Şimdi Ara

Banggood 11.11 İndirimleri Başladı !! -Herşey Dahil Kargo /10.11.2021 (101. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.380
Cevap
141
Favori
357.584
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 99100101102103
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 600 puan vermiş gümrük gecikmesi için özür niyetine :)
  • tgaripozer T kullanıcısına yanıt
    Ne incelemesi bekleniyor?
    Ben senden sonra sipariş vermişim. Bende gönderildi diyor.

Banggood 11.11 İndirimleri Başladı !! -Herşey Dahil Kargo /10.11.2021
  • hocam firma yetkilisi olarak gözüküyorsun forumda. banggood ile iletişime geçtiğin zaman sana söylenen nedir şimdi? senin firma yetkilisi olarak müşteri olan bizlere nazaran daha detaylı bilgi alabilmen gerekmiyor mu konuyla ilgili?

banggood olarak "ben yolladım, bayramdan dolayı da gecikecek bekleyin." diyerek işin içinden çıkmak yok. o ürünler müşteriye teslim edilene kadar banggood'un sorumluluğunda. türkiye'ye o kadar yüklü ticaret hacmi olan bu firma gerekirse alljoy'a baskı kuracak, ukim ile irtibata geçip bilgi alacak. alljoy'a ait bir tane kıçı kırık, cevap vermeyen bir cep telefonu numarası var ondan medet umuyoruz haftalardır. öyle bir işe yaramayan 3-5 puanla oyalayabileceklerini zannediyorlarsa yanılıyorlar. bu hafta içinde paketlerim teslim edilmezse direk iptal talebinde bile bulunmadan chargeback işlemlerini başlatacağım. ben bu kadar lakayıt bir müşteri hizmetleri görmedim.

sen de madem bir sorumluluk alıp firma yetkililiğine soyunmuşsun, bir zahmet indirim kuponu ve ürün linki paylaşmanın ötesine geçip buradaki müşterilerin yaşadığı problemin çözümüne yönelik 1-2 adım at rica edeceğim. tek başına türkiye gümrüğündeki problemi çözecek halin yok elbette ama yetkilisi olduğun firmaya bu baskıyı kurman gerekiyor. eylülün başına geldik, temmuzun başında siparişini verdiğim paket bile daha elime ulaşmadı. ayıp artık.

gümrükteki şu problem çözülüp de ürünlerimiz teslim edilene kadar da kimse başka sipariş vermesin sakın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi arutharen -- 2 Eylül 2019; 23:37:39 >

• arutharen kullanıcısına yanıt
    Merhaba çok özür dileyerek soruyorum, chargeback nasıl yapılıyor bu hafta gelmezse ben de düşünüyorum bıktım artık.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ametaylut

Merhaba çok özür dileyerek soruyorum, chargeback nasıl yapılıyor bu hafta gelmezse ben de düşünüyorum bıktım artık.
    kredi kartınızın bağlı olduğu bankayı arayarak bilgi alabilirsiniz. durumu anlattığınız zaman sizi yönlendirip, bir form doldurtacaklardır. bu işleme terz ibraz deniyor türkçe'de. bilginize.
  • chargebackden iş çıkmaz.kredi kartı harcama itirazı değil mi bu?.sonuçta adam kargoya vermiş.banka paypal gibi detaylı bakmaz.olumlu çıkacağını sanmam.bir bardak soğuk su içeriz hep birlikte.insurancedan ne veriri ki.
  • dracarys41 D kullanıcısına yanıt
    hiç chargeback işlemi gerçekleştirdiniz mi bilmiyorum ama uluslararası chargeback politikasını bir incelemenizi tavsiye ederim. detaylı bakmak zorundalar çünkü uluslararası düzeyde denetleniyor chargeback işlemleri. ben chargeback yöntemiyle bugüne kadar 2 uluslararası ödememi iade aldım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: arutharen

hocam firma yetkilisi olarak gözüküyorsun forumda. banggood ile iletişime geçtiğin zaman sana söylenen nedir şimdi? senin firma yetkilisi olarak müşteri olan bizlere nazaran daha detaylı bilgi alabilmen gerekmiyor mu konuyla ilgili?

banggood olarak "ben yolladım, bayramdan dolayı da gecikecek bekleyin." diyerek işin içinden çıkmak yok. o ürünler müşteriye teslim edilene kadar banggood'un sorumluluğunda. türkiye'ye o kadar yüklü ticaret hacmi olan bu firma gerekirse alljoy'a baskı kuracak, ukim ile irtibata geçip bilgi alacak. alljoy'a ait bir tane kıçı kırık, cevap vermeyen bir cep telefonu numarası var ondan medet umuyoruz haftalardır. öyle bir işe yaramayan 3-5 puanla oyalayabileceklerini zannediyorlarsa yanılıyorlar. bu hafta içinde paketlerim teslim edilmezse direk iptal talebinde bile bulunmadan chargeback işlemlerini başlatacağım. ben bu kadar lakayıt bir müşteri hizmetleri görmedim.

sen de madem bir sorumluluk alıp firma yetkililiğine soyunmuşsun, bir zahmet indirim kuponu ve ürün linki paylaşmanın ötesine geçip buradaki müşterilerin yaşadığı problemin çözümüne yönelik 1-2 adım at rica edeceğim. tek başına türkiye gümrüğündeki problemi çözecek halin yok elbette ama yetkilisi olduğun firmaya bu baskıyı kurman gerekiyor. eylülün başına geldik, temmuzun başında siparişini verdiğim paket bile daha elime ulaşmadı. ayıp artık.

gümrükteki şu problem çözülüp de ürünlerimiz teslim edilene kadar da kimse başka sipariş vermesin sakın.
    Fikirlerime tercuman olmuşsun ağzına sağlık..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bugün gümrükden çıkış yapmış.Birkaç güne yerel dağıtımlar başlar.Bayram tatili(9 gün) ve gümrüklerdeki yoğunluğu gözönünde bulundurunuz.Şahsi görüşüm lütfen yanlış anlaşılmasın.Lütfen hayal gücümüzü çok zorlamayalım.Bazen çok uzaklara gidiyor.Sabırlı olalım.Banggood şuanda Türkiye'ye pazarından çekilmeyen ve ürün gönderen sayılı firmalardan birisi onuda kaybetmememiz gerektiğini düşünüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yakup23e -- 3 Eylül 2019; 12:50:24 >
  • herkesin uzun süre beklediği için sinirli ve gergin olduğunu biliyorum ama birbirimizi kırdığımıza değmez biraz daha sabırlı olalım
    bugün çıkış vermeye başladılarsa iyi hafta bitmeden yola girer
  • Heyerde hemen hemen aynı durum var. Ben 3 ayda aliexpresten siparişimi aldığımı biliyorum. Biraz sabır gelecektir. Karşınızda muhattap var en azından
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yakup23e

Bugün gümrükden çıkış yapmış.Birkaç güne yerel dağıtımlar başlar.Bayram tatili(9 gün) ve gümrüklerdeki yoğunluğu gözönünde bulundurunuz.Şahsi görüşüm lütfen yanlış anlaşılmasın.Lütfen hayal gücümüzü çok zorlamayalım.Bazen çok uzaklara gidiyor.Sabırlı olalım.Banggood şuanda Türkiye'ye pazarından çekilmeyen ve ürün gönderen sayılı firmalardan birisi onuda kaybetmememiz gerektiğini düşünüyorum.
    öncelikle bilgi için teşekkürler.

insanların asıl problemi paketlerin gecikmesi değil, lojistik aşamasındaki ürünleri hakkında bilgi alabileceği bir merci olmaması. ürünlerinin durumuyla alakalı hiç bir bilgi alamıyorlarken ister istemez hayal güçlerini çalıştırmaları çok normal. evet bu son düzenlemeden sonra gümrükte yoğunluk var, bayram tatili de girdi araya. bunların hepsinin farkında insanlar. ama siz de kabul etmelisiniz ki banggood'un satış sonrası hizmeti yerlerde geziyor. hem sıfır alaka gösteriyorlar, hem de aşırı beceriksizler.

buradaki insanların ihtiyacı olan tek şey sağlıklı bir bilgi. haftalardır aynı bilgiler temcit pilavı gibi dönüp duruyor. ha bugün çıktı, ha yarın çıkacak. ama değişen birşey yok.

siz şimdi bugün gümrükten çıkış yapmış diyorsunuz. inşallah size verilen bilgi doğrudur bu sefer ne diyelim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi arutharen -- 3 Eylül 2019; 13:19:8 >

• guguk kullanıcısına yanıt
    aliexpress olayıda bir garip 80 ıla 100 gundur gelmeyen 3 kargom var son aldığım ürün 2 hafta gibi bir sürede bana ulaştı takipsiz kargolara değinmiyorum bile gümrük olayları deyiştiginden beri aldıgım hiçbir takıpsız kargom bana ulaşmadı aliexpress yetkilileride bir garipleştiler süre doldu dispute açtım kabul etmediler süre dolmasına rağmen 10 gün beklememmi istediler he birde 15 günluk daha önce süre uzatmıştım şuan 2. dispute açtım koruma süresinin son gününde buna ne cevap vericekler bakalım
  • Aşağıdaki linkteki baskül için sitenin kendisi 15 dolarlık kupon veriyor, acaba bu üründe kullanabileceğim daha yüksek tutarlı bir kupon mevcut mudur?
    https://tr.banggood.com/XIAOMI-2_0-Intelligent-bluetooth-Body-Fat-Scale-Precision-Weight-Scale-Fitness-Yoga-Tools-Scale-p-1458971.html?akmClientCountry=TR&rmmds=cart_middle_products&cur_warehouse=CN

@Yakup23e

• Yakup23e Y kullanıcısına yanıt
    Bayram tatili ve gümrük yogunlugunun arkasına saklanmayın artık. Daha öncede yazdım madem öyle benden sonra gönderisi yapılan aliexpress siparişi nasıl geçen hafta perşembe geldi, el insaf ya.
    Geçen haftada bir kaç gün bekleyin pazartesi başlayacaktı ne oldu? Hala yok boşuna milletle dalga geçen bir firmasınız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ilk_Kazan

Bayram tatili ve gümrük yogunlugunun arkasına saklanmayın artık. Daha öncede yazdım madem öyle benden sonra gönderisi yapılan aliexpress siparişi nasıl geçen hafta perşembe geldi, el insaf ya.
    Geçen haftada bir kaç gün bekleyin pazartesi başlayacaktı ne oldu? Hala yok boşuna milletle dalga geçen bir firmasınız.
    yaw arkadaş gümrüklerden sorumlu müdür çıkmış yoğunluktan gecikmeden dolayı özür dilemiş hala arkasına saklanma diyorsun iyiki senin kıçı kırık bir paketin şu zamada eline geçti ne fanteziler kurdun ya şansına dua et, yüzde doksan insanların eline geçmiyor işte sebebi belli hala ne kasıyorsun.

banggood, amazon gibi gümrük işlemlerini önden parasını halleden amazondan sonra bu servisi veren tek çinli firma ve yıllardır güvenli müşteri odaklı çalışır, amacınız ne bak amazon konusunsa orda bile gecikme var adamlar eee yeter deyip ülkeden çekilmesini mi istiyorsunuz, elimizde bir bu kaldı adam akıllı, buraya çemkireceğine cimere yaz bakanlığa yaz, gümrük müdürlüğünü ara, mümkünse bir daha da çin den alışveriş yapma sartlar bu yeter da, şurda kasımda büyük indirimleri bekliyen bir sürü insan var sayenizde kursaklarında kalacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi volkie -- 3 Eylül 2019; 16:28:12 >

• quote:

Orijinalden alıntı: sariduru

Aşağıdaki linkteki baskül için sitenin kendisi 15 dolarlık kupon veriyor, acaba bu üründe kullanabileceğim daha yüksek tutarlı bir kupon mevcut mudur?
    https://tr.banggood.com/XIAOMI-2_0-Intelligent-bluetooth-Body-Fat-Scale-Precision-Weight-Scale-Fitness-Yoga-Tools-Scale-p-1458971.html?akmClientCountry=TR&rmmds=cart_middle_products&cur_warehouse=CN

@Yakup23e
    Hocam tartı bende çok aramıştım sonrahttps://www.teknosa.com/preo-my-care-mc08-smart-beyaz-tarti-p-135110266 Buradaki ürünü aldım aynısı hatta bu daha iyi telefondan wifi üzerinden tüm ayrıntıları veriyor çok memnunuz 1 senedir kullanıyoruz. Tavsiye ederim.

• Burada mesajları okuyunca beni de telaş ve öfke basıyor.
    Aliexpressden aldığım 7 Temmuz siparişimin durumu

Gümrükten çıktı 3 gündür dağıtıma çıkacak.

Vergi olayından önce aynı firmadan sipariş vermiştim. Hem vergi ödemedim. Hem 20 günde geldi şaşırdım. Şİmdi vergi kesiyor ama siparşi ortada yok. 3 gün kaldı süre dolar dolmaz dispute açarım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tek_Türk -- 3 Eylül 2019; 16:32:5 >

• Ben bugun refund u açtım bide döşedim hem kargo firmasına hem banggood a hiç olmazsa cewap vermek zorundalar artık..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 99100101102103
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.