Şimdi Ara

Banggood 11.11 İndirimleri Başladı !! -Herşey Dahil Kargo /10.11.2021 (117. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.380
Cevap
141
Favori
357.601
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 115116117118119
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben de banggod'dan iki tane robot alacaktım vazgeçtim en iyisi Amazon kesinlikle banggood'dan almam müşterisine sahip çıkmıyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ya ulan bende projeksiyon siparis gececektim en iyisi bulasmamak fiyatlarda cok uygun belli bir bit yenigi olduugu ! O degil baska bir arkadasin basligi var o da banggood u onermis saka gibi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ottomans1453 kullanıcısına yanıt
    Bir bir yeniği yok aslında, evet şu an bir sorun var benim de kargolarım gecikti ama Temmuz ayında robotu aldım o 2 haftada elime ulaştı. Keza geç de olsa Ağustos 8 gümrük girişli arkadaşların çoğu kargosu da ulaştı. Ama tabi ki bu sıkıntı düzenlene kadar beklemek lazım yeni alışveriş için.

• 48 gün oldu tam olarak sipariş kargoya verileli agustos 20 sinden beri hareket yok
  • Geldi

• https://forum.donanimhaber.com/xiaomi-mijia-akilli-temizlik-robotu-cn-depo-vergiler-dahil-276-7-kuponlar-guncellendi--135401285-105#139913030

linkteki mesajda güncel durumu gör ve beğen üste çıksın herkes görsün.

Amacımız bağcıyı dövmek değil, üzümü en güzel şekilde yemek

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tek_Türk -- 19 Eylül 2019; 21:1:52 >
  • 20.08.2019 dan beri gümrükte bekleyen kargom için Banggood un bana cevabı.

40 gün daha beklememi istiyorlar!!!!

Mesaja göre iade süresini 60 günden 70 güne çıkarmışlar!

Thank you for your order and sorry to hear that you have not received it yet.

Your order 71398785 was dispatched on August 15,2019 and shipped with Turkey Direct Mail.

Deliveries might be delayed due to unavoidable conditions, like slower customs clearance procedures or poor weather conditions.

We certainly understand your frustration that you paid for something and didn't receive after such a long time. However, could you please wait for 40 more days? We assure you that we will try our best to provide a reasonable solution if you still don't receive it after that .We really appreciate your patience and support.

All items being sold at Banggood are guaranteed to be delivered to buyers within 70 days for orders shipped to your country.

You could refer to this link:https://www.banggood.com/What-are-the-Shipping-Methods-and-Delivery-Times-_hi321

If you still don't receive your parcel after our processing time, please do not hesitate to contact us.

Best regards,

It’s my pleasure assisting you. If you have any further questions, please feel free to contact us.It is very appreciated if you can leave us your feedback by simply clicking the Thumb icon upper right corner to help to improve our service. Thank you and have a nice day!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _EFE_ -- 15 Eylül 2019; 21:0:45 >

• _EFE_ _ kullanıcısına yanıt
    Vay okaliptus çocukları, bu kadar da yüzsüzlük fazla. Banggood bu memnuniyetsizliğin bedelini bence fena ödeyecek.

Bir dönem gearbest te bazı konularda bazı haltlar yedi, insanlar o kadar sinirlendi ki şuan gearbest in esamesi bile okunmuyor, kendi kendilerini bitirdiler. Ben gearbest in kurulduğu zamanı bilirdim, ilk açıldığı ay o kadar çok sipariş verdim ki destek olmak için, yıllarca alışveriş yaptım, şuan gearbest e girmiyorum bile, eski popüleritesi de bitti Türkiye de, bir dönem büyük sponsorluklar yapıyordu. Banggood da böyle olacak bu gidişle. Az değil, 1700-2500 TL lik cihazlar için insanları bu kadar üzdülerse bunun bedeli ağır olacaktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guhong01 -- 15 Eylül 2019; 21:42:52 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • satarken 15 sattıktan sonra nasıl 60 gün oluyor?
    Satarken 60 gümde teslim ederiz dese benim için sorun olmayacak. Ama 15 gün de sonra 60 a çıkar. Ayıp yahu!
    Tüm platformlardan bu sakat durumun duyurusunu yapalım. Bu iş böyle olmayacak.
  • 24 ağustosta sipariş vermiştim. Ne diyor şimdi bunlar?

Dear Banggood customer,

We would like to take this opportunity to thank you for shopping with us.

We are sorry to inform you that your order [72xxxxx9] would be delayed 2 weeks due to customs delay and we have sent 600 points to your account as goodwill. The tracking information will be updated in a few days after the order is dispatched.

We hope your understanding and we will deliver your order as soon as possible.

• quote:

Orijinalden alıntı: S0NADAM

24 ağustosta sipariş vermiştim. Ne diyor şimdi bunlar?

Dear Banggood customer,

We would like to take this opportunity to thank you for shopping with us.

We are sorry to inform you that your order [72xxxxx9] would be delayed 2 weeks due to customs delay and we have sent 600 points to your account as goodwill. The tracking information will be updated in a few days after the order is dispatched.

We hope your understanding and we will deliver your order as soon as possible.
    Al şu beşliği sus diyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 8 Ağustoslar ulaştı görünen o ki, sıra inşallah 20 ağustos olanlarda. Bari bu hafta gelse de kurtulsak şu illetten.
  • herhalde bu sefer geliyor benimde gümrük işlemleri yapıldı gözüküyor

• Keşke gelse ama gümrük işlemleri yapıldı yazıyor diye güvenmeyin. 20 ağustostan beri cogumuzda öyle yazıyor ama tık yok.

• Ali beyden haber yokmu bu hafta dagıtım olmayacak mı ? gerçekten can sıkmaya başladı artık iş güç için teslimat bekleyen var yaptıkları işe bak
  • quote:

Orijinalden alıntı: kullanici123456

Bu mesaj silindi.
    Bende baktım bugün bilgi düşmüş. Cuma günü gümrük işlemleri tamamlandı diye.

Bu durumda olup yaklaşık 1 aydır ürününü alamayan arkadaşlarda var. Onları görünce kargo elimize geçmeden umutlanmamak gerekiyor hocam.
  • gümrük işlemi bitti dedikten sonra bekliyoz yani

• O değilde bu konuyu açan Yakup isimli arkadaş nerede?

Ön sayfaya yazı yazmasını biliyorsun, sıkıntı çıktığında niye burada yoksun?

Yukarıdaki arkadaşa gecikme süresi 70 güne çıkardık demişler, bunların amacı o zaman bizim paramızı kullanmak başka bir şey değil.
  • tgaripozer T kullanıcısına yanıt
    Evet benim gümrük islemleri biteli 30 gün oldu. Hala yurtiçine teslim edilmedi.

• 
Sayfa: önceki 115116117118119
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.