Şimdi Ara

Banggood 11.11 İndirimleri Başladı !! -Herşey Dahil Kargo /10.11.2021 (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.380
Cevap
141
Favori
357.465
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Banggood üzerinden ilk defa bir ürün aldım. Turkey Direct Maili seçerek android tv box almayı düşünüyordum kampanya da olunca hemen siparişi verdim. Umarım bir sıkıntı çıkmaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: naki18

Kargo ayın 2sinden beri bu şekilde. 150 TL’lik laptop çantası. Daha ne kadar beklerim bilgisi olan var mı?

2018-12-02 19:03:20 Flight Arrive At Destination Airport,under customs clear process
    23 Kasımda kargoya verilen benim kargomda aynı tarihten beri aynı durumda. Turkey Direct Mail'in süre olarak hiçbir avantajının olmadığını söyleyebilirim. 27 Kasım^'da sipariş verdiğim bir başka ürün Azerbaycan postasıyla geldi ve dün İstanbul Ptt'ye geldi. Yani diyeceğim normal kargo Turkey Direct Post'tan daha hızlı.
  • 2018-12-02 19:03:20 Flight Arrive At Destination Airport,under customs clear process

Bende de aynı şekilde 2 Aralık’tan beri burada. Mng İnter ile iletişime geçtim önce suratıma kapattılar kargo kodunu söylerken. Daha sonra Mail attım daha bize ulaşmadı yazmışlar. Bilgisi olan var mı ? Kaç gün sürebilir bu süreç ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Alpg A kullanıcısına yanıt
    Blackfriday yoğunluğu olabilir.
  • mrykt kullanıcısına yanıt
    Gümrük işlemleri yapılıyordur.İşlemler tamamlanınca zaten birkaç gün içinde mng gönderime çıkarıyor.Yoğunluk yaşanabilir.
  • Benimde kargom "gümrük işlemlerinde bekleme" sürecinde..

24 kasım da sipariş vermiştim, 16 gün oldu.

20 günde teslim etseler de razıyım.

• frux kullanıcısına yanıt
    Blackfriday dolayısıyla yoğunluk olabilir.
  • frux kullanıcısına yanıt
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yakup23e

Blackfriday ile ilgisi olduğunu sanmıyorum. 27 Kasımda Azerbaycan postasıyla yine Çin'den yola çıkan kargom dün itibariyle 11 Aralık yani Ptt tarafından teslim edildi. Yoğunluk olsaydı bu paketim de geç gelirdi. 23 kasımda yola çıkan Bangood paketim ise 2 Aralıktan beri aynı durumda duruyor. Bugün itibariyle 13 iş günü toplamda ise 19 gün oldu bakalım ne kadar daha bekleyeceğiz. Süre konusunda kesinlikle vaat ettiklerinin çok gerisindeler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: NaPoLYoN_42

Resim çıkmadı galiba xgimi h2 projeksiyon . 5000₺ + 288.47 turkey direct mail ücreti çıktı
    ürünü malesef alamıyorsun cünkü vergi dahil kısmını secemiyorsun . nedense ben yıllar once banggood urun almıstım o zaman telefon serbest hersey serbesttı ve benı paypall koruyordu sımdı ıyıce adamlar türkiyeden adamlar bulup danısmanlıga yaptırıyorlar ... acıkcası amazon daha guvenılır nasıl 287 lıre vargı ve kargo ücreti alıyor anlamıyorum .... burda çalısan ve uye olan arkadasların tavırlarına göre de açıkçası güven sorunu yaratıyorlar ...ister yuzbası olsun ıster albay sonucta nitelikli kotu alıskanlıklar olabiliyor .
  • gecemelek G kullanıcısına yanıt
    link paylaşabilirseniz? Kontrol edelim töhmet altında bırakmayalım kimsesi bir hata olursa düzeltirelim.Trolcülükde kötü bir alışkanlık ya da iftirada haklsınız ama eğer hata var bildirim yapmak daha iyisi o sebepel link paylaşabilirmisiniz?
  • Banggood 11.11 İndirimleri Başladı !! -Herşey Dahil Kargo /10.11.2021

6 tane kargom var. Hepsi gümrük kısmında takılı kaldı.

• Sisteme girilen tracking numberlar ne kadar süre sonra aktif oluyor ve takip edebiliyoruz? Benim tracking number sisteme işlenmiş ancak arattığımda bilgi bulunamadı diyor.

Ek olarak daha önce Gearbest'in yaptığı gibi Türkiye'ye özel DEPO veya daha yakın ülkelerden birisinde depolarındaki ürünleri bizlere göstererek ve aynı fiyatları kullandırarak daha hızlı teslimat yapılabilir mi? Böyle bir çalışmaları var mı banggood'un? Öğrensek ve böyle bir şey yapılırsa ciddi tercih sebebi olur burası. Açıkçası Turkey Direct mail olayını müşteri hizmetlerine canlı bağlantıda devamlı söylüyorum alışveriş için tercih sebebi bir çok insan için. Aliexpress'ten belki 20-30 lira pahalıya geliyor olabilir ama çalınma riski, kaybol riski vs açıkçası sıfır bu ihtimalde. Bunu lütfen devam ettirsinler kesmesinler.
  • Yakup23e Y kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

Benim de ürünüm, ayın 7'sinden beri 7 gündür gümrükte beklemede, 15 günü çoktan geçti. Acaba ne zaman mng kargoya dağıtım için verirler.

Umarım gümrükten bana ekstra vergi ücreti çıkarmazlar :/

Banggood 11.11 İndirimleri Başladı !! -Herşey Dahil Kargo /10.11.2021

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi frux -- 13 Aralık 2018; 18:28:29 >
  • Bence de yoğunluk vardır, aynı şekilde benim paketim de 9 aralık’tan beri beklemede.

• data manifested Konumuna geçti kargo. Bu ne demek bilgisi olan var mı ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mrykt -- 14 Aralık 2018; 11:12:59 >
  • mrykt kullanıcısına yanıt
    Benimde aynı şekilde

2018-12-13 14:13:59 data manifested

• Benim de aynı şekilde.
    Bana kalırsa ürünler gümrükte ve banggood dan bilgi bekliyor ya da onlardan ödeme bekliyor vergi için.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.