Şimdi Ara

| Gearbest Türkiye | (940. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
19 Misafir - 19 Masaüstü
5 sn
52.783
Cevap
803
Favori
4.101.222
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
158 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 938939940941942
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Xiaomi piston fresh ne kod ile ne kodsuz alamıyorum. Çifte stok mu bitti acaba..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • SPaCeLoRD kullanıcısına yanıt
    Aldığınız her ürün için de teşekkür mesajınızı bekliyorum
  • Telegram hakkında detaylı bilgi sahibi olan birisi özel mesaj yoluyla tarafıma ulaşabilir mi?
  • sahankazim kullanıcısına yanıt
    Rica ederim, 6-10 iş gününde teslim edilecektir.
  • GearBest.com kullanıcısına yanıt
    forumun en negatif üyelerinden biridir çok beklersiniz bence hiç beklemeyin
  • Reco. kullanıcısına yanıt
    ReiCheN kullanıcısına yanıt
    Desteğiniz için teşekkür ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: GearBest.com

Telegram hakkında detaylı bilgi sahibi olan birisi özel mesaj yoluyla tarafıma ulaşabilir mi?

ben oraya da üyeyim ama söylemem :D
  • Kusura bakmayın, benim hatam oldu.

Çin saatiyle arada 1 saat kayma yapmışım.
  • A.E.C kullanıcısına yanıt
    Muhtemelen vergi ödeyerek teslim alabilirsiniz.
  • SPaCeLoRD kullanıcısına yanıt
    Telegram'a üye olmanız benim için bir şey ifade etmiyor, bahsettiğiniz grubun kime ait olduğunu biliyorum. Kodlarla ilgili yaşanan sorunlar, hep o grup ile ilgili oluyor.
    Sanırım siyah renkte sorun varmış. Gümüş seçtim kodsuz alabiliyorum sanırım . Ama beklemeli miyim emin değilim. 20 lira diye sevinmiştim ilk. 26 ve biraz kur farkı ile daha üstü bir fiyata denk geliyor böyle. Var mıdır yakın tarihte bu ürün için indirim ? Bu arada az önce flash sales stok yok diyordu bu kod hatasından başka.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: f@ithline

forumun en negatif üyelerinden biridir çok beklersiniz bence hiç beklemeyin

valla moruk çok samimi dicem, bu konudan ne aldığımı unuttum ama xiaomi router x4 wifi kamera x4, araç telefgon tutacağı 1 dolara tornavida seti falanı filanı hep telegramdaki gurupra görüp aldım. burdan da y2 akıllı bilekik ve xiaomi fresh ürünü aldım ki o da sadece yeni verilen kodlar indirim yapmadığı için ilk mesajda buolunan eski kdoları denememle oldu.

daha önce aldığım 1 dolarlık ledleri ve wifi arttırıcı cihazı da bu forumdaki başka üyenin konusundan aldım. yani işin özeti teşekkür edecek çok fazla bişeyim olmadı bu konudaki yetkiliye. ama sorduğuım bazıu sorulara cevap verdiyse teşekür etmişimdir diye düşünüyorum :)

arkadaşın altıntı yaptığım mesajı biraz kötü olmuş evet, orda duygusala bağlayıp yazmışım ama sonradan pişman da oldum. aksiyon kamerası hevesim vardı olmadıysa da yapacak bişey yok onun gazıyla yazdım :) kırıcı olduysak özür dilerim :)

• ReiCheN kullanıcısına yanıt
    daha bu sabah alamadım nasıl aldınız diye ağlayan kişi sen değil misin?

adam özür diliyor daha ne yapacaktı?

stok az alamadık adama yüklenin, saati yanlış girmiş adama yüklenin.

bu adam sitenin sahibi değil. sıkıntı yaşadığım konuda özelden bana bile yardım edemedi hiçbir şekilde ters cevap veremedim.

azıcık anlayışlı olun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Reco. -- 7 Kasım 2017; 20:0:56 >
  • zs gx1 için saat 8i bekliyordum fakat yorumları okudugum kadarıyla zaman farkı olmuş, olmadı bu
  • vay arkadas ya. Sabahtan beri 8i bekliyordum
    o paylaşımlar sırf orda değil, daha önce de 29 ekim kodları ordan paylaşıldı iması oldu ama pc hocası diye bi site de paylaşmış :) ayrıca ordaki kişi başka bir forum üzerinde de paylaşım yapıyor sanırım.
  • Bir hoparlör alacaktık ik sefer oldu rast gitmedi . Umarım tekrar gelir mi band 2 ve hoparlör lazım
  • Sabahtan beri 8 i bekliyorum bütün ürünler sepette bekliyordum 10 dakikadır sayfa yenileye yenileye boşuna mı bekledik ?

Bu forum üyeleri için bu ürünler yine düşük fiyattan satışa çıkmalıdır sabahtan beri hoparlörü bekliyorum eminim ki pek çok kişi daha bekliyordur bu foruma bir güzellik yapılmalı bunca insan saate bakıp aldandı yazıktır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi muratcangm -- 7 Kasım 2017; 20:5:55 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: GearBest.com

Muhtemelen vergi ödeyerek teslim alabilirsiniz.

Ne kadar peki vergi oranı

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Burada ara ara giydiren biri olarak yazıyorum.

Giydirilecek biri varsa kesinlikle gearbest'in kendisi.

Ticket sistemi ile görüşmek yerine arkadaş üzerinden bilgi alışverişi sağlıyoruz. Yetkileri ve yapabilecekleri sınırlı.

Gearbest'e kızdığım nokta ise türk müşterilere özel dediği ürünleri düşük fiyatlarla farklı gruplarda servis ediyor.

Kargo ücretini biz ödedikten sonra ha polonya'ya gitmiş, ha afrikaya.

Bakınhttps://tr.gearbest.com/earphones/pp_261864.html -- Türk müşterilere özel diyerek TRAB059 kodla 12$ satılıyor. XIAMODR bu kod ile 10$

Kızmamız gereken kesinkile gearbest. Türk müşterisine özel değil çünkü verdiği fiyat. Yetkili arkadaşa şu şu kodlar size özel diye veriliyor. Arkadaş paylaşıyor.

Daha ucuzu bulunca da kızıyoruz. Favoriye ekledik, günde 2-3 sefer bildirim geliyor. Ama bir çoğu da hayal kırıklığı oluyor.

Ya ticket sistemi ile ya da yetkili arkadaş aracılığı ile bu kupon işine çare bulunması lazım. Sana 4 para olsun, gel kardeşim size 6 para olsun, sen güzelsin sana 3 ile olacak iş değil.

• 
Sayfa: önceki 938939940941942
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.