durumunuz varsa muhakkak deneyin olmadı başka yerden kısın buradaki avantaj gerçekten çok fazla.

Sadece konfor değil güvenlikte çok önemli, çukur yüzünden takla atma ihtimaliniz büyük oranda düşüyor .

Hayırlı olsun hocam. Dediğim gibi varmış değil mi? :)

• melih06 M kullanıcısına yanıt

Bende de Oldu Ekrani Komple Cikardim Kablolarla Oynadim Geri Taktim Duzeldi

• 9-10 Bine Satilan amg versiyona Modifiye Edilmis Essential Modeli Scooter... : )

XIAOMI MIJIA M365 PRO Elektrikli Scooter

• GT_55 kullanıcısına yanıt

Dostum, sen takıp resmini koymasan benim haberim yoktu böyle birşeyden,

İlk önce "nerden gördüm, durup dururken masrafa girdim" dedim , sonra takıp tepesine çıkınca baktım impala gibi yaylanıyor cihaz , aklıma direk senin japon yüzlü nick name in geldi dedim "hay aklınla bin yaşa" cidden cihazın kontrolu size geçiyor yolun insafına kalmaktan kurtuluyorsunuz.

Tekrar teşekkürler, en faydalı paylaşım seninki oldu benim için, kazasız belasız sürüşler diliyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: solideo

Dostum, sen takıp resmini koymasan benim haberim yoktu böyle birşeyden,

İlk önce "nerden gördüm, durup dururken masrafa girdim" dedim , sonra takıp tepesine çıkınca baktım impala gibi yaylanıyor cihaz , aklıma direk senin japon yüzlü nick name in geldi dedim "hay aklınla bin yaşa" cidden cihazın kontrolu size geçiyor yolun insafına kalmaktan kurtuluyorsunuz.

Tekrar teşekkürler, en faydalı paylaşım seninki oldu benim için, kazasız belasız sürüşler diliyorum.

Beğenmene sevindim hocam. Gülen güle, kazasız belasız eskitin hocam.

• Herkese merhaba scooterim kaç km oldu diye bakarken mi uygulamasında Mi elektrikli Scooter 3 olduğunu gördüm yeni bir model tanıtımımı geliyor acaba? her hangi bi haber görmedim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Vladicius -- 7 Ağustos 2021; 8:26:58 >
  • GT_55 kullanıcısına yanıt

Yani ürüne 1000tl masraf ile amortisor taktınız. İyi fikir

• Vladicius kullanıcısına yanıt
    Evet sanırım bu yıl içinde çıkacak

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • EfeU220 E kullanıcısına yanıt

Scooter 3 mi.com da yayınlandı hocam büyük ihtimal bu cihazın birde pro versiyonu çıkacak mi Scooter 3 30 km menzile sahip sadece iyileştirmeler var. disk freni çift balataya çıkarmışlar ufak tefek şeyler amortisor hala yok

• Değerli arkadaşlar, arka lamba ile pil arasındaki kablo kopmuştur.

Kablo arka lamba çamurluk içinden geçip soket ile ek yapıp pile giriyor.arka lamba soketi ile sağlam yani

pili söküp kablının değişmesi gerekiyor... ya da kablonun kopan soketle tamiri.

fikirlerinize veya yardımlarınıza ihtiyacım var.

teşekkürler

• 
Sayfa: önceki 107108109110111
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.