Şimdi Ara

Xiaomi Mijia Android TV Box Akıllı Lazer DLP Mini Projeksiyon (26. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
901
Cevap
26
Favori
82.003
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2425262728
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Projeksiyona Bluetooth kulaklık bağlamak istiyorum ama aksesuarlar aranıyor şeklinde 15 dk boyunca arama yapmasına rağmen sonuş alamıyorum.Başka bir seçenek var mı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende bu gün aldım. Çok kararsız kaldım araştırma yaptım. Mars2 ile arasında kalmıştım.
  • Hayırlı bayramlar....

• Merhabalar,

USB deki pdf dosyasını doğrudan açabiliyor muyum ?

Hazırladığım sunumu pc bağlamadan direk açabiliyor muyum bu cihazda ?

• Arkadaşlar cihaz tripodun üzerinde ve hep sabit duruyor. Bazen gün aşırı kullanmıyorum. Cihazın içi ve lensi tozlanıyor ister istemez. Acaba üzerine geçirebileceğimiz şık bir bezi falan var mıdır?

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • miladım dolmadı M kullanıcısına yanıt
    Kutusundan çıkan naylon var , ben onu örtüyorum genelde.şık ve koruyucu

• freemann F kullanıcısına yanıt
    Çok mantıklı, şimdilik böyle idare edeyim daha güzel bişey bulana dek

• biraz nakite sıkıştım. elimdeki projeksiyonu satmayı düşünüyorum. Az kullanılmıştır. Eğer düşünen olursa pm ile detayları konuşabiliriz. 3000 TL civarı düşünüyorum.

• realbroker R kullanıcısına yanıt
    Son güncellemeden sonra oldu sanırım bende de aynı sorun var, wifi kesip tekrar bağlanınca düzeliyor.

• Ürünün lümeni düşük değil mi

• realbroker R kullanıcısına yanıt
    Bir süredir bendede aynı problem var,online video falan izlerken problem olabiliyor,dönüp duruyor.cihazda wifiyi kapatıp açınca düzeliyor,bazen çok sinir bozucu olabiliyor.

• MP4 de oynatmıyormuş. Android cihaz daha önce hiç kullanmamış olmanın zorluklarını yaşıyorum. hangi video formatını oynatabilirim. Daha çok sunumlarım için kullanacağım. Powerpoint veya PDF açamadım. Sunum dosyasını jpeg e çevirdim fakat videolar mp4 olduğu için videoları açmadı. Doğru düzgün bir kullanım kılavuzu da bulamadım. En basitinden cihazın hafızasına nasıl dosya atacağım ? Bu bile mesele.

Android çileymiş resmen :(

• Exar__Kun E kullanıcısına yanıt

cihazın hafızasına dosya atmak için birkaç sayfa önce yazdığım metodu kullanabilirsiniz:

https://forum.donanimhaber.com//mesaj/yonlen/148848017

• https://www.amazon.com.tr/dp/B0823BTNYV/ref=cm_sw_r_cp_apa_glt_i_WV8KX39T4Z88Q4XA1RBJ

Fiyat nasıl 3600tl alınır mı?

• ganjaman kullanıcısına yanıt
    Son zamanlara göre gayet uygun 1 ay kadar önce bir kaç saatliğine 3400 e inmişti öyle almıştım amazondan.ayrıca bu kadar iyi bir cihaz beklemiyordum severek kullanıyorum

• snoppy kullanıcısına yanıt

Hocam ben bu cihazı asıl olarak sunum Yapmak icin aldım. Farklı yerlere gidiyorum taşınabilir, perde gerektirmeden duvara yansıtmak için kullanıyorum.

PDF açamadım, PowerPoint dosyası zaten açmıyor. Ben de sunumları JPEG çevirip dosyadan sırayla foto gösterir şekilde yapıyorum. Su an icin gayet cozum oldu.

Simdi aklıma takılandık husus. Ben buna sunum kumandası bağlanabiliyor muyum ? Bu lazerli, sunumda ileri geri yapabileceğim(sadece ileri geri yapsam yeterli) Kumanda usb sen mouse gibi bağlayabilir miyim ?

Daha önceki mesajımda da belirttim android cihaz ilk defa kullanıyorum. Aşırı karışık geliyor hersey.

Buradan arkadaşlar kızmasın ama apple yapsa su cihazı belki 10 bin tl olurdu aynisi ama ben 4-5 mesajdır yazdığım hiçbir dertle karşılaşmazdım :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Exar__Kun

Hocam ben bu cihazı asıl olarak sunum Yapmak icin aldım. Farklı yerlere gidiyorum taşınabilir, perde gerektirmeden duvara yansıtmak için kullanıyorum.

PDF açamadım, PowerPoint dosyası zaten açmıyor. Ben de sunumları JPEG çevirip dosyadan sırayla foto gösterir şekilde yapıyorum. Su an icin gayet cozum oldu.

Simdi aklıma takılandık husus. Ben buna sunum kumandası bağlanabiliyor muyum ? Bu lazerli, sunumda ileri geri yapabileceğim(sadece ileri geri yapsam yeterli) Kumanda usb sen mouse gibi bağlayabilir miyim ?

Daha önceki mesajımda da belirttim android cihaz ilk defa kullanıyorum. Aşırı karışık geliyor hersey.

Buradan arkadaşlar kızmasın ama apple yapsa su cihazı belki 10 bin tl olurdu aynisi ama ben 4-5 mesajdır yazdığım hiçbir dertle karşılaşmazdım :)

hocam

https://tv.aptoide.com bu adresten aptoid tv yi kuararsanız projeksiyona çok daha zengin uygulama kütüphanesinden dertlerinizin çözümünü çok daha kolay bulursunuz.

• Hepsiburada'da bir firma 3496 liradan satışa sununca Amazon'da da fiyat 3492 lira olarak güncellenmiş. Almak isteyenler için son dönemin iyi fiyatlarından.

• İyi akşamlar maçlarda özellikle uzun toplarda hafiften bi lag tarzı takılmalı mı ilerliyor görüntü?

• ganjaman kullanıcısına yanıt
    Şuan izliyorum gayet net ve akıcı herhangi bir lag yok. Rec tv üzerinden izliyorum

• 
Sayfa: önceki 2425262728
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.