Şimdi Ara

Banggood 11.11 İndirimleri Başladı !! -Herşey Dahil Kargo /10.11.2021 (82. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.380
Cevap
141
Favori
357.577
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8081828384
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Paister

Ürünü alırken kapıya kadar gelir mi gümrüğe takılır mı sizde hiç takıldığı oldu mu acaba?

Alıntıları Göster
    Şu an Alljoy ile gelen ürünlerde bir sıkıntı yaşanmıyor. Gümrükten geçiyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • OlguErhan kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim şu anda bu firmayı mı kullanıyorlar yoksa lbex sorunlu firmayı mı? Bu arada teşekkürler cevap için.
  • Alljoy sıkıntısız firma ile devam ediyorlar

800 $ lık 2 adet projeksiyon cihazı teslim edildi yeni

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 3d yazıcı alınır mı yani;5 ay bekletirler mi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Selamlar,
    Banggooddan yaptıgım alısveriş trde payyou olarak gozuktugu için enparadan 6ya kadar faizsiz taksitlendirme yapabildim.

Banggood 11.11 İndirimleri Başladı !! -Herşey Dahil Kargo /10.11.2021

Aliden biraz pahalıya geliyor ama Turkey Direct Shipping ile vergisi içinde uğraşmadan, birde taksitli oluyor enpara ile.
  • SORGUMEMURU S kullanıcısına yanıt
    3D yazicida zaten onunla gondermiyorlar artik..Normal takipli kargo ile gonderilip kismi para iadesi icin basuvuruda bulunuluyor.

• Banggood,Turkey direct mail ücretini yine arttırdı.
  • Gümrüklerde ekstra vergiler çıkartıyorlar.Aliexpress'de bile 1 $'lık ürüne gümrüğe sunma ücreti 5 tl almaya başladılar..Umarım banggood devam eder Türkiye hızlı kargoya yoksa yurtdışından alışveriş zor.
  • Bende 3 yılı aşkın süredir banggood'tan sorunsuz alışveriş yapıyordum. Bu nedenle alışverişi başarıyla tamamlanan işlemleri örnek vermenizin bir anlamı yok.

Net olarak şunu gördüm ki sorun olduğunda hiç bir şekilde verdikleri sözün arkasında durmayan bir firma olduklarını net olarak gördüm.

Ürünün gümrükçe alı konmasının sebebi Banggood fatura bedeli sigorta masrafları dahil 820 TL olan fatura bedelini 43,57 USD olarak göstermiş. Bu nedenle ürün gümrükte alı konulmuş.

Yazdığım son mesajda ürünün tarafıma ulaştırılmasını ya da bedel iadesini istedim.

Bana cevap olarak alışveriş sırasında varsayılan olarak seçili gelen ve kaldırılması mümkün olmayan gümrük sigortası seçimini yapmadığımı bu nedenle ithalat vergilerinin tarafımca karşılanması gerektiğini (Üstelik Türkiye için vergiler dahil kampanyaları olduğunu belirtmeme ve ilgili ekran görüntüsü ve linkleri kendilerine iletmeme rağmen),

(Besides, We kindly remind you that you did not buy tariff insurance, thus, you will not be eligible for a refund of its import duties.)

Masrafların kendilerine ait olduğunu belirttikleri gümrük ücretini ödemeyi reddetmem halinde geliş ve geri dönüş taşıma masrafları için 197,25 TL bana yansıtmak suretiyle bedel iadesi yapabileceklerini belirten bir cevap verdiler.

(If it is returned by customs due to your refusal of paying customs charges, we will arrange a refund but deduct double shipping fees(both ways) TRY197.25.)

Maceraya girmek, adrenalin yaşama arzusunda olan arkadaşlar için vazgeçilmez. Boş vaktiniz ve sabrınız varsa buyrun bu firmadan alışveriş yapmaya devam edin.

Gelir ortaklığı ile gelir edindiği için Banggood şöyle güzel böyle güzel diyen arkadaşlar. Beş para etmez anlayışta olan firmaların affilite programından üç kuruş komisyon kazanmak için insanların kanına girmeyin. Bu tür firmaların bu anlayıştan çıkabilmelerinin tek yolu sizin de bunlara prim vermemeniz. Bunu bilin...

• MytHoLoG kullanıcısına yanıt
    Hocam müşteri hizmetleri bazen saçmalıyor..Özelden mesaj atabilirmisiniz.İleteyim.Yardımcı oluruz.Birde bu konuda dikkat edin affiliate yok hocam.Konu zaten herkes istifade edilsin diye açıldı.Teşekkürler.Samimi bildiriminiz için.
  • MytHoLoG kullanıcısına yanıt
    aynen katılıyorum.
    müşteri hizmetleri diye bir şey yok.mesaj atmaya çalışın bir görün otomatik cevaplar ve 2 -3 gün sonra dönüş var.ben de sorunsuz ucuz yollu alışveriş yapıyorum sıkıntısız geliyor ama pahalı ürünlerde sorunlar çıkıyormuş.bu arada gümrük garantisi farklıdır shipping insurance farklıdır.tariff gümrük garantisini seçemiyorsunuz bile o yüzden ordan yırtıyorlar işte.siz siz olun dikkatl kullanın.
  • Benim banggood'dan aldığım ilk ürün. 12 Günde elime ulaştı. Hiçbir sorun yaşamadım.
    https://tr.banggood.com/DIGOO-DG-SP202-Dual-EU-Plug-Smart-WIFI-Socket-Individual-Controllable-Energy-Monitor-Remote-Control-Timing-Smart-Home-Outlet-let-p-1375323.html

Banggood 11.11 İndirimleri Başladı !! -Herşey Dahil Kargo /10.11.2021

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aliakrep -- 28 Haziran 2019; 20:4:27 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Mathematician0

https://www.banggood.com/Xiaovv-Q8-HD-1080P-360-Panoramic-IP-Camera-Onvif-Support-Infrared-Night-Vision-AI-Mo-tion-Detection-Machine-Panoramic-Camera-from-xiaomi-youpin-p-1491062.html?currency=USD&utm_source=rtbhouse&utm_medium=cpc_brand&utm_content=all&utm_campaign=rtb-home-garden-all-en&cur_warehouse=CN
    bu ürün türkiyede çalışır mı? Bazı modeller uzaktan izlenmiyordu?
    Almayın hocam böyle ne üdüğü belirsiz markaları, server'ı bugün hizmet verir, yarın yok olur, 10 dolar fazla verip Xiaomi'nin yeni nesil kamerasını vergi dahil alabilirsiniz. Şu an kampanyada ve $28 fiyatı kargo vergi hariç.
    http://bit.ly/Mijia-ipcam

• merhabalar bende bangoog dan ürün aldım, 4 gündür takip durumu böyle gösteriyor.Normalmi ?

2019-06-26 22:46:00 SHENZHEN Goods Outbound (Location)
    2019-06-26 22:46:00 SHENZHEN Goods Inbound (Location)
    2019-06-24 16:08:55 SHIPMENT INFORMATION SUBMITTED
  • Merhabai Fimi X8 SE Drone almak istiyorum. Hem gümrük hem de drone geçişleri hakkında bilgi verir misiniz?
  • Frsky Taranis X-Lite PRO Transmitter Blue
    Normal Fiyatı :199.99 $
    Kupon Fiyatı :175.99 $
    indirim kodu:BGXLP12
    Satın Almak İçin Tıklayınız

Xiaomi YDLYEJ03LM Sports Earphones
    Normal Fiyatı :24.99 $
    Kupon Fiyatı :12.99 $
    indirim kodu:BG377

Xiaomi Yeelight YLDP06YL Smart Bulb RGBW E27
    Normal Fiyatı :24.99 $
    Kupon Fiyatı :13.24 $
    indirim kodu:BGyeebulb

Xiaomi PLM09ZM 10000mAh Power Bank 2 Silver
    Normal Fiyatı :23.68 $
    Kupon Fiyatı :14.89 $
    indirim kodu:BG1mahmi

Xiaomi Youpin S2101 Heating Water Dispenser
    Normal Fiyatı :123.66 $
    Kupon Fiyatı :92.74 $
    indirim kodu:BG2596A

Xiaomi Happy Life Bladeless Cooling Fan
    Normal Fiyatı :34.99$
    Kupon Fiyatı :19.99 $
    indirim kodu: BGfan20

Xiaomi 3LIFE Automatic Water Dispenser
    Normal Fiyatı :16.52$
    Kupon Fiyatı :10.99 $
    indirim kodu:BGMinitouch

• quote:

Orijinalden alıntı: Yakup23e

Hocam müşteri hizmetleri bazen saçmalıyor..Özelden mesaj atabilirmisiniz.İleteyim.Yardımcı oluruz.Birde bu konuda dikkat edin affiliate yok hocam.Konu zaten herkes istifade edilsin diye açıldı.Teşekkürler.Samimi bildiriminiz için.
    Geçtiğimiz Cuma güründen beri özel mesajlarınıza bakmıyorsunuz.
  • Hocam hemen kontrol ediyorum
  • Yukarıda bir arkadaş sormuş aynı şekilde diğer açtığınız FIMI X8 SE konusunda da var aynı soru aynı arkadaş tarafından ve ikisinide cevapsız bırakmışsınız, ben de aynı soruyu merak ediyorum.

Daha önce Gearbest ile kötü bir drone maceram var, adamlar ürünü kargolamadı bir türlü sonra başka bir kargo ile ekstra ücret istediler iade ettim forumda da konusu var ve boş yere 2 ay resmen paramı işlettiler. Buradaki arkadaş güya uğraştı ama pek yetkisi olduğunu düşünmüyorum. Aynı şekilde burada siz ürünleri paylaşıyorsunuz güzel ama araştırdığımda çok mağdur olan insan mevcut. Bu mağduriyetler arasında sizin müdahelenizle giderilen oldu mu hiç?
    Drone aldık diyelim, ne kadar gümrük ve kargo garantisi eklersek ekleyelim, sipariş aşamasından sonra bunların kargolanacağının ve sorunsuz TR gümrüğüne geleceğinin garantisini verebiliyor musunuz? Gümrükte problem yaşanır geri dönerse bizim gümrükle alakalı olarak, bu siteye bağlı değil tabiki, site bütün ödediğimiz ek sigortaları vs. geri ödeyeceğinin garantisini veriyor mu?

Teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi syphonfilter -- 3 Temmuz 2019; 17:23:31 >

• 
Sayfa: önceki 8081828384
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.