Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Xiaomi Mijia Akıllı Temizlik Robotu (CN Depo) Vergiler Dahil 276.7 $ Kuponlar Güncellendi!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir Kullanıcı, 3 Masaüstü Kullanıcı
2.742
Cevap
144
Favori
269.085
Tıklama
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Yurt Dışı Alışveriş Fırsatları >> Xiaomi Mijia Akıllı Temizlik Robotu (CN Depo) Vergiler Dahil 276.7 $ Kuponlar Güncellendi!
Giriş
    86 Mesaj
    Herkese merhaba önce de defalarca bahsettiğim, Gearbest.comdan roborock s50 alan arkadaşımın kargosu 23.08.19 tarihinde gümrüğe girdi, 461 TL vergisini araya hafta sonu girdiği için 2-3 gün sonra ödedi ve 04.09.19 tarihinde dağıtım lolasyonuna hareket etmişti. Bugün arkadaşım yurtiçi kargo ile siparişini teslim aldı. Fotoğraf da bunun delili. Bizimkiler ise hala yok....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ametaylut -- 7 Eylül 2019; 12:22:30 >
  • Çavuş
    50 Mesaj

bu demek oluyor ki sorun ya banggood da yada alljoy da
    |
    |
    ametaylut kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Aliexpress takip no: LO079643993CN

aliexpress takıplı kargolar geçte olsa geliyor arada çok erken gelenler oluyor takıpsızler hiç gelmiyor gumruk olayı deyıstıkten sonra 1 tane bıle takıpsız kargom gelmedı banggood a gelıcek olursak vergıler dahıl alınan urunler alljoy un teslımat yapması gereken kargolar teslımatı yapılmıyor dıger sececeneklerı teslım alanlar var banggood ilk siparişim ilk deneyimim böyle bir duruma denk gelmeside ayrı bir muhteşem
    |
    |
    shaolee kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Gearbest'ten gelen s50 ;

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
  • Teğmen
    159 Mesaj
    sorun bence alljoy da şikayetvara bakınca görürsünüz milletin siperişlerini antrepo ya alıp millete faiş fiyatlar çıkaran bir firma.yine aynı şeyi yaptıysa diye düşünmüyor değilim.antrepo günlük ücreti çok kazık çünkü :)
    |
    |

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

ya yorumu geç yapmıştır yada gümrük sigortasıyla almıştır şuan için başka izahı yok
    |
    |
    ErdemBeler kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Firma yetkilisi bekle demekten usandı, 2 gündür foruma girmiyor. E haklı, insan da azıcık utanma olur.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    http://service.futuremark.com/compare?2k1=6134354
  • Yüzbaşı
    783 Mesaj
    27 Temmuzda verdiğim siparişin Gümrükleme işlemi 8 Ağustosta bitti yani biteli 1 Ay oldu!

Sorumlular çıksın ortaya!
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    95 ci sayfadan itibarensipariş bilgisi verenlerin bilgilerini toparladım.
    Liste güncellemeye açıktır.
    Bu bilgiler sayfaya gelenler için referans olur ona göre kararlarını verirler. Ayrıca firma yetkilisi yakup23 için görüşmelerinde kullanacağı veri olur.
    Yorumu öne çıkarırsanız herkes görür.

EDİT: Yazı olarak çok karışık göründü. Listeyi resim olarak ekliyorum.

Bilgiler güncellendi. Teşekkürler.

Teslim alanların liste sıralaması

Son hareketlilikte Pembe Liste yurtiçi kargo bildirimi alanlar

Son durum Kara Liste

Gümrükten geçip dağıtıma hazır olma tarihine göre sıralanmıştır.

NOT: Kargosunu teslim alan arkadaşlar bilgi verirlerse, listede güncelleme yaparım. Bugün banggood için olumsuz referans olan bu liste yapılan teslimatlarla olumlu referans olarak burada yeralır.

Teslim alanlardan kullanım ile ilgili detayları öğrenebilir miyiz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tek_Türk -- 23 Eylül 2019; 18:52:19 >

• Çavuş
    50 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: tek_Türk

95 ci sayfadan itibarensipariş bilgisi verenlerin bilgilerini toparladım.
    Liste güncellemeye açıktır.
    Bu bilgiler sayfaya gelenler için referans olur ona göre kararlarını verirler. Ayrıca firma yetkilisi yakup23 için görüşmelerinde kullanacağı veri olur.
    Yorumu öne çıkarırsanız herkes görür.

EDİT: Yazı olarak çok karışık göründü. Listeyi resim olarak ekliyorum.

Bilgiler güncellendi. Teşekkürler.

Teslim alanların liste sıralaması

Son hareketlilikte Pembe Liste yurtiçi kargo bildirimi alanlar

Son durum Kara Liste

Gümrükten geçip dağıtıma hazır olma tarihine göre sıralanmıştır.

NOT: Kargosunu teslim alan arkadaşlar bilgi verirlerse, listede güncelleme yaparım. Bugün banggood için olumsuz referans olan bu liste yapılan teslimatlarla olumlu referans olarak burada yeralır.

Teslim alanlardan kullanım ile ilgili detayları öğrenebilir miyiz?
    elinize saglık bu haftada bir hareket olmaz ise artık bimer cimer neresi olursa şikayet girişimlerine başlayacağım

HızlıCevap
Reklamlar
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
üniversite
haberler
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,410
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.