Şimdi Ara

Banggood 11.11 İndirimleri Başladı !! -Herşey Dahil Kargo /10.11.2021 (118. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.380
Cevap
141
Favori
357.603
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 116117118119120
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: tgaripozer

gümrük işlemi bitti dedikten sonra bekliyoz yani
    Yukarıdaki listeye bakarsanız daha iyi anlarsınız hocam.

Ağustos 20 sinden beri gümrük işlemleri bittiği halde ürününü alamayan arkadaşlar var. Sayıları az değil, istisnai bir durum değil yani.
  • İlk sayfaya yazdığı yazı

"Turkey Direct Mail (Türkiye Hızlı Kargo) Nedir?
    Türkiye Hızlı Kargo Banggood'un Türkiyedeki Müşterilerine Özel Sunduğu Herşey Dahil Bir Kargo Hizmetidir.

(Türkiye Hızlı Kargo) Turkey Direct Mail'in Avantajları Nelerdir?
    1.Tek Yapmanız Gerek Türkiye Hızlı Kargo(Turkey Direct Mail) seçili ürünleri seçip sipariş vermek.Tüm ücretler ve işlemler Banggood tarafından ödenip ve gerçekleştirilip kapınıza kada ürün teslim edilmektedir.Ekstra bir ücret ödemenize gerek yoktur.
    2.Teslimat Süresi Genellikle 10-15 Gündür
    3.Herşey bu kadar basit.Ekstra bir işlem bulunmamaktadır."

Bunu yazıp insanları inandırdı sonrasında ise ortalıkta gözükmüyor.

Eğer bu arkadaşın insanları kandırma niyetin yoksa o zaman mağdur olan insanlara yardımcı olması gerekir. Ben şuan öyle mağdur durumda değilim şuan ama bazı arkadaşların gümrük işlemleri bitmesine rağmen 1 aydır ürününü alamıyor. Böyle rezillik olur mu.

• Paketin gümrükte geçirdiği sürede (20 Ağustos) Aliexpress'den siparişim gelirdi. Bu iş tam rezalete doğru gidiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ayks -- 16 Eylül 2019; 15:7:31 >
  • kullanici123456 kullanıcısına yanıt
    Bugün öğleden sonra benim ürünüme de bu yazı girilmiş. Sabah yoktu.

Banggood 11.11 İndirimleri Başladı !! -Herşey Dahil Kargo /10.11.2021

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bugün yaklaşık 45 dakika Live Chat üzerinden konuştum. 2 siparişim için gecikmenin neden olduğunu, 6 gündür uçakta gözüken siparişimin acaba uçak düştüğü için mi güncellenmediğine varana kadar detaylı sordum. Üstü kapalı olarak sorunun Alljoy'da olduğunu, bilgileri bazen girmediklerini bazen de geç girdiklerini, bu aralar çeşitli aksaklıklar yaşadıklarını söylediler. Bir siparişimin 15 iş günü bugün doldu. Diğeri de 8. iş gününde henüz bir güncelleme girmemişken nasıl olduysa bugün uçuşa geçtiği bilgisi geldi. Muhtemelen 13 Eylül'deki Çin "Sonbahar Ortası Festivali" yüzünden biraz sıkıntı oldu. (iyimser düşünmeye çalışıyorum) Zira daha önce de belirttim PTT ile istediğim gönderiler çok sağlıklı ulaştı. Bu arada bu konu ile ilgili benim ve sipariş vermiş onlarca kişinin memnuniyetsiz olduğunu, gerekirse bu konuda bir yaptırımda bulunulması ve Banggood'un Alljoy'u zaman terminlerine uyma konusunda zorlayacak yaklaşımlarda bulunması gerektiğini, bunun bir şikayet olarak da ilgili birimlere iletilmesini istedim. Görüşme sonunda da feedback olarak negatif puan vereceğimi, bunun ise müşteri hizmetleri ile ilgili olmadığını, genel memnuniyetsizlikle ilgili olduğunu belirterek kapanış yorumlarına da tüm bu olumsuz süreçleri yazdım. İnşallah birileri dikkate alır..

Edit: Bu arada 3-4 gün daha herhangi bir güncelleme olmazsa üst seviyeye eskale edeceklerini söylediler.. Gerçekten bir üst seviye varsa :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FaTBoYtr -- 16 Eylül 2019; 15:46:28 >

• ALJPK922********* In Transit

2019-09-13 16:28:57 IST Customs released, ready for last mile delivery
    2019-09-09 09:00:03 IST Flight Arrive At Destination Airport,under customs clear process
    2019-09-08 09:51:45 HongKong Flight Depart From Original Airport (HKG)
    2019-08-17 22:24:47 SHENZHEN Goods Outbound (Location)
    2019-08-17 22:24:47 SHENZHEN Goods Inbound (Location)
    2019-08-16 23:13:14 SHIPMENT INFORMATION SUBMITTED
  • Merhaba alljoy lojistiğe tekrar gittim, Ali Bey denen kişi ile tekrar görüştüm, gerçekten bilgisiz mi bilgisiz taklidi yapan biri mi inanın bilmiyorum. Kendisi de yurtdışı ile bu durum hakkında sürekli iletişimde olduğunu onların da cevap olarak bekleyin gelecek dediklerini söylüyor. Diyorum nerede bu paketler, gümrükte yok, sizde yok. Tekrar Çine gidip mi geliyor diyorum susuyor. Ne iş dönüyor bilmiyorum ama yıldım yemin ederim.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 2019-08-20 17:23:05 IST Customs released, ready for last mile delivery
    2019-08-16 05:30:12 IST Flight Arrive At Destination Airport,under customs clear process
    2019-08-15 23:00:56 HKG Flight Depart From Original Airport (HKG)
    2019-08-08 21:10:50 SHENZHEN Goods Outbound (Location)
    2019-08-08 21:10:50 SHENZHEN Goods Inbound (Location)
    2019-08-05 17:33:03 SHIPMENT INFORMATION SUBMITTED

bunun bide işlenme olayı vardı 12 günde onu bekledim kargoya versinler diye
    destekle görüşünce sürekli aynı şeyi söylüyorlar alljoy geç güncelleniyor 2 3 güne güncellenir lan 20 sinden beri hareket yok 2 3 günde mi düzelecek
  • quote:

Orijinalden alıntı: ametaylut

Merhaba alljoy lojistiğe tekrar gittim, Ali Bey denen kişi ile tekrar görüştüm, gerçekten bilgisiz mi bilgisiz taklidi yapan biri mi inanın bilmiyorum. Kendisi de yurtdışı ile bu durum hakkında sürekli iletişimde olduğunu onların da cevap olarak bekleyin gelecek dediklerini söylüyor. Diyorum nerede bu paketler, gümrükte yok, sizde yok. Tekrar Çine gidip mi geliyor diyorum susuyor. Ne iş dönüyor bilmiyorum ama yıldım yemin ederim.
    yurtdışı ile bu durum hakkında sürekli iletişimde derken alljoy mi iletişimde imiş?
    Bekleyin diyem kimmiş?

Tuhaf banggood un söyledikleri ile alljoy un söyledikleri tutmuyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _EFE_ -- 16 Eylül 2019; 17:20:28 >
  • ametaylut kullanıcısına yanıt
    kurumsallıktan bu kadar uzak bir firma işte. ali bey miş sarı çizmeli memmet ağa.bu firmaya dışında hiç mi alternatif yok.kara para aklamak için mi kurulmuş yahu bu kadar mı umursamaz bir firma işini.iletişim yok.hiç bir bilgi yok.alljoya internationale bilgi amaçlı ulaşab,len oldu mu
  • _EFE_ _ kullanıcısına yanıt
    Muhtemelen alljoy'un Çin ofisi ile konuşuyor. Ne işler çeviriyorlar Allah bilir.

• dracarys41 D kullanıcısına yanıt
    Yetkili ali de kaçamak cevaplar veriyor, savuşturan yüz ifadeleri, rastgele bir şehirler arası eşya taşıyan esnaf nakliye şirketi gibi halleri var. Cevap alabilmek için yüzyüze konuşmaya gidip tatmin eden herhangi bir açıklama da alamamak sinir bozucu

• ametaylut kullanıcısına yanıt
    Hocam adresi yazar mısın? Müsait olanlar beraber gitsek, tabi haftasonu açıksa... Madem kurumsallık, profesyonellik yok adamlarda; 5-10 kişiyi karşılarında görünce belki daha ciddi hareket etmek zorunda hissederler. Bir deneyelim, bakalım organize olabiliyor muyuz... firmanın istanbulda ve bekleyenlerin de önemli bi kısmının istanbulda olduğunu varsayarak yazıyorum.

• ktdgvr kullanıcısına yanıt
    Pınartepe Mahallesi Avrupa Caddesi No:51 Büyükçekmece / İstanbul

• Ben de 1 aydır bekliyorum. Hızlı kargoya güvenerek sıvı soğutma aldım. Bu süreçte işlemci soğutucuyu elimden çıkarmak için uygun fiyata sattım. 1 aydır 5 bin tl lik masa üstü bilgisayarımı kullanamıyorum. Yurt dışından parça bekliyoruz. Dimyat'a pirince giderken evdeki bulgurdan olmak bu olsa gerek.

Banggood 11.11 İndirimleri Başladı !! -Herşey Dahil Kargo /10.11.2021

• Benim S50 de gümrükten çıkmış son durumu alttaki gibi.

2019-09-13 16:28:57 IST Customs released, ready for last mile delivery
    2019-09-09 09:00:03 IST Flight Arrive At Destination Airport,under customs clear process
    2019-09-08 09:51:45 HongKong Flight Depart From Original Airport (HKG)
    2019-08-24 00:30:15 SHENZHEN Goods Outbound (Location)
    2019-08-24 00:30:15 SHENZHEN Goods Inbound (Location)
    2019-08-22 13:01:05 SHIPMENT INFORMATION SUBMITTED
  • Adı üstünde bang good, iyi si...ceksin diyor yani, iyi de si.. bizi. 30 günü aşkın süredir güya gümrükte malzemeler.
  • Ürünleri Türkiye fiyatından %5, %10 daha ucuza almak için aylardır kargo bekleyen, kendilerini uyanık veya zeki zanneden ölücü donanımhaber yazarlarının dumura uğramasıyla sona ermiş herhangi bir oluşum burası. bakalım "uyanık" donanımhabercilerimizin bir sonraki yağma durağı neresi olacak? heyecanla bekliyoruz efenim.
  • 
Sayfa: önceki 116117118119120
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.