Şimdi Ara

Banggood 11.11 İndirimleri Başladı !! -Herşey Dahil Kargo /10.11.2021 (79. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.380
Cevap
141
Favori
357.470
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7778798081
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 24 saatte kargo 15 iş günü teslimat tamamen hikaye. 10 Nisan'da verdiğim 3d yazıcı siparisimde hala satıcıya geri gönderildi yazıyor. Siparişin iptalini istedim ve para iadesi istedim ama bekleyin diyerek insanı sinir harbine sokan bir tavırları var. Paranızla rezil olmak istemiyorsanız bu siteden alışveriş yapmayın hele ki 3D yazıcı asla!!!

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Son zamanlarda alışveriş yapan var mı, sorunlu olmayan?
  • bu siteden drone alırsak, 500 gram üzeri, sorun yaşarmıyım?
  • Banggood 11.11 İndirimleri Başladı !! -Herşey Dahil Kargo /10.11.2021burada nedemek istiyor hocam acaba ürün iptalmi oldu iki ürünvardı biri icin bunu diyor cam olduğu icin olsa gerek

• quote:

Orijinalden alıntı: spencermila

burada nedemek istiyor hocam acaba ürün iptalmi oldu iki ürünvardı biri icin bunu diyor cam olduğu icin olsa gerek
    Çeviri hatası var uygulamanın türkçe sürümünde, Back Order'ı geri dönen sipariş olarak çevirmişler. Back Order, temin edilmeyi bekleyen ürünler anlamına gelir. Yani birkaç gün veya hafta içinde gönderilecektir, herhangi bir sorun yoktur siparişinizle ilgili.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-11CCAC57A

Çeviri hatası var uygulamanın türkçe sürümünde, Back Order'ı geri dönen sipariş olarak çevirmişler. Back Order, temin edilmeyi bekleyen ürünler anlamına gelir. Yani birkaç gün veya hafta içinde gönderilecektir, herhangi bir sorun yoktur siparişinizle ilgili.

Alıntıları Göster
    peki cam oldugu icin gönderilmeme sorunu varmı malum kırılır mırılır diye gönderim yapmazlar felan olmaz demi iki üründen birine böyle demiş birde vergiler dahil sectim alırken vergi ödemeyiz herhalde artık
  • quote:

Evet hocam, tariff insurance seçili olsun, sigortaya gerek yok para vermeye. Pre-Order bitince fiyatı artar muhtemelen. Çünkü eski modeli bile şu an, bu ürünün preorder fiyatından yüksek.

Alıntıları Göster
    Hocam bana da bir destek ver sana zahmet uzun zamandır tv box arıyorum. Bu Ürünü vergi sigortası ile alırsam ödediğim vergi bedelini tahsil etmekte sorun yaşar mıyım? Çünkü gümrük vergisini alamazsam ççmaliyet neredeyse buradaki fiyatları yakalıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: spencermila

peki cam oldugu icin gönderilmeme sorunu varmı malum kırılır mırılır diye gönderim yapmazlar felan olmaz demi iki üründen birine böyle demiş birde vergiler dahil sectim alırken vergi ödemeyiz herhalde artık

Alıntıları Göster
    Banggood bu konuda biraz dengesiz, net birşey diyemem. Yani 2 hafta sonra mesaj atarsın, derler ki, unutmuşuz göndermeyi ilgileniyoruz. Daha sonra da, bu ürün cammış gönderemeyiz, 14 güne paranız iade olacaktır diyebilirler. Yani ürün gönderilene kadar net birşey söylemek mümkün değil. Vergi dahil satın aldıysanız, sıkıntı olmaz vergi konusunda.
  • quote:

Orijinalden alıntı: krocker09

Son zamanlarda alışveriş yapan var mı, sorunlu olmayan?
    Kingruns geldikten sonra kargolamalar yavaşladı, zaten kingruns (eski adıyla bildiğimiz lbex) gümrük konusunda çok zayıf ve yavaş, 3 siparişten birisi gümrüğe takılıyor, ne zaman hallederler belli de değil. 3 haftadır gümrükte bekleyen Turkey Direct Mail ile gönderilmiş küçük paketlerim var, Alljoy ile devam etseler çok daha iyiydi. Bu konuda imkan varsa Banggood'a baskı yapmak lazım. Kingruns'a güvenip sipariş vermek bile istemiyorum.
  • quote:

Banggood bu konuda biraz dengesiz, net birşey diyemem. Yani 2 hafta sonra mesaj atarsın, derler ki, unutmuşuz göndermeyi ilgileniyoruz. Daha sonra da, bu ürün cammış gönderemeyiz, 14 güne paranız iade olacaktır diyebilirler. Yani ürün gönderilene kadar net birşey söylemek mümkün değil. Vergi dahil satın aldıysanız, sıkıntı olmaz vergi konusunda.

Alıntıları Göster
    hımm cam genelde istanbuldan bile kargo ile sağlam gelmez iken oradan nasıl gelecek merak ediyorum...
  • 2019-05-25 tarihinde "Turkey Direct Mail" metodu ile aldığım siparişi iptal etmek zorunda kaldım. parayı geri iade ettiler. Aşağıdaki resimde sipariş hakkında bilgi istediğimde dönüş yaptıkları cevap..
    google çeviri "Sipariş durumunu kontrol ettiğimden beri, Konsinye Sorunları olan Sipariş 'dir, yani şu an için, paketi bulunduğunuz yere göndermek için uygun bir nakliye yöntemi yoktur, siparişi iptal etmek ve tam geri ödeme yapmak ister misiniz?"

Banggood 11.11 İndirimleri Başladı !! -Herşey Dahil Kargo /10.11.2021

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi promate -- 13 Haziran 2019; 17:0:42 >
  • Devam ediyor konu güncel faydalanmayan arkadaşlar istifade edebilirler.
  • Bugün saat aldım beklemedeyim.
  • Arkadaşlar halen yurtici kargo ile geliyor değil mi kargolar ?

• quote:

Orijinalden alıntı: bde

Arkadaşlar halen yurtici kargo ile geliyor değil mi kargolar ?
    ALJ ile başlayanlar Yurtiçi kargo, 278 ile başlayan takip numaları Turkey Direct gönderiler PTT ile geliyor. Bayram nedeniyle geciken gönderiler dün gümrükten çekildi... sanırım kanun değişikliği sonrası ilk başarılı gümrükleme tamamlandı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: franker03

24 saatte kargo 15 iş günü teslimat tamamen hikaye. 10 Nisan'da verdiğim 3d yazıcı siparisimde hala satıcıya geri gönderildi yazıyor. Siparişin iptalini istedim ve para iadesi istedim ama bekleyin diyerek insanı sinir harbine sokan bir tavırları var. Paranızla rezil olmak istemiyorsanız bu siteden alışveriş yapmayın hele ki 3D yazıcı asla!!!
    hocam 3d yazıcıları göndermiyolar uzun süredir. ben 6 ay önce almıştım, 30 gün boyunca kargo hareketi olmadı. mh ile görüştüm despute açtım ve paramı iade aldım. firmalar yine de dolandırıcılık adına şansını deniyor ve boş takip no giriyor.
    detayları öğrendiğimde ise 3d yazıcıların gümrüklü işlem olsa dahi gümrükte sorun yarattığıydı.
    e madem gümrükten geçmiyor türkiyeye satışı kapatın o zaman 3d yazıcılarda .
  • Arkadaşlar Merhaba,

Ayın 8'inde bangood'dan vermiş olduğum siparişim teslim edilmiş gözüküyor ama henüz bana ulaşan bir paket olmadı. Aşağıdaki güncelleme az önce yapıldı ve ayın 17'sinde varışı gerçekleştiği yazıyor İstanbul'a.

Bu konuda bilgisi olan var mı acaba? Teslim edildi yazısı yurt içi teslimi mi kastediyor yoksa yurt dışından buraya varışını mı acaba? Yurtiçi Kargo ile görüştüm ancak henüz adıma bir kargo gözükmüyormuş...

Delivered

2019-06-17 18:13:01 IST Received at Destination City
    2019-06-14 10:37:44 IST Flight Arrive At Destination Airport,under customs clear process
    2019-06-13 23:14:48 HKG Flight Depart From Original Airport (HKG)
    2019-06-10 21:14:43 SHENZHEN Goods Outbound (Location)
    2019-06-10 21:14:43 SHENZHEN Goods Inbound (Location)
    2019-06-08 18:15:36 Order Created, ready for picking up

Teşekkürler,
  • quote:

Orijinalden alıntı: kevin21

Arkadaşlar Merhaba,

Ayın 8'inde bangood'dan vermiş olduğum siparişim teslim edilmiş gözüküyor ama henüz bana ulaşan bir paket olmadı. Aşağıdaki güncelleme az önce yapıldı ve ayın 17'sinde varışı gerçekleştiği yazıyor İstanbul'a.

Bu konuda bilgisi olan var mı acaba? Teslim edildi yazısı yurt içi teslimi mi kastediyor yoksa yurt dışından buraya varışını mı acaba? Yurtiçi Kargo ile görüştüm ancak henüz adıma bir kargo gözükmüyormuş...

Delivered

2019-06-17 18:13:01 IST Received at Destination City
    2019-06-14 10:37:44 IST Flight Arrive At Destination Airport,under customs clear process
    2019-06-13 23:14:48 HKG Flight Depart From Original Airport (HKG)
    2019-06-10 21:14:43 SHENZHEN Goods Outbound (Location)
    2019-06-10 21:14:43 SHENZHEN Goods Inbound (Location)
    2019-06-08 18:15:36 Order Created, ready for picking up

Teşekkürler,
    Aynı durumdayız hocam.
    Banggood 11.11 İndirimleri Başladı !! -Herşey Dahil Kargo /10.11.2021

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2 haziranda verdiğim 70$ değerinde lamba bugün ptt ile geldi. vergi gümrükte firma tarafından ödenmiş.
  • B.AYAR kullanıcısına yanıt
    Bende de ayni durum. Fakat en ustte 5. asama olan received kismi aktif degil.
    Delivered ibaresi yanlis ceviri kaynakli olabilir. Gumruk islemlerinin halledilmis olmasi anlamina geliyor olabilir. Onemli olan received olmamasi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 7778798081
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.