Şimdi Ara

Banggood 11.11 İndirimleri Başladı !! -Herşey Dahil Kargo /10.11.2021 (12. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.380
Cevap
141
Favori
357.468
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İletişime geçtim dün şubeden çıkmış geri dönmeden türkiye içinde ulaşmışlar tekrar şubeye döndürüyorlar.

• Arkadaşlar Merhaba

Banggoodtan 31.12.2018 tarihinde sipariş verdim 4/64 X96 Max ürünümü teslim aldım. Saşırtıcı bir hızla geldi.

Banggooda ödediğim ücret dışında gerçekten vergiler dahil geldi. Bandrol için soru işareti vardı. Bandrolü de karşıladılar.
  • sanırım en kötü tanı mng ile çalışması, adamlar bütün kargoları geri göndertir bu gidişle yine şükür ya yurtiçi olsaydı. Teslim alan olmazdı.
  • Broon kullanıcısına yanıt
    Hocam takipçisi olmak lazım eğer ürün geri gönderilirse ödenen bir sürü gümrük ücreti kargo ücreti fiyattan düşebilirler.Zaten Türkiye pazarı çok zorlaştı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yakup23e

Hocam takipçisi olmak lazım eğer ürün geri gönderilirse ödenen bir sürü gümrük ücreti kargo ücreti fiyattan düşebilirler.Zaten Türkiye pazarı çok zorlaştı.
    Hocam banggood vergiler dahil kampanyası 13 ocakta mı bitiyor ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cherokee035

İletişime geçtim dün şubeden çıkmış geri dönmeden türkiye içinde ulaşmışlar tekrar şubeye döndürüyorlar.
    Ancak şu anda takip edemiyorum telefonla bilgi alabiliyorum sanırım cuma günü şubeye gelecek yeni bir takip no vermediler
  • theburakx kullanıcısına yanıt
    Bitme yok.Sizler alışveriş yaptıkça çok daha iyisi olacak hatta ücretsiz kargo kampanyası bile açılabilir.Bilginize çoluk çocuk akraba torun torba herkesi haberdar edelim.Konuya oy verelim.Destek Olalım.Diğer arkadaşlarda faydalansınlar.
  • theburakx kullanıcısına yanıt
    Bitme yok.Sizler alışveriş yaptıkça çok daha iyisi olacak hatta ücretsiz kargo kampanyası bile açılabilir.Bilginize çoluk çocuk akraba torun torba herkesi haberdar edelim.Konuya oy verelim.Destek Olalım.Diğer arkadaşlarda faydalansınlar.
  • Banggood gümrük vergisini ödüyormu ödüyorsa fiyata dahilmi

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yakup23e

Teşekkür ederim bilgi için.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sadece Türkiye Hızlı Kargo (Vergiler dahil) seçeneği ile yaptığınız alışverişlerde ödüyor.
  • Gümrük olmaması iyiymiş.Öne çıkartalım

• https://m.banggood.com/tr/Creality-3D-Ender-3-V-slot-Prusa-I3-DIY-3D-Printer-Kit-220x220x250mm-Printing-Size-p-1278399.html?rmmds=search

Arkadaslar linkteki ender 3 u almak istiyorum. Ilk kez alisveris yapacagim. Fiyati diger sitelerde mesela aliexpresste 1600u bulurken burada kargo ile 1150 gibi bir fiyat cikariyor. Bu ilana guvenebilir miyim? Vergi oder miyim. Turkiyeden mi gonderecek bana. Kac gun surer gelmesi?

• Vergiler içinde kaçmaz, koş koş

• akcanon kullanıcısına yanıt
    Hocam Türkiye Hızlı Kargoyu seçerseniz vergiler dahil teslim alırsınız.Emin olun Türkiye Hızlı Kargoyu seçtiğinizden lütfen.Konu öne çıkartalım.El atalım lütfen.
  • Yakup Bey Merhabalar,

Banggod sitesinden ürün aldım MNG kargo ilgili şubeye ürün geldi ancak haberim olmadan iade ettiler. Banggod sitesi ürünün iade olduğuna dair doküman istiyor. Dokuman dediği iade takip no mu?

MNG kargo ürünu Alljoy firmasına teslim ettik diyor onlardan isteyin diyor takip no. Bir Ali diye birinin tel numarasını verdiler ama bu şahısa ulaşmak ne mümkün. Tel hep çekmiyor diyor.

Simdi ne yapabilirim?

• Yeni kullanıcı indirimi ne kadardı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: akcanon

https://m.banggood.com/tr/Creality-3D-Ender-3-V-slot-Prusa-I3-DIY-3D-Printer-Kit-220x220x250mm-Printing-Size-p-1278399.html?rmmds=search

Arkadaslar linkteki ender 3 u almak istiyorum. Ilk kez alisveris yapacagim. Fiyati diger sitelerde mesela aliexpresste 1600u bulurken burada kargo ile 1150 gibi bir fiyat cikariyor. Bu ilana guvenebilir miyim? Vergi oder miyim. Turkiyeden mi gonderecek bana. Kac gun surer gelmesi?
    Hocam aralık 21de tevo tornado aldım 2000 vergiler dahil gayet iyi fiyat.

Direct mail ile 14 günde gelir yazıyordu hala ortada yok. Takip numarası fake, ürüne dair takip gözükmüyor. Satıcıya mesaj atıyorum iletilmiyor.

Burdaki ilgilenen arkadaşa söyledim kendisi direkt ilgilenmiyor banggoodtr sayfasına yönlendirdi. Mesaj attım 24 saati geçti onlardan da ses yok.

Yani tıkanıp kaldım, pazartesiye kadar ses çıkmazsa bankamdan harcama itirazı yapıp paramı isteyeceğim.

• Yakup23e Y kullanıcısına yanıt
    hocam, 1 haftadır kargo takibinde cargo has not seen action yazıyor, kayıp mı oldu nedir, ne yapmam gerek, shenzhen den sonra bunu yazdı, diğer arkadaşlar gibi Hong Kong vs yok.

• 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.