Şimdi Ara

Banggood 11.11 İndirimleri Başladı !! -Herşey Dahil Kargo /10.11.2021 (104. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.380
Cevap
141
Favori
357.577
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 102103104105106
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Bu haftada boş geçti gelen giden yok...
  • Aynen öyle bir hafta daha dağıtıma çıktı, etti diyerek geçti. Bakalım haftaya nasıl olacak?
  • Arkadaşlar bu göndeirlerimiz nerede? Gümrük adresi ne, nerede bekletiliyor ya da inceleniyor ya da ne bileyim vergilendiriliyor? Hiç orayla iletişime geçen oldu mu?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Tamamen özel kargo şirketinin para koparmak için hususi bekletmesi
    başka bişey değil, bekletecekler ki ekstra ardiye ücreti alabilsinler

http://www.hurriyet.com.tr/yazarlar/sefer-levent/internetten-aldim-1-eve-geldi-20-41322736

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AlimIhsan -- 6 Eylül 2019; 12:52:45 >
  • Yeni kullanıcıların faydalanması için detaylı temizlik önerileri yaptığım videolara bakabilirsiniz.
    https://www.youtube.com/watch?v=O1eH-ywhGIs&feature=youtu.be

Umarım gümrük problemleri en kısa zamanda ortadan kalkar. Bu cihaz gerçekten mucize yi başarıyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben de geçen ayın başında bir süpürge aldım. Ürün 16 sında gümrüğe girdi ve 20sinde gümrükten çıktı gözüküyor fakat hala ne gelen var ne giden. Yurtiçi kargoyu arayınca da adıma kargo yok deniliyor. Sözde bu ayın 3 ünde teslim edilecekti. En son gümrük yüzünden 10 gün gecikecek diye mail geldi bekliyorum bakalım hala.

Banggood 11.11 İndirimleri Başladı !! -Herşey Dahil Kargo /10.11.2021

• Brucedeluxe B kullanıcısına yanıt
    ayın 25 inde gecikme için özür mahiyetinde 600 puan vermışler mailime baktım bu ayın 2 sinde 10 gün gecikme maili atmışlar oyalayın bakayım ne zamana kadar oyalıyonuz insanın karşısında muhatabı olmaması deli ediyor insanı
  • Kartall_67 K kullanıcısına yanıt
    Dediğiniz gibi hocam gözüken o. Canlı chat ile de konuştum yok geldi gelicek, 2-3 güne kargo bilgisi düşer dediler ondan sonra gecikme maili geldi. İlk defa alışveriş yaptım bu siteden, bu gidişle bir daha da yapmam. Amazondan, Aliexpress den hiç sorun yaşamamışken herkesin burayı övmesi üzerine güvenip alışveriş yaptık ama yüzümüzü kara çıkardılar. Geç olsun güç olmasın moduna geçtik resmen.
  • Brucedeluxe B kullanıcısına yanıt
    aynen öyle benimde ilk alışverişim bide ürünü alırken işlem süresi varmış onuda bilmiyordum 12 gün sırf kargoya verilmesini bekledim bu kadar beklemeseydim belkide bu olaylardan kurtulacaktım
  • ismailon İ kullanıcısına yanıt
    Amacınız müzik dinletmekse başarılı olmuş. Fakat müzikten dolayı hiç bir şey anlayamadım.
  • Ben de 3 Ağustos'ta Xiaomi Mi Airdots TWS kulaklik almistim. Ürün bugun elime gecti. Guzel paketlenmis. Orjinal ürün. Acip baktim bir sorunu yok. Begendim kisacasi.

Süre olarak 33 gun bekledigimden fazla oldu aslinda. Sirf gumruk kismi zaten 1 hafta surdu. Bundan sonra galiba 1-2 hafta icinde pek urun alamiycaz gibi.

Neyse gumruk sigortasi da yapmistim. Simdi ona basvurup odedigim gumruk ucretini de geri alirim insallah bakalim.

• TheRecRuiT123 kullanıcısına yanıt
    gümrük ücretini nasıl alıyorsunuz?
  • Arkadaşlar teslim alırsanız ürünleri bilgilendirir misiniz ? Robot süpürge alacaktım ama son yorumları gördükten sonra almakta çekiniyorum. Ayrıca aldığımız xiaomi süpürgelerin garantisi Türkiye için geçerli midir ?
  • Hocam ne garantisi???
    Başlık ağlama duvarına döndü, ürün gelecek mi meçhul, gelse bile teslim alırken ne kadar para talep edilecek belli değil. Sözüm ona gümrük vergisi peşinen ödendi...
    Burada yazılanları okuyup hala banggooddan alışveriş yapan çıkar mı?
    İşini layıkıyla yapan AliExpress var, Amazon var...
    Tahmini teslim süresini geçen chargeback işlemine başlasın, sonuclanip paranın iade edilmesi 2 ayı bulabiliyor.
    Asıl sıkıntı geç gelmesi de değil, alljoy tr ofisine giden arkadaş ofisin kapı duvar olduğunu söylüyor.
    Tosuncugun biri süpürgeleri iç etmese bari...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • cembo C kullanıcısına yanıt
    Xiaominin süpürgesini en uygun oradan bulmuştum. O zaman elveda diyeceğiz :(
  • TheRecRuiT123 kullanıcısına yanıt
    Siparişinizin gelmesine sevindim, güle güle kullanın.

Sorumlarım şunlar;
    -Hangi kargo firması getirdi,
    -Ne kadar gümrük ücreti çıktı,
    -Muhtemelen kargo yetkilisi ile konuşmuşsunuzdur. Gecikme ile ilgili bir şey söyledi mi ve
    -Gümrük ücretini alırsanız biz de bilgilendirme yapanız.
  • Turkey Direct Mail ile aldığımız ürünlerde ekstra vergi çıkması gibi bir durum söz konusu mu?

• quote:

Orijinalden alıntı: TheRecRuiT123

Ben de 3 Ağustos'ta Xiaomi Mi Airdots TWS kulaklik almistim. Ürün bugun elime gecti. Guzel paketlenmis. Orjinal ürün. Acip baktim bir sorunu yok. Begendim kisacasi.

Süre olarak 33 gun bekledigimden fazla oldu aslinda. Sirf gumruk kismi zaten 1 hafta surdu. Bundan sonra galiba 1-2 hafta icinde pek urun alamiycaz gibi.

Neyse gumruk sigortasi da yapmistim. Simdi ona basvurup odedigim gumruk ucretini de geri alirim insallah bakalim.
    28inde Türkiyeye giren paketimde hala bir gelişme yok .
    belçika kargo ile almıştım.
    bende gümrük sigortası yaptım. süreç hakkında gelişme oldukça bilgilendirirseniz sevinirim.
  • 
Sayfa: önceki 102103104105106
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.