Şimdi Ara

Banggood 11.11 İndirimleri Başladı !! -Herşey Dahil Kargo /10.11.2021 (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.380
Cevap
141
Favori
357.584
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: YoğunBelKası

Benim de aynı şekilde.
    Bana kalırsa ürünler gümrükte ve banggood dan bilgi bekliyor ya da onlardan ödeme bekliyor vergi için.
    Benim kargo bilgisi de "data manifested" oldu.

Acaba gümrükten çıkıp dağıtıcı mng kargoya mı verildi?

Konu sahibi, bilgi verirse memnun oluruz.

Banggood 11.11 İndirimleri Başladı !! -Herşey Dahil Kargo /10.11.2021

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• frux kullanıcısına yanıt
    Verilmiştir inşallah. Daha 2 siparişim böyle turkey direct ile gelecek. 20gün sürüyor bu kargo da belliki. Ben bi avantajını göremedim normal shipping metodlarına göre.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • frux kullanıcısına yanıt
    Hocam data manifested ise çıkış yapmıştır.Birkaç günde mngye teslim edilir.Haberlerden okuduğum kadarıyla gümrüklerde denetim varmış bu sebeple böyle bir geçikme yaşanıyor.
  • Çok bekletti bu kargo.. adamlara soruyorum kargom nerde diye. Transit country de diyor. Dedim bu nasıl direct cargo ? Bin yere mi uğruyor. Yok dont worry. Yok be patient karşim aman karşim 1 2 business day kaldı rahat ol. Müşteri hizmetleri de leş gibi bu banggood un kalıp cümlelerle cevap veriyorlar sadece.

• YoğunBelKası kullanıcısına yanıt
    Ürünler daha pahalı ayrıca direct mail ile ekstra daha da pahalıya geliyor.. neredeyse china post ile aynı zamanda geliyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Yakup23e

Hocam data manifested ise çıkış yapmıştır.Birkaç günde mngye teslim edilir.Haberlerden okuduğum kadarıyla gümrüklerde denetim varmış bu sebeple böyle bir geçikme yaşanıyor.

Bilgi için teşekkür ederim. 21 gün oldu.. Umarım önümüzdeki hafta içi teslim ederler.
    11-11 kargo yoğunluğunu da göze alarak sipariş etmiştim zaten.

• Sinir ettiler ya boş sallıyorlar sadece. Kimsenin bir şeyden haberi yok. 15 business olsun bi rahat ol gelir diyor. Ulan 7 15 gün niye max olanda geliyor min olanda gelsin 7 günde gelsin hızlandırın şu turkey direct olayını diye fırça kaydım adamlara. Sizler de yazın ya da mail atın da taksınlar bizi. Daha 2 paket daha gelecek böyle. Eğer böyle sürecekse bundan sonra yine standart shipping e dönerim Banggood 11.11 İndirimleri Başladı !! -Herşey Dahil Kargo /10.11.2021

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi YoğunBelKası -- 16 Aralık 2018; 3:44:21 >

• Xiaomi FIMI A3 5,8G 1KM FPV 2 eksenli Gimbal ile 1080P Kamera GPS RC Drone Quadcopter RTF

https://banggood.app.link/5q62b0DQGS

Bu ürünü almayı düşünüyorum gümrük ücretini banggood karşılar mı acaba bilgisi olan var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: rescue

Xiaomi FIMI A3 5,8G 1KM FPV 2 eksenli Gimbal ile 1080P Kamera GPS RC Drone Quadcopter RTF

https://banggood.app.link/5q62b0DQGS

Bu ürünü almayı düşünüyorum gümrük ücretini banggood karşılar mı acaba bilgisi olan var mı?
    Açıklama da "gümrük vergisi dahil yazması" lazım.

Bu üründe yazmıyor.

• rescue kullanıcısına yanıt
    Dronelarda karşılamıyorlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi YoğunBelKası -- 16 Aralık 2018; 12:58:43 >
  • Kargo seçenekleri arasında "Turkey Direkt Kargo" yok zaten.
  • YoğunBelKası kullanıcısına yanıt
    Evet son ekranda 180lira ilave gümrük seçilebiliyor teşekkürler.

• Bakalım yarından itibaren mng kargo'nun gelmesini bekleyeceğiz yine.. mng kargo'da da ürünü bir hafta bekletirlerse bir daha banggood'dan ürün satın almam.

• Bu hafta gelir umarım..ayın 9unda girdi hala gümrük kontrolünde görünüyor..

• İnanılmaz değişik ötesi bir sorun yaşıyorum.
    3d yazıcı almak istedim. Kredi kartına bağlı sanal karta limit verdim ki bu limit hem bankanın kuruyla eşdeğerdi.
    Sonra bir baktım banggood farklı kurdan çeviriyor onu limit olarak verdim yine yetersiz bakiye hatası aldım.

Dedim ki kredi kartında sıkıntı var. Banka kartı deneyeyim ona para gönderdim ödemeyi denedim yine yetersiz bakiye dedi.
    Yapmadığım şey kalmadı böyle saçma sapan bir şey olmaz cidden. Tutar ne gözüküyorsa onu çekersin demek ki ekstra masraf çıkartılıyor ayrıca banka desen iki bankanın hesapladığı kura eş değer para ve limit vardı buna rağmen yetersiz bakiye gözüküyorsa banggood da bir şeyler dönüyor demektir.
  • 2018-12-17 15:27:49 inter gelen şube landed in destination country

Kargo bu durumda yakın zamanda elimize geçer kargolar umarım.

• naki18 N kullanıcısına yanıt
    flight arrived in destination country durumuna ne zaman geldi?
  • Makale_Helvetia kullanıcısına yanıt
    2018-12-17 15:27:49 inter gelen şube landed in destination country

2018-12-13 14:13:59 data manifested

2018-12-02 19:03:20 IST Flight Arrive At Destination Airport,under customs clear process

2018-12-02 04:14:20 HKG Flight Depart From Original Airport (HKG)

2018-11-27 22:13:09 SHENZHEN Goods Outbound (SHENZHEN)

2018-11-27 22:13:09 SHENZHEN Goods Inbound (SHENZHEN)

2018-11-26 11:52:11 Order Created, ready for picking up

• naki18 N kullanıcısına yanıt
    Benimki 9 Aralık’da geldi.. bu tabloya göre az biraz daha bekleyeceğiz denektir :)

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.