Şimdi Ara

Banggood 11.11 İndirimleri Başladı !! -Herşey Dahil Kargo /10.11.2021 (14. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
3.380
Cevap
141
Favori
357.586
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Vergiler dahil yazmıyordu sorun orada.. Sadece Hızlı kargoydu :(
  • İ5 8250 -8300

GTX 1050 Tİ bulunduran bir laptop almayı düşünüyorum.Hizli kargo ve dahilinde bangood vergileri karsiliyormu böyle bir laptop gorebilen varsa link atan olursa sevinirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 3 dolarlık lazer kalemin ücret iadesi için bir ton şey istediler yok video gönder yok ayrıntılı resim gönder bilmemne..aliexpress'in eline su dökemezler sanırım refund olayında.
  • emre845 E kullanıcısına yanıt
    Geçmiş olsun hocam eğer çıkmadıysa hemen iptal ettirin.
  • Makale_Helvetia kullanıcısına yanıt
    Ağızları çok yandı hocam ondandır.
  • tek_Türk kullanıcısına yanıt
    Hocam Çin'deki depolarda var.Hong Kong depodan gönderim yok.Başka modellerine bakabilirsiniz.
  • Yakup23e Y kullanıcısına yanıt
    Onlar da haklı tabi kendilerince. Umarım elindekini gönder ücreti öyle iade edelim demezler.

• Makale_Helvetia kullanıcısına yanıt
    Olsun hocam sıkıntı var ise hakkınızı arayın yani resim ise resim video ise video gönderin gitsin.
    gönderdik bakalım güzel bir dille de izah ettik daha önce de epey alışverişim oldu yeni üye de değiliz. artık takdir onların :)
  • hasanbahri H kullanıcısına yanıt
    Bende de birebir aynı şekilde :) Bana garip geldi, kargoları aynı anda işleseler bile en azından dakikalar fln farkeder.
  • O kadar hareket var, yarın falan çıkar heralde?

Banggood 11.11 İndirimleri Başladı !! -Herşey Dahil Kargo /10.11.2021
  • finita9 F kullanıcısına yanıt
    Nerde hareket orda bereket hocam ulaşır elbet bir gün
    Dün geldi kargo.
  • finita9 F kullanıcısına yanıt
    Hocam konuya el atalım daha fazla arkadaşımız istifade etsin.
  • Benim kargoda da hareketlenme var, ama ALJPK ile başlayan kod ALJTR'ye dönmedi. Hala yurtiçinde nerde takip edemiyorum. Ne zaman gelir Allah bilir :)
  • Benim kargom da bugün geldi. Toplam 12 günde teslim edildi. İlgili birim ve mng kargo çok iyi çalışıyor.

Teşekkürler..

• frux kullanıcısına yanıt
    Hocam takip sitesinde ALJTR180 ile başlayan kod oluşmuşmuydu sizde? Bende hala ALJPK kod var intermng takip edemiyoruz bu kodla, isimden de sorgulama yapamıyoruz diyor. Çok saçma.
  • benim kargom da geldi, mng kargo yerine yurtiçi kargo ile geldi, belki ondan mng den takip edemiyorsunuzdur hocam. ben gayet memnun kaldım hizmetten, vergiler dahil 3d yazıcı sahibi olduk, Türkiyedeki satıcılara göre epey de bir avantajım oldu.
  • Arkadaşlar merhaba ilk kez yurt dışından alışveriş yapıyorum bu ayın 6 sında banggood dan bı cuzdan sıparısı verdım ALJPK97000xxxYQ bana bu şekilde takip numarası verdiler fakat bu gönderiyi hiç bi yerde takip edemiyorum TURKEY DİRECT MAİL olarak gözüküyor tahminen ne zaman gelir ve nereden takip edebilirim yardımcı olabilirseniz sevinirim canlı yardım mng kargo ya sorun dıyor ama ordan da takıp edemıyorum yardımcı olabılırsenız sevınırım
  • ss7332 kullanıcısına yanıt
    Bu linke yazıp takip edebilirsin.
    http://tms.alljoylogistics.com/default/index/track
  • 
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.