Şimdi Ara

Banggood 11.11 İndirimleri Başladı !! -Herşey Dahil Kargo /10.11.2021 (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.380
Cevap
141
Favori
357.465
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Banggood uzerinden 15-20 gün önce 3D printer aldım ve Turkey direct mail ile gönderildi. Takip numarası hiç çalışmadı. Müşteri hizmetleri ile yaptığım yazışmalar sonucunda para iadesi yapılması karar verildi.

Sorum şu; bu Kargo ile 20 günden fazla sürüp te hiç takip kodunun çalışmadığı oldu mu ?

Bu şekilde teslim alan var mi ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benim kargom da, landed in destinaton county
    Dec 17, 2018 15:24 yazıyor.
    Tahminen ne zaman teslim ederler?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi frux -- 18 Aralık 2018; 10:55:03 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • merhaba. daha önce vergi dahil siparişim de takip kodu alljp ile başlıyordu. şimdi farklı nedenini bilen var mı?

Banggood 11.11 İndirimleri Başladı !! -Herşey Dahil Kargo /10.11.2021
  • Inter MNG üzerinden takip edilebiliyor artık kargom

http://inter.mngkargo.com.tr/Tracking

• quote:

Orijinalden alıntı: naki18

Inter MNG üzerinden takip edilebiliyor artık kargom

Sonunda. Aynen takip edebiliyorum ben de. Aljtr ile başlayan kodla.

• Standart shipping den farkı yok hız olarak

• naki18 N kullanıcısına yanıt
    Hocam bu neyin nesidir aldogım üründe ilk defa cıktı bide bir hafta bekledim verirler diye kargoya

• spencermila S kullanıcısına yanıt
    Kesici, delici aletlerin ülkeye sokulması yasak diye biliyorum bu sebepten gönderilmemiş olabilir.

Saldırı veya savunma amacıyla üretilmiş her türlü kesici ve delici aletin ülkeye sokulması ve hatta sokulmasına teşebbüs edilmesi dahi yasa dışıdır ve hukuki yaptırımı (cezası) vardır.

• Kargo sonunda mngyle yola çıktı. Bir aksilik daha yaşanmazsa kargo yaklaşık 20 iş gününde gelmiş olacak.

• fatih33yucel F kullanıcısına yanıt
    Hocam bende 3 hafta önce standart kargo ile 3D yazıcı sipariş etmiştim. China Post ile 26 Kasımda kargoya verdik diye mesaj ve takip numarası geldi. Sonra baktım kargo tarihi 1 Aralık olarak güncellendi. 10 Aralıkta hala takip edemiyordum. Soruyorum sürekli bekleyin 2 hafta sürebilir takip etmeniz diye cevap veriyorlar. Sonra biri dedi ki ağırlıktan dolayı geri dönmüş kargonuz dedi. Parayı iade edin dedim tamam dediler. Hala para geri gelmedi bekliyorum.

Bu arada siteden pek detay görünmüyor ama uygulamadan bakınca daha detaylı bilgi alabilirsiniz. Örneğin benim sipariş 26sı sabah kargoya verilmiş akşamına geri döndü olarak gözüküyor. Sonra tekrar ayın 1inde kargoya vermişler ama oda geri dönmüş. Madem China Post belli bir ağırlığın üstünü almıyor o zaman ısrarla göndermeye çalışmaması lazım. Sonuçta günde binlerce kargo gönderiyorlar ve neyin geri dönüp dönmeyeceğini bilmeleri gerekiyor.
  • quote:

Kesici, delici aletlerin ülkeye sokulması yasak diye biliyorum bu sebepten gönderilmemiş olabilir.

Saldırı veya savunma amacıyla üretilmiş her türlü kesici ve delici aletin ülkeye sokulması ve hatta sokulmasına teşebbüs edilmesi dahi yasa dışıdır ve hukuki yaptırımı (cezası) vardır.
    Lakin alet edavat bildigin cekiç tornavida alan edende var takım cantası nesi kesici adamlar bıcak sokuyor ülkeye peki ücret nezaman hesaba yatar
  • Sleipnirr S kullanıcısına yanıt
    Benimki özel Kargo ile gönderiliyordu. Takip kodu falan verildi ama hiç hareket olmadı.

15 gün bekledim bugün para iadesi yapıyoruz dedi banggood. Henüz uygulamada para iadesi falan göremiyorum ama müşteri hizmetlerine sorduğumda iade işlemleri başlamış.

Kargonun bana halen gelme olasılığı varmış. Banggod öyle diyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Inter MNG üzerinden takip edilebiliyor artık kargom

Benim kagro da ALJ kodu ile başlıyor ve "sevkiyat hazırlandı" yazıyor, fakat bu linkten takip edilemiyor? Acaba kargo firmasına teslim edildi mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi frux -- 19 Aralık 2018; 13:49:51 >
  • frux kullanıcısına yanıt
    Kargo elime geçti bugün. Shipment prepared aşamasındayken takip edebiliyordum aljtr ile başlayan kodla.

Inter mngyi arayıp sorabilirsin.

2018-12-19 04:46:31 izmir aktarma IN TRANSIT

2018-12-18 18:41:52 bakirköy aktarma IN TRANSIT

2018-12-18 10:58:24 inter gelen şube shipment prepared

2018-12-17 15:27:49 inter gelen şube landed in destination country

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi naki18 -- 19 Aralık 2018; 14:2:4 >
  • Yakup23e Y kullanıcısına yanıt
    al arkadas bangood musterı servısı yanlıs yazılmıs dıyor fakat ınternet sıtesıne gırdıgınde gözüküyor odeme sayfasına yonlendırıyor orda kalıyor . acıkcası ödeme güven konusunda son derce şüphelıyım ve ozellıkle takip ediyorum link burda

https://www.banggood.com/tr/Xiaomi-XGIMI-H2-Projector-1080P-1350-Ansi-Bluetooth-Remote-Control-Home-Theater-Beamer-Projector-p-1331165.html?rmmds=search&cur_warehouse=CN
  • Ürünleri teslim aldım. Konu sahibine teşekkürler.

• Banggoodan direct mail ile aldığım ürünü beklerken pttden mesaj geldi. Ulen bir şey beklemiyorum dedim bi baktım benim banggoodaki takip nosu. Sonra adrese baktım tahtakaledeki bilmemne bilişimin adresi

Böyle bir şey mümkün mü arkadaşlar? Dropshipping gibi ki yapmışlar olayı?

• quote:

Kargo elime geçti bugün. Shipment prepared aşamasındayken takip edebiliyordum aljtr ile başlayan kodla.

Inter mngyi arayıp sorabilirsin.

2018-12-19 04:46:31 izmir aktarma IN TRANSIT

2018-12-18 18:41:52 bakirköy aktarma IN TRANSIT

2018-12-18 10:58:24 inter gelen şube shipment prepared

2018-12-17 15:27:49 inter gelen şube landed in destination country

Benim kargo numarası: ALJPK ile başlıyor.ALJTR değil, yanlışlıkla başka ülkeye göndermesinler?

• frux kullanıcısına yanıt
    Merhabalar http://tms.alljoylogistics.com/default/index/track bu siteye takip kodunu girince ALJTR ile başlayan başka bir takip kodu alıyorsun. O kodla http://inter.mngkargo.com.tr/Tracking sitesinden paketinizi takip edebilirsiniz.

Bu arada benim paketim de bugün teslim edildi. Toplamda 26 gün sürdü. Süre olarak normal takipli kargoya göre bence bir avantajı yok hatta bu siparişimden 1 hafta sonra verdiğim başka bir siparişim normal takipli kargoyla toplam 13 günde teslim edildi. Kısacası süre olarak normal takipli kargodan bile uzun sürebiliyor fakat gümrük vergisi olayıyla karşılaşmadım ama iddiaları doğruysa bu sebeble kullanılabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Alpg -- 19 Aralık 2018; 21:21:50 >
  • Alpg A kullanıcısına yanıt
    Merhaba, cevabınız ve bilgi için çok teşekkürler. Ben de ALJPK ile başlayan kargo numarası ile siparişim yanlışlıkla Pakistan'a mı gönderdiler diye canım sıkılmıştı.. Kargo Yenibosna'ya ulaşmış, sanırım, aktarma olarak yakınımdaki mng kargo bilgisi gözüküyor. Fakat benim adres bilgisi yok..
    Umarım yarın teslim ederler. Vergisiz teslimat gerçekleşirse 1 ay da beklemeye değer. Çünkü aliexpress'te son günlerde 23-24 $ yazsalar da 30-35 lira civarı gümrük vergisini yansıtıyorlar.

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.