Şimdi Ara

Xiaomi Mijia mini 4k 30fps Aksiyon kamera ANA KONU

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
2
Favori
1.378
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Başlıkta bahsetiğim kamerayı Gearbest üzerinden 90Dolara satın aldım. Uzun zaman Türkiye forumlarında ve yabancı forumlarda araştırma yaptım ancak hiçbir net kaynağa ulaşamadım. Türkiyeden alan 1 kişi haricinde olmamıştı yabancı forumlarda da yeni yeni popüler olmaya başlayan bir kamera. Araştırmalarım sonucunda yi 4K modeline yakın performansta olan ve piyasadaki fiyatına göre kıyasladığımızda diğer kameraları silip süpüren bir kamera olduğu kanaatine vardım. Mijia 4K Mini den önce Xiaomi yi ilk versiyon ve Hawkeye firefly 7s kamera kullandım. Şimdilik gerek dokunmatik olsun gerekse cihazın yapısı olsun en çok keyif veren bu oldu. Gerçekten xiaomi bu konuda çok ciddi bir marka, firefly gibi bir ürünü kullandığım için bu kanıya çok rahat varabiliyorum.
    Aşağıya kutu açılışı videosunu ve cihazın yüksek kaliteli fotoğraflarını ekliyorum. Önümüzdeki günlerde video,fotoğraf, timelapse gibi testlerini ekleyeceğim.

Sorularınız olursa eğer başlık altından yanıtlamaya çalışırım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BUSAH -- 3 Kasım 2017; 2:39:2 >

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BUSAH -- 20 Kasım 2017; 16:25:25 >
  • Hocam kamera geldi mi bende almak istiyorum ama emin olamadım. Su altında kullanmak için su altı moduna alıp tek tuşla kullanıyoruz galiba. Geldiyse bir kaç sorum olacak size
  • quote:

Orijinalden alıntı: Musical Otopsi

Hocam kamera geldi mi bende almak istiyorum ama emin olamadım. Su altında kullanmak için su altı moduna alıp tek tuşla kullanıyoruz galiba. Geldiyse bir kaç sorum olacak size

geldi hocam buyrun soruyu alayım. Birkaç güne kadar detaylı bir inceleme yapacağım zaten ama sorularınız varsa alabilirim.
  • Fotoğraf çekim kalitesi nasıl hocam ? jpg ve dng formatlarında orjinal olarak atarsanız görmek isterim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Musical Otopsi

Fotoğraf çekim kalitesi nasıl hocam ? jpg ve dng formatlarında orjinal olarak atarsanız görmek isterim.

yarın bir çekim yapacağım bilgilendiririm
  • Teşekkür ederim merakla beklicem
  • Aşağıya makinadan çıktığı gibi birkaç fotoğraf ekliyorum,
    Sorularınız olursa yanıtlamaya çalışırım,

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BUSAH -- 20 Kasım 2017; 16:24:45 >

• Ben de bu kameradan sipariş ettim, hatta su kabı, koruma plastiklerini bile aldım.
    Bugün daha da ucuza alabileceğim bir indirim kodu buldum;

gearbest'ten indirimli alabileceğimiz bağlantı

İndirim Kodu: GBXMMJBF1122
    İndirimli fiyatı: 89,59 $
  • Arkadaşlar bu ürüne ait orjinal su altı kabı satın almıştım ürün gelmeden kameramı satmak zorunda kaldım su altı kabı geldi ihtiyacı olan varsa 75TL ye verebilirim. Şu anki yurtdışı satış fiyatı 100tl yurtiçi satış fiyatı 250tl. Lütfen 2.parti
    üreticilerin mallarıyla kıyaslamayın orjinal xiaomi markalı bu.
  • https://tr.gearbest.com/action-cameras/pp_712894.html?wid=90

pakette su kabı yok,harıcı alsak uyum saglarmı lens yuvası oturmaz gıbı duruyor

bıde 145 derece acıyı kucultme sansı varmı mesela belkı 90 derece acıyla cekmesını ıstıcem

bunun ıcın tak cıkar lens yapsalar ıyı olurdu 90 derece ceksın.lens sokulup yenı lens takılsın 140 ceksın

cep teller 90 derece cekıyor cısımler daha gercek boyutta oluyor

bu mijikayı alsak,cep telden farkı yokki,aynı netlikte cekıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi baris195 -- 5 Aralık 2017; 22:42:37 >
  • İlgilenenler için açtığım konu;

Xiaomi Mi Sphere 360° Panorama Aksiyon Kamerası İnceleme

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.